Nafta pojeftinila 12% dinar ojacao 10% prema dolaru a od pojeftinjenja nista

Тихи

Starosedelac
Banovan
Poruka
193.821
Neće biti pojeftinjenja goriva
Izvor: Beta

Beograd -- Iako su cene nafte u protekle dve sedmice pale u svetu za više od 12 odsto, građani Srbije teško mogu očekivati da će gorivo pojeftiniti.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=09&nav_id=511010

kad poskupi tadic dize cenu i akcizu

kad pojeftini nafta ili dinar ojaca prema dolaru od pojeftinjenja nista

ROKAS JOMINIJA PO DZEPU TADICU ! Gde ce ti dusa ? :sad2: :sad2: :rida:
 
nema od toga nista

tadic nema dusu

tadic zeli srbe da unisti i satre

da nas bioloski eliminise

jer ovo sto nam radi Boris Tadic ovo ne rade ni okupatori u zemljama koje okupiraju

ovo je proces zatiranja jednog celog naroda .

ne uz pomoc gasnih komora i streljackih vodova kao sto su radili nacisti i ustase, vec uz pomoc poreza i akciza i oduzimanja osnovih sredstava za zivot
 
Neće biti pojeftinjenja goriva
Izvor: Beta

Beograd -- Iako su cene nafte u protekle dve sedmice pale u svetu za više od 12 odsto, građani Srbije teško mogu očekivati da će gorivo pojeftiniti.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=05&dd=09&nav_id=511010

kad poskupi tadic dize cenu i akcizu

kad pojeftini nafta ili dinar ojaca prema dolaru od pojeftinjenja nista

ROKAS JOMINIJA PO DZEPU TADICU ! Gde ce ti dusa ? :sad2: :sad2: :rida:

Данас је човек објавио ДА СУ СВЕ ТО ОБИЧНИ ФОЛОВИ ЛОПОВСКИ... смишљени да се отму паре од ЕМИГРАЦИЈЕ која за празнике долази у Србију или шаље новац у Србију........ олош хохштаплерски... лепо је човек објаснио да ове манипулација са вредношћу динаром апсолутно нису могуће ЈЕР КАДА БИЛО ГДЕ ОДНЕСЕШ ДИНАР У ИНОСТРАНСТВУ - НЕ МОЖЕШ ДА ДОБИЈЕШ ДРУГУ ВАЛУТУ.........:sad2:
 
Данас је човек објавио ДА СУ СВЕ ТО ОБИЧНИ ФОЛОВИ ЛОПОВСКИ... смишљени да се отму паре од ЕМИГРАЦИЈЕ која за празнике долази у Србију или шаље новац у Србију........ олош хохштаплерски... лепо је човек објаснио да ове манипулација са вредношћу динаром апсолутно нису могуће ЈЕР КАДА БИЛО ГДЕ ОДНЕСЕШ ДИНАР У ИНОСТРАНСТВУ - НЕ МОЖЕШ ДА ДОБИЈЕШ ДРУГУ ВАЛУТУ.........:sad2:

ja sam vec objasni mito zasto dinar jaca

dinar jaca zato sto je tadic uzeo 3 milijarde evra kredita u nase ime sa kamatom od 12.95% godisnje - kroz izdavanje hartija od vrednosti indeksiranih u evrima i te devize pustio na trziste srbije

zato je dinar ojacao al ce te pare brzo da se potrose koliko do juna pa onda krece opet skok u vis
 

Back
Top