Naj komentar koji sam procitao u zadnjih nekoliko meseci a mozda i duze.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Komentar sa PRES-ovog sajta u vezi vesti : Milica Čubrilo-Filipović: Jedva sam spasla decu!

Sin i ćerka srpske ambasadorke Milice Čubrilo jedva evakuisani juče ujutru iz rezidencije u glavnom gradu Tunisa, specijalnim letom „Jata".....bla-bla...


Komentar :

Boli me "ona stvar" za tvoju decu podjednako koliko i za Tadićevu,Nikolićevu,Čedinu,Šešeljevu,Veljinu,Dačičevu,Krkobabićevu,Palminu,Suljinu i Rasimovu a istovetno i za Koštuničine mačke i Draškovićeve kerove.
I nema tu "govora mržnje" i uopšte bilo kakvih emocija - čist reciprocitet.



Svaka cast coveku. Ko da sam ja pisao ovo. A nisam. Al upravo tako mislim. z:)

P.S.- Ebali vas ovi novogodisnji smajliji. Micite ih vec jednom.
 
Komentar je objektivno dobar. Sa tim da bi bio jos bolji i kada bi napisao da ga zabole krac za decu onih strajkaca- nesposobnih radnika i seljaka..

Ahahahha!!! Sposobni su oni ali zive u drzavi koju vode go.vna poput Tadica,Dinkica i slicnih i u kojoj samo nesposobni,pokvareni,korumpirani i slicni njima profitiraju.
Ti seljaci i radnici ..njima se moze zameriti na naivnosti i pasivnosti.....naivnosti zato sto veruju gore pomenutom oloshu ....a na pasivnosti zato sto to trpe a ne urade ono sto trenutno radi narod u Tunisu samo sto bi ovde to moralo daleko zesce i extremnije da bude odradjeno.
 
Ahahahha!!! Sposobni su oni ali zive u drzavi koju vode go.vna poput Tadica,Dinkica i slicnih i u kojoj samo nesposobni,pokvareni,korumpirani i slicni njima profitiraju.
Ti seljaci i radnici ..njima se moze zameriti na naivnosti i pasivnosti.....naivnosti zato sto veruju gore pomenutom oloshu ....a na pasivnosti zato sto to trpe a ne urade ono sto trenutno radi narod u Tunisu samo sto bi ovde to moralo daleko zesce i extremnije da bude odradjeno.

Pa upravo iz tog razloga...ko ebe i njih kad se ne bune...:)

P.S. Komentar je vrhunski...na granici sa onom babom iz utiska nedelje sto ih sve oterala u p.m. na tv...
 
Ahahahha!!! Sposobni su oni ali zive u drzavi koju vode go.vna poput Tadica,Dinkica i slicnih i u kojoj samo nesposobni,pokvareni,korumpirani i slicni njima profitiraju.
Ti seljaci i radnici ..njima se moze zameriti na naivnosti i pasivnosti.....naivnosti zato sto veruju gore pomenutom oloshu ....a na pasivnosti zato sto to trpe a ne urade ono sto trenutno radi narod u Tunisu samo sto bi ovde to moralo daleko zesce i extremnije da bude odradjeno.

Ti seljaci i radnici su potpuno nesposobni. I ne bi bio toliko problem sto su nesposobni, vec sto su veci idioti i gvna od politicara, jer misle samo na svoje dpe. Narod u Tunisu se buni kada im policija ne da da prodaju voce i povrce na crno. Opet, skupina koja misli samo na svoje dpe i boli ih ona stvar za drzavu.
 
Ahahahha!!! Sposobni su oni ali zive u drzavi koju vode go.vna poput Tadica,Dinkica i slicnih i u kojoj samo nesposobni,pokvareni,korumpirani i slicni njima profitiraju.
Ti seljaci i radnici ..njima se moze zameriti na naivnosti i pasivnosti.....naivnosti zato sto veruju gore pomenutom oloshu ....a na pasivnosti zato sto to trpe a ne urade ono sto trenutno radi narod u Tunisu samo sto bi ovde to moralo daleko zesce i extremnije da bude odradjeno.

Da tebe danes nije neko isamarao kad si tako ...nezgodan?

Fali ti malo gradjanskog rata I MRTVE DECE pò ulicama Beograda?
 
Затворити сајт Преса.
И одговорне у бајбок.Са све оним балав,пардон хулиганима што се противе јединим вредностима.

Djilas da zatvori sam sebe?!? pro-evolucija na delu?!? Ili obican huliganizam inace prosrpskih administratora na sajtu?!?
 
Ti seljaci i radnici su potpuno nesposobni. I ne bi bio toliko problem sto su nesposobni, vec sto su veci idioti i gvna od politicara, jer misle samo na svoje dpe. Narod u Tunisu se buni kada im policija ne da da prodaju voce i povrce na crno. Opet, skupina koja misli samo na svoje dpe i boli ih ona stvar za drzavu.

Decko...moram ti reci da si - degenerik.
 
Затворити сајт Преса.
И одговорне у бајбок.Са све оним балав,пардон хулиганима што се противе јединим вредностима.

Vas problem je sto NE ZNATE STA HOCETE, ali ne znate ni STA NECETE...

Ni jedan sistem vam ne odgovara, opozicija ne moze da se ujedini, nemate ni jednog coveka na politickom vrhu kome bi verovali, A HOCETE DA DOBIJETE IZBORE!

I JOS BI NEKU SILU DA PRIMENJUJETE!

PA ZAR NE SHVATATE DA NISTE KADRI ZA TO?

ZA TO TREBA ORGANIZACIJA, LIDERSTVO, CILJEVI....

A vi nemate NISTA OD TOGA....

Samo bla,bla,bla,bla,bla.....
 
Svaka cast coveku. Ko da sam ja pisao ovo. A nisam. Al upravo tako mislim. z:)

P.S.- Ebali vas ovi novogodisnji smajliji. Micite ih vec jednom.

Није само овде случај - данас сам у Главној пошти видео две огромне јелке све окићене и још увек им је укључено новогодишње светло... мислим, људи су изгледа изгубили календаре...
 
Није само овде случај - данас сам у Главној пошти видео две огромне јелке све окићене и још увек им је укључено новогодишње светло... мислим, људи су изгледа изгубили календаре...

Pa sta, i kod mene u stanu je jos ukraseno i bice dok ne prodje zima!

Uostalom, pre par dana je bila srpska nova godina, ne mogu ljudi ekspresno da "odkite".
 
Vas problem je sto NE ZNATE STA HOCETE, ali ne znate ni STA NECETE...

Ni jedan sistem vam ne odgovara, opozicija ne moze da se ujedini, nemate ni jednog coveka na politickom vrhu kome bi verovali, A HOCETE DA DOBIJETE IZBORE!

I JOS BI NEKU SILU DA PRIMENJUJETE!

PA ZAR NE SHVATATE DA NISTE KADRI ZA TO?

ZA TO TREBA ORGANIZACIJA, LIDERSTVO, CILJEVI....

A vi nemate NISTA OD TOGA....

Samo bla,bla,bla,bla,bla.....

Шта се дерњаш.
Лепо сам реко да треба поапсити све који нису у сукладности са просрпским мишљењем.
 
Шта се дерњаш.
Лепо сам реко да треба поапсити све који нису у сукладности са просрпским мишљењем.

Hapsenja smo ostavili u proslom veku.

Ovo je vek ljudskih sloboda i prava.

Borite se za GLASOVE...

Idite od kuce do kuce...

Pravite planove i programe...

Nesto sto ce se ljudima SVIDETI...

Nesto za cega ce izaci da glasaju...

Za nekog kome ce VEROVATI...


Ako to ne mozete da napravite - dzabe kuckate po netu - NIKAD necete stici na vlast da pokazete sta mozete i znate.
 
Hapsenja smo ostavili u proslom veku.

Ovo je vek ljudskih sloboda i prava.

Borite se za GLASOVE...

Idite od kuce do kuce...

Pravite planove i programe...

Nesto sto ce se ljudima SVIDETI...

Nesto za cega ce izaci da glasaju...

Za nekog kome ce VEROVATI...


Ako to ne mozete da napravite - dzabe kuckate po netu - NIKAD necete stici na vlast da pokazete sta mozete i znate.

Prestani vise da savetujes iz daljine!!!
 
Hapsenja smo ostavili u proslom veku.

Ovo je vek ljudskih sloboda i prava.


Borite se za GLASOVE...

Idite od kuce do kuce...

Pravite planove i programe...

Nesto sto ce se ljudima SVIDETI...

Nesto za cega ce izaci da glasaju...

Za nekog kome ce VEROVATI...


Ako to ne mozete da napravite - dzabe kuckate po netu - NIKAD necete stici na vlast da pokazete sta mozete i znate.

Ја...

Истражни судија Раша Јанковић је донео Решење:
Ki 2260/10 kojim je Luki Lončaru iz Beograda (star 22 godine) odredio pritvor, sudija Raša Janković, kao razlog za određivanjem pritvora za privedenog, navodi: "Razmatrajući navedeni predlog tužilaštva za određivanje pritvora istražni sudija je našao da je isti osnovan smatrajući da postoje osobite okolnosti koje ukazuju na to da bi okrivljeni Lončar Luka na slobodi ponovio izvršenje krivičnog dela koje mu se stavlja na teret, a koje proizilazi iz činjenice da se očigledno isti protivi zapadnim civilizacijskim vrednostima kojima ova država teži, te bi puštanjem na slobodu ponovio izvršenje krivičnog dela imajući u vidu da se koliko već danas, a nakon ovoga, očekuje dolazak još predstavnika zapadnih zemalja, čiji dolazak će izazvati neka protestna okupljanja koja će okrivljeni iskoristiti za istovrsno ponašanje kao i prilikom događaja od 10.10.2010. godine, zbog čega svega je odlučeno kao u izreci rešenja a na osnovu člana 142. st.1 tač. 3. ZKP-a..."
 

Back
Top