Nagrada za najboljeg gimnazijskog profesora nosiće ime Jovana Kneževića

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
17.834
U svečanoj sali Šeste beogradske gimnazije održana je komemoracija profesoru Jovanu Kneževiću koji je preminuo u subotu. Komemoraciji, koja je počela minutom ćutanja, u punoj sali prisustvovali su nekadašnji učenici profesora Kneževića i kolege iz te obrazovne ustanove.
joca-k.jpg


Bivši učenik Milan Mitrevski ispričao je svoje utiske o upoznavanju profesora Jovana Kneževića.
– Profesor Jovan nije časio časa, odmah nam je izdiktirao zadatak da razmišljamo o njemu. Ceo svoj život podredio je jednom cilju – da od učenika napravi bolje ljude i bolje matematičare. Nikada nije odustao ni od jednog učenika. Svakoga je terao da radi, da stvori radne navike i da radi na sebi, jer po njegovim rečima znanje je moć – ispričao je Mitrevski.


Predsednik Foruma beogradskih gimnazija Aleksandar Markov poručio je da će ustanoviti nagradu za najboljeg gimnazijskog profesora koju će dodeljivati svake godine, a koja će nositi ime profesora Jovana Kneževića.
Kako dodaje, izbor najboljih profesora praviće njegovi bivši učenici koji će biti u žiriju.

https://zelenaucionica.com/nagrada-...lK28xAFna5gIWs3H9eFfabUorP0_lwvtvuDhNavul2mPg
 
Ma u pravu si, šta će uopšte deci matematika a i ostali predmeti..neka tata samo ima dovoljna para, lako ćemo.
Ne, nije tako i necemo lako.

Ja totalni debil za matematiku znam zbrajati, oduzimati, mnoziti, dijeliti, izracunavati postotak.

Tvoj odgovor na moje pitanje totalno je deplasiran.

Da li bi meni profesor Jovan Knezevic na osnovu znanja iz matematike koje sam naveo iznad, dao prolaznu ocjenu?
 
Mene zanima da li je djake rusio zbog toga sto nisu bili talentirani za vise od zbrajanja, oduzimanja, dijeljenja, mnozenja i izracunavanja postotka, ili je takvima dijelio dvice.
Ово ко да си рекао - да ли је професор физичког обарао ђаке који нису били талентирани за више од облачење шорца, чарапа и везивања пертли, или је таквима делио двице.
 

Back
Top