Naj naj od savremenog...

Savremen nad savremenima?

• Commodore (decko obecava)

glasova: 27 42,2%
  • Dzordzino (ne 'ebe lep, nego uporan)

glasova: 4 6,3%
  • Chicha Draza (tradicionalista modernih shvatanja)

glasova: 4 6,3%
  • Mladi Choban (moj favorit)

glasova: 29 45,3%

• Ukupno glasova
    64
  • Anketa je zatvorena .

commodore

Domaćin
Poruka
4.300
@ Adalv

:lol: to lave!

@ MC

Chestitam ti na (tesnoj) pobedi, izrazavam svoje najdublje postovanje.
Takodje se zahvaljujem svima koji su za mene glasali.
Najtoplije vam hvala.
rose2si.gif

@ dzukela

Idi "trebi" buve, dzukelo.
***** ** ******* idiotska.
... strvina ti mama...

commodore

Domaćin
Poruka
4.300
Sta da ti kazem... :cry: Mislio sam da ce svi da podrze pravednu Jedi (a i pij a i juri kurwe) borbu...
sad mi je ostalo samo da me nataknu na neomascen kolac ispred Milevine kafane...
Jer sam saam rekao da to ceka porazenog... Republika je izgubila... :lol: :lol: :lol:

Za kraj... evo ti jos koji srbosmajli...

jediightkolac3se.gif
megdan6qe.gif
gedzavrssam3al.gif
megdanu1ur.gif
toza8eh.gif
kondomkolac8et.gif
jedigedza29mf.gif

Drago mi je da ti se stvarno svidjaju... nastali su kao udruzeni (zlocinacki) poduhvat postovanog Jedi Viteza -Obi swe Skenyobi (Adalv) i moje malenkosti (Odo Han Commodo)

pozdrav.
Neka Sila bude sa Tobom... Gospodaru Haosa.

Mladi Čoban

Aktivan član
Poruka
1.602
commodore:
Hvala, hvaka LoC
(ako si i mene ubrojao u doticne za medalju)

Nego, MC, bratac, treba li ti kolac za te prasice... imamo ih vise vrsta... neki mogu odmah da se transformisu u raznjeve...?
Kolac nije kritičan. Imam drvlja koliko ti volja. Bilo bi dobro ako bi Džedajci mogli da ulove ono leteće svinjče i da ga privedu pred žrtveni ražanj. Gajba intergalaktičkog piva bi takođe bila poželjna. Da ne bude baš uvek Apatinsko.

Adalv

Aktivan član
Poruka
1.367
Odo Han Commodo:
... Republika je izgubila...

Само ову битку...
Кад нађем тог Сит(ог) лорда што ми је слаботирао макину те се заглавих на оном астероиду, има да га проџарам лајт-коцем, па ће да светли к'о Лас Вегас!

Obi swe Skenyobi

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.