Nahranjen muškarac

Nije mi bitno da li neko zna da kuva ili ne. Snaci cemo se. Volim da eksperimentisem sa hranom, a par ljubaznih i vrednih ruku bi mi dobrodosao u kuhinji. Takodje bih uzivao u tom vremenu koje bismo zajedno proveli.

Ne bih voleo da me neko hrani, jer postoji mogucnost da bih mogao da se naviknem na to, a ne zelim.
ovako nekako kako si opisao i meni odgovara.. Ne volim inače lenštine, pa ni u kući. Ni ja nisam lenja osoba, kada radim volim da to uradim kako treba. Ovo si lepo opisao, "par ljubaznih i vrednih ruku" - pun pogodak

Pa još ljubavnik to samo ima na tv-u
Poslednju pravu lepu vezu koju sam imala spremali smo hranu zajedno. Zapravo, poslednji put kada smo bili zajedno sam bila bolesna pa mi je sve sam spremio . Ja sam na to osetljiva :), msm odavno nemam roditelje i sve sama radim. Pa mi to baš onako lepo i intimno.
Doduše i turske serije su jako modernih shvatanja
To već nemam pojima, ne gledam TV.

Da li se u spremanje hrane računa seckanje namirnica i pranje sudova? Ja nešto ne volim da nosim kecelju i da se zadržavam oko šporeta, ali volim da pripomognem oko pripreme namirnica i pranje sudova. Verovatno se u spremanje hrane ne računa prženje jaja i krompira, što inače radim, već spremanje nečeg komplikovanijeg, pita, pasulj, podvarak.

Kuham od 13-e godine, ne volim kad mi se motaju po kuhinji a ja razvlačim jufku ili nešto sjeckam. A žmu je porijeklom Crnogorac a krv nije voda. Zato kad mi pukne guma izvadim trokut, mahnem taxi i nastavim gdje sam pošla. Dobije porukom precizne upute gdje treba da ode. Tako smo se nekako podijelili i lijepo funkcioniše bar za nas 😂😂😂

Da li se u spremanje hrane računa seckanje namirnica i pranje sudova? Ja nešto ne volim da nosim kecelju i da se zadržavam oko šporeta, ali volim da pripomognem oko pripreme namirnica i pranje sudova.
naravno :)
recimo velika pomoć je i ako stoji iza mene i dodiruje me dok ja nešto radim.. :ok:

Ljudi koji žive sa nekim treba da obrate pažnju na to da se neko ne oseti posle nekog vremena sam u nečemu... tako dolazi do otuđenja. Recimo žena ili muž svaki dan, svake nedelje sami sve spremaju, onaj drugi, što nekad najteže pada, za to vreme odmara. Ako nekima i to odgovara ok, ali meni nije, a deluje mi mnogima. Samo ne žele to da kažu.

naravno :)
recimo velika pomoć je i ako stoji iza mene i dodiruje me dok ja nešto radim.. :ok:
Pa kako pred decom? :)
Recimo žena ili muž svaki dan, svake nedelje sami sve spremaju, onaj drugi, što nekad najteže pada, za to vreme odmara.
Dosadi stvarno, ako baš ništa neće muškarac da pomogne, bar sudovi da se operu, i to je neka pomoć. Seckanje i ljuštenje krompira i ostalih namirnica da, ali oklagija ne :)

Pa kako pred decom? :)
pa pred decom valjda mogu da se maze , zavitlavaju i dodiruju? To deca i treba da vide. Osim toga, nisu deca uvek tu. A ako se radi o ljubavnicima nema dece :) (kad kažem ljubavnici ne mislim na nekog oženjenog, već kada se ljudi nalaze radi ljubavi i sexa, lepše je nekada zajedno spremati hranu nego naručiti ili ići u restoran, kako kad)
Dosadi stvarno, ako baš ništa neće muškarac da pomogne, bar sudovi da se operu, i to je neka pomoć. Seckanje i ljuštenje krompira i ostalih namirnica da, ali oklagija ne :)
Sad su tu sudo mašine, ali da treba poređati :)
kako ko voli

Opet dame sa njihovim fantazijama iz holividskih filmova.On,milioner atleta u boksericama kuva nešto nalik na gulaš,ona "obična djevojka",u stvarnosti top model,obučena u njegovu majicu,on joj na drvenoj varjači pruža da proba sveže kuvani delikates,sve gori od seksualne tenzije.
U stvarnosti on ne umije da upali šporet,dok njoj prigore kuvana jaja.
JEDI PAŠTETU,MRRRALEEEE

Opet dame sa njihovim fantazijama iz holividskih filmova.On,milioner atleta u boksericama kuva nešto nalik na gulaš,ona "obična djevojka",u stvarnosti top model,obučena u njegovu majicu,on joj na drvenoj varjači pruža da proba sveže kuvani delikates,sve gori od seksualne tenzije.
U stvarnosti on ne umije da upali šporet,dok njoj prigore kuvana jaja.
JEDI PAŠTETU,MRRRALEEEE
Opet Iskapa sa njegovim preterivanjima :)

Back