Naj cure su iz koje drzave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Pozz svima,cesto je tema u svakodnevnom zivotu, cure iz koje drzave su najepse i zgodnije,
neki kazu da su upitanju brazilike neki pak ruskinje,neki samo kazu da su juznakinje mnogo lepse od cura sa severa
sada to je veoma diskutabilna tema,moje misljenje je da u skoro svim narodima ima jednako lepih i zgodnih cura osim u nemackoj,one su mi nesto suvise blede :whistling:
 
koliko sam uspela svojim očima da vidim, lepe su nordijke, islanđanke, šveđanke, i slovenski tip uopšteno. kažu za latino devojke da su veoma lepe, ali nisam bila i nisam videla.

Pa ovde za crnkinje fonjaju oni koji nisu ni prstom pokazali na mapi gde je njihova postojbina.............A, lepo ti kažeš ,,nisam bila nisam videla..." za latino devojke. Meni je ok da neko prosuđuje i uvek je to subjektivno, to je ok, tamo gde si bio, ili bar izučavao neku oblast pa si upoznat...A ne na osnovu jutjuba..........I tako nekih pomagala............................
 
Pa ovde za crnkinje fonjaju oni koji nisu ni prstom pokazali na mapi gde je njihova postojbina.............A, lepo ti kažeš ,,nisam bila nisam videla..." za latino devojke. Meni je ok da neko prosuđuje i uvek je to subjektivno, to je ok, tamo gde si bio, ili bar izučavao neku oblast pa si upoznat...A ne na osnovu jutjuba..........I tako nekih pomagala............................
па јес, сви кажу и да су италијанке лепе, а видели тамо неке водитељке са тв-а и тако то
у реалности, од 10 њих на улици, 9 су гробови

а у србији обрнуто, 9 добрих и ћао :Д
 
па јес, сви кажу и да су италијанке лепе, а видели тамо неке водитељке са тв-а и тако то
у реалности, од 10 њих на улици, 9 су гробови

а у србији обрнуто, 9 добрих и ћао :Д

one su samo doterane i lepo obučene ali neke lepote tu baš i nema :)
 
па јес, сви кажу и да су италијанке лепе, а видели тамо неке водитељке са тв-а и тако то
у реалности, од 10 њих на улици, 9 су гробови

а у србији обрнуто, 9 добрих и ћао :Д
Nisu lepe, bar ne ono po crtama lica, ali su atraktivno obučene, sve one koje rade negde. A, najlepše rade na RAI..........To su neki ukršteni mutanti, stvarno lepe :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top