Nafta je neiscrpna

Flasirana voda je skuplja od benzina, a uskoro ce da bude skuplja i od nafte.
Bice skuplja i stajaca barska voda od zlata, samo ne zelim da mislim o tome.

Ko je kriv zbog toga sto ce ta voda biti toliko skupa i sto nece biti dovoljno vode za ljude??

Rendzeri kazu da su krivi ljudi zbog svoje ogranicenosti i zato sto su nastali od majmuna.

Reposfanovi kazu da su krivi vladari iz senke koji ih prevode zedne preko vode.

Ja ne znam kome da verujem jer su obe tvrdnje logicne :neutral:
 
Jesu pravo logicne.
Koji vladari iz senke? Bil Gejts, Sultan od Bruneja i ostali masoni?

Ovi:

Sto kaze Dejan Lucic na TV Jagodina: "Da li su oni samo ljudi, ili su Reptili vanzemaljci kako neki kazu, o tome mozemo da diskutujemo, ali da su dobri ljudi to sigurno nisu:

006_illuminati-1.jpg
 
Flasirana voda je skuplja od benzina, a uskoro ce da bude skuplja i od nafte.
Bice skuplja i stajaca barska voda od zlata, samo ne zelim da mislim o tome.
Radi se intenzivno na pravljenju mashina za prochishcavanje morske vode. Vec postoje mashine koje se testiraju, a ubrzo cemo imati prve mashine koje ce moci da rade taj posao i uci ce u komercijalnu uoptrebu uskoro potom.
 
samo da naplacuju. Covek je postao rob novca (a onaj ko stampa novac taj je robovlasnik - znaci bankari ovi sa slike gore).
Nece koshtati nishta vishe nego obichna voda jer je to u princpu isparavach sa filertima, koji ce se moci nabaviti relativno jeftino (u krajnjem sluchaju chak i da pochnu da naplacuju tehnologija ce im dozvoliti samo 5-6 godina dok svi ne dodju do iste ... ). Kada se jednom predje na morsku vodu, sveze ce biti vishe, tako da se nece odraziti na cenu vode generalno.
 
Ne smes da zaboravis da masonima upravljaju vanzemaljci
Nije Bush za sve kriv:evil:

pa to sam i rekao. Al' ja ne verujem u to, samo sam citirao ono sto kazu Reposfanovi.

Ja sam ipak vise pristalica Rendzera koji kazu:"Mi ljudi smo unapredjeni majmuni, nauka je svetinja, NASA ne laze jer je americka institucija, ona samo siri demokratiju kako u Iranu i Avganistanu tako i u svemiru. Pij sinteticke lekove i umri zdrav"
 
Ja vise ne smem ovde da pisem, pogotovo dok je ova garnitura moderatora na vlasti.
Uverena sam da na svakog smrtnika moderatora dolaze tri masona
Obrijace mi glavu, ako napisem sta hocu, i tako celavoj da mi uruce crven karton, brine me to.

A i imam biologiju da ucim za sutra, izvinite me
I da! Kad smo vec kod biologije, i ako hoces da teras mak na konac, nismo mi nastali od majmuna, nego od amebe, al' dugacko je, da ti objasnjavam sad :roll :
 
Ovi:

Da li su oni samo ljudi, ili su Reptili vanzemaljci kako neki kazu, o tome mozemo da diskutujemo, ali da su dobri ljudi to sigurno nisu:

Apsolutno se slazem.

Iako postoji malo preterivanja u vezi svakojakih zavera, jedno je sigurno, neko debelo profitira na tudjoj muci, to je neosporivo.

...nismo mi nastali od majmuna, nego od amebe, al' dugacko je, da ti objasnjavam sad :roll :

Dok nisam procitao ovu informaciju verovao sam da nastadosmo od blata :mrgreen:
 
Nego je l masoni se bave nekim magijama, vlaskom ili necim,

Bili oni masoni, vanzemaljci, teletabisi, ili ninja kornjace , ti koji diktiraju svetskom ekonomijom koriste jednu jedinu magiju to jest novac

PS.
Da ne postoje takvi nazovimo ih (giga mega kapitalisti) ovim svetom ne bi vladao kapitalizam, vec socijalizam , uredjenje koje je mnogo humanije od spomenutog kapitalizma koji ne brine o ljudima vec o novcu. ( ali kao sto sam negde vec rekao, socijalisticko uredjenje je sistem za koji nasa inteligencija jos uvek nije spremna , jer jos uvek nemamo tu mentalnu svest da bi smo funkcionisali i opstali u njemu , takvo uredjenje je jedino moguce videti u naucno fantastinim filmovima tipa Star Wars)
 
Bili oni masoni, vanzemaljci, teletabisi, ili ninja kornjace , ti koji diktiraju svetskom ekonomijom koriste jednu jedinu magiju to jest novac

uredjenje koje je mnogo humanije od spomenutog kapitalizma koji ne brine o ljudima vec o novcu
Koliko sam shvatio Reposfanovi tvrde da pomcu tog novca, ljudima usadjuju strah da moraju stalno da se plase da li ce da zarade dovoljno novca itd sto prouzrokuje jos gore stvari:

"I na kraju, strah koji nasi vladari svakodnevno prouzrokuju, prouzrokuje da se luce hormoni, drugo, kad naprimer populacija zivi u strahu, to produkuje nisku vibraciju energije, koja je reptilska, jer njihova energija ima niske vibracije. Svaka vasa misao produkuje energiju. Reptilska rasa obozava emocionalnu energiju humanoida. Emocija straha emituje kratak talas. Kad se zivi u strahu onda se diskonektujemo, ili svest nam je diskonektovana. Genetski material ljudskog tela je vrhunski transmitter i receiver fekvencija. Simboli koje upotrebljavaju su fizicka reprezentacija misli. Sta simbol znaci, je energija koja ce da rezonira."
http://superzona.hatona.org/vladasv2.htm
 
Poslednja izmena:
Opet vi sa "ako je neko uspesniji od mene... on je guster, vanzemaljac itd." Vi od nafte preko vode do vanzemaljaca... Jos nisam naisao na temu u kojoj Masoni ni za sta nisu krivi... i u kojoj se uopste ne pominju. Sta ste bre zapeli?

Nego tema... Jednom davno se pokrenula u drustvu prica kako za 50 godina vise nece da bude nafte... komentar jednog druga na to je bio "U bas me zabole... ja vozim benzinca" :):):):)
 
Osecam da su rendzeri ugrozeni ovde... :P ... Pa kao novi clan da ne pricam mnogo, ali jesu krivi ljudi, a ne reposi! Postoji mnogo pohlepnih ljudi koji u svemu vide profit, samo ne bih da zalazim u teorije zavere ipak mi prezentujemo racionalnija objasnjenja... :D lol
 
Bili oni masoni, vanzemaljci, teletabisi, ili ninja kornjace , ti koji diktiraju svetskom ekonomijom koriste jednu jedinu magiju to jest novac

PS.
Da ne postoje takvi nazovimo ih (giga mega kapitalisti) ovim svetom ne bi vladao kapitalizam, vec socijalizam , uredjenje koje je mnogo humanije od spomenutog kapitalizma koji ne brine o ljudima vec o novcu. ( ali kao sto sam negde vec rekao, socijalisticko uredjenje je sistem za koji nasa inteligencija jos uvek nije spremna , jer jos uvek nemamo tu mentalnu svest da bi smo funkcionisali i opstali u njemu , takvo uredjenje je jedino moguce videti u naucno fantastinim filmovima tipa Star Wars)

Bravo za konstataciju... ;) :ok:
 
Što reče jedan lik u jednoj seriji:ohh,braćo moja...
:hahaha:
NeJma me 7 dana,i odma budalesanje...
Ček,ček,bilo je toga i ranije.
:mrgreen:
Dakle,pošto ne želim više da se prepirem sa klincima(i onima koji se tako ponašaju):
u posljednjih 10 godina Rusi i Kanađani su pronašli rezerve nafte dovoljne za sljedećih
200 godina, na SVJETSKOM nivou, sa nivoom potrošnje 2 puta većim nego danas.
Dokazano i potvrđeno. Ako imate nekoga iz familije ko radi za neku od naftnih kompanija
nećete postavljati više ovo pitanje.
Šta se tek krije ispod polarnog grebena nemam pojma,ali nisu Rusi,Kanađani,Ameri i Norvežani proširili morsku granicu(i obuhvatili DNO ispod nje) onako...
A svakako nisu zbog energije talasa.
Toliko.Pozdrav svima.
:lol:
 

Back
Top