Nahranjen muškarac

Znači da ga hranimo kao dete? Jel to ono kao deo igre, tipa glumim dobru kuvaricu u portiklici bez gaćica pa me on pomazi kada mu prinesem? :rotf:
i malo pride spenkuje?
A ovo za vijagru šta ako ne daj bože ima srčku, što da ga nosimo na duši?
Nisam ja siguran da je tako. Vijagra je lek za srce - širi krvne sudove u predelu pojasa i olakšava pumpi rad. Je li neko umro od toga ?

Znači da ga hranimo kao dete? Jel to ono kao deo igre, tipa glumim dobru kuvaricu u portiklici bez gaćica pa me on pomazi kada mu prinesem? :rotf:
i malo pride spenkuje?
Ако има проблема са срцем, вијагра је опет корисна ако жена жели да добије породичну пензију.

Мужоцид је раширена појава у Србији.

А добро је и за буџет, јер се супрузи, породичној пензионерки исплаћује само 70 % његове пензије, а да је он жив и прима исту, било би 100 %, па буде и уштеда за државни буџет.

i malo pride spenkuje?
Тему, бар до сада, нисам разумео као да га храните као бебу, тј. да му приносите кашичицу, па да му кашичицом скупљате оно што почне да му цури низ браду. Мислио сам да је у питању спремање хране, а он да сам користи прибор за јело.

Ако има проблема са срцем, вијагра је опет корисна ако жена жели да добије породичну пензију.

А добро је и за буџет, јер се супрузи, породичној пензионерки исплаћује само 70 % његове пензије, а да је он жив и прима исту, било би 100 %, па буде и уштеда за државни буџет.
a i za kućni budžet, jer da je on živ troši se novac za hranu, ovako dobija 70% samo za sebe ;)

Ja sam ozbiljno pitao,.. jer čuo sam za par slučajeva, ali mi više deluje da su to zli jezici. jedan slučaj je lekarski. Sumnjam da vijagra ima neko loše dejstvo na samo srce - u propisanoj dozi. U preteranoj su mnogi lekovi - otrovi.

Тему, бар до сада, нисам разумео као да га храните као бебу, тј. да му приносите кашичицу, па да му кашичицом скупљате оно што почне да му цури низ браду. Мислио сам да је у питању спремање хране, а он да сам користи прибор за јело.
Pa tako sam shvatila ovo kada si napisao da ga hranite. Baš tako nekkao. On gleda TV ili komp, kaže ženi skloni se sad ne vidim, postavi ali iza mojih leđa :rotf:
što deluje kao da ne ume da se sam hrani

Da radis dorucak deci, to ti pise u opisu radnog mesta kao kevi
Zajednicko muvanje po kuhinji je vise recept za svadju; Ja ne znam gde ti sta stoji u tvojoj kuhinji, ti volis jedne zacine ja volim druge...cini mi se bolje da jedno jelo napravis ti, drugo ja , bez zajednickog petljanja

Naravno da se podrazumeva da je žena ta koja treba da kuva u kući. One koje ne kuvaju, nisu za brak. Kraj priče.

Inače, bila je jedna koja je svoju zahvalnost za dobro obavljen posao volela da iskazuje spremanjem onoga što volim da jedem. I to mi je baš bio pun pogodak.

OK, da, ali tako se kaze deci, ne budu povredjena od kostiju kad skinu komadic mesa, uzmu uvek hleba I nista im ne bude. Al, uvek mogu da napravim I neke filete, al nije to pastrmka.
ovde kod mene u Zemunu, pošto je moja baka bila ćerka alasa, a i njen brat je bio ribar, učila me je tako još kao dete.. rečna riba ima puno kostiju i deca se uče da u ustima osete koščice i izbace je pre nego stave hleb. Samo ako digresija, ne želim da dezavuišem..

Poslednja izmena:
Da radis dorucak deci, to ti pise u opisu radnog mesta kao kevi
Zajednicko muvanje po kuhinji je vise recept za svadju; Ja ne znam gde ti sta stoji u tvojoj kuhinji, ti volis jedne zacine ja volim druge...cini mi se bolje da jedno jelo napravis ti, drugo ja , bez zajednickog petljanja
ih... ja pravim salatu, on roštilj negde na selu.. mmm ptičice se čuju, nema signala za mobilni, deluje gotovo idilično :)
ne mora doći ni do kakvog sukoba, naprotiv :)

Naravno da se podrazumeva da je žena ta koja treba da kuva u kući. One koje ne kuvaju, nisu za brak. Kraj priče.

Inače, bila je jedna koja je svoju zahvalnost za dobro obavljen posao volela da iskazuje spremanjem onoga što volim da jedem. I to mi je baš bio pun pogodak.
ali čekaj, zar nisi taj posao obavio i za sebe? :) koja je bila tvoja zahvalnost njoj?

ovde kod mene u Zemunu, pošto je moja baka bila ćerka Alasa, a i njen brat je bio ribar, učila me je tako još kao dete.. rečna riba ima puno kostiju i deca se uče da u ustima osete koščice i izbace je pre nego stave hleb. Samo ako digresija, ne želim da dezavuišem..
Da, ali I da osetim ja kad nisam videla vec, neku bih I progutala da osetim kasnije, Paula, pitam pedagoski, da li ce dete Izvaditi svaku, mozda, Ali ja bas I ne bih vaspitavala tako dete da ne sme ni jednu da proguta. I, Paola?

Back