Nagradna igra skupi racun i pobedi 2020 u vreme pandemije

Poruka
4.292
Od jutros je moj radnik cekao u posti da posalje nesto i nije ga bilo pa skoro 2 sata. Dodje on i pitamga zasto se toliko zadrzao a on kaze red 200 metra jer su dosli neki penzioneri i razni ljudi da cekaju red za koverte za nagradnu igru skupi racun i pobedi.

I sad dal smo mi ludi ili je lud taj koji je smislio tu igru da se desava kako kazu i sami u vremenu pandemije?????? Na jednu stranu kazu kako nesme da se organizuju skupovi, nesme u kafani guzva, nesmeju svadbe i veselja, slave a ONI SAMI PRAVE NENORMALNE GUZVE PO POSTAMA DA SE LJUDI ZARAZAVAJU sa ovom igrom.

Recite mi ko je ovde lud molimvas??? Pazi sad, znaci da bi ucestvovao u tu igru prvo moras da odes u postu da uzmes kovertu. Onda odes kuci stavis racune i opet moras da odes u postu da posaljes koverte na salter. Znaci ne moze da se ubaci u postansko sanduce vani nego mora opet na salter. I sad prema tome prave se kilometarske guzve u postama i SIRISE ZARAZA!! I to nece trajati nedelju dve nego cele zime bukvalno do proleca u dve etape. I zna se da je zimi daleko veca guzva po postama nego preko leta i zasto su bas tempirali u zimu onda tu igru? I zasto bas u vreme pandemije i to u piku pandemije? Ko je lud ovde?? pa zasto nisu letos kad je broj zarazenih bio minumalan nego sad kad je ultramaksimalan? Znaci oni namerno zele da zaraze sto vise ljudi nema drugog zakljucka a na medijima su im puna usta kao brige za zdravlje ljudi. Jednostavno vecina samo dolazi u red i ceka red u posti samo zbog te nagradne igre.

Znaci otislo se nacisto u aut sa logikom. I sad ljudi koji cekaju da plate racune i posalju pakete su ugrozeni i morace po sat vremena duze da cekaju red da bi platitli ljudi racune i poslali pakete, jer kolko tolko redovi nisu bili veliki pre nagradne igre a sad su ludacki veliki.

Evo dokaz: http://uzmiracun.rs/stranica-nagradna-igra-2020-16316
 
Ama kakvo cekanje, kakv salter, ubacis kovertu u sanduce na zidu poste. Ko zna gde je taj lik hvatao krivinu.

Коверта да се купи на трафици кошта, а пошта дели бесплатне коверте за наградну игру.

А пензоси највише воле кад је бесплатно нешто што кошта 7 динара.
 
Коверта да се купи на трафици кошта, а пошта дели бесплатне коверте за наградну игру.

А пензоси највише воле кад је бесплатно нешто што кошта 7 динара.
Vole kupovinom u pošti da pomažu migrante, da ih bolje tuku i kradu.Neprocenljivo.
 
Ama kakvo cekanje, kakv salter, ubacis kovertu u sanduce na zidu poste. Ko zna gde je taj lik hvatao krivinu.
Ja videh guzvu ispred poste, ali nisam znao sta je, bas guzva, 2 unutra ili 3 a sve ostalo napolju....ne sabiram najbolje kad primaju penzije......U unutrasnjosti u nekim gradovima svaki dan guzve ispred svih banaka i poste, znaci svaki dan....a imaju po 10 banaka i vise i opet svaki dan veliki red.. ispred svake...
Ali to je logika, kad hoce da cekaju, necemo da arcimo radnika da bi manje cekali korisnici...Jedna radi nesto svoje, druga radi sa strankama , dzabe 4 saltera, kad banka ima jednog sefa, jednog u obezbedjenju , i dve radnice...
 
Ali sad ozbiljno...

Penzosi i ovi stariji su navikli da moraju da idu i kupuju po akcijama i to rade i sad u koroni....To znaci da oni obidju 10 prodavnica da bi ustedeli 6 dinara a i popune tih 3h a ovako bi izgubili 1h, znaci samo 200% gubitak vremena...
Tj to se kaze, popunjeno ispunjeno vreme...ne razumete vi tu logiku , ako se lepo organizujes, ispada da posto lepo doruckujes i odradis to sto organizujes, eto ga vec posle pola sata odmora, vreme za rucak, a onda malo pospremis to sto si kupio ili po kuci i eto ga vreme za veceru....
Ja znam neke ljude, oni imaju svaki dan popunjen do maksimuma i u tome uzivaju, ali ako pogledas nista ne urade ceo dan, ali im je popunjen, ako im kazes hajde da obidjes prijatelja ili prijateljicu , bolestan je , mora da stisnu vreme jedva jednom nedeljno koliko su prebukirani , a nista ne odrade svaki dan...

Ni govora od onog, kupovina, novine, kafa, penzionerski dom, a za vikend ona silna penzionerska putovanja, koja su nesto poskupela u poslednje vreme u koroni, sa 600 na 1000 dinara putovanje...
 
Ja ne verujem u postena izvlacenja nagradnih igara u Srbiji...
Znaci kad je bilo za ekologiju 12 ili 10 zapovesti , gde se biralo sta ce biti kao skup jasnih poruka za ekologiju , i tu su namestali , cak i kod takvih stvari..
Loto , nagradne igre sladoleda, trgovinske nagradne igre, Koka Kola...ama bas sve je namesteno , a da ja znam...
A ono sto ne znam, to je ili neka lokalna prodavnica ili mozda neka sitnija nagradna igra...
Ili one nagradne loyalty igre, npr 10 kodova, dobijes igracku, to nije namesteno...mislim onaj ko skupi i dobije, a ovi sto ne skupljaju dobiju i oni...

Ne verujem ni u posteno izvlacenje od strane drzave, uopste ne razlikujem drzavno od nekog bahatog preduzetnika aka lokalni seik....
Uostalom odakle bi poteklo postenje u radu drzavnih pojedinaca....odakle?
Sa faksa, afere diploma koje posle dobijaju siguran posao...ne shvatate koliko je tu dubina korupcije, nije fora sto ustedis tih par hiljada evra ili 10k evra nego naucis gradivo , nego je fora sto ako kupis diplomu od prave osobe, posle ti ide i posao na RTS ili tamo gde ti je struka i ulazis u klub , znaci nadju ti i mesto u upravnim odborima, npr na bazenu , nije velika para ali tu je i ulaz na bazen ili bilo koji upravni odbor , a mora se imati upravni odbor za razne stvari..
 

Back
Top