Quantcast

NADAHNUĆE

Christadelphian

Aktivan član
Poruka
1.554
maleni:
Christadelphian:
Neka Hrist uradi ono što treba
ja navijam za to!
Ali sotona u ovoj priči je suvišan
Jer za ideje predavanje voljenih ljudi sotoni na muke pobijaš samoga Boga i Hrista

Samo jedan pasus, ne mogu da izdrzim da te ne podsetim
kako je Pavle pobijao Hrista.
1 Tim 1:16 Nego zato bih pomilovan, da na meni prvom Isus Hristos pokaže svu svoju strpljivost za primer onima koji će verovati u njega za život večni.
1 Tim 1:17 A caru večnosti neprolaznom, nevidljivom, jedinom Bogu čast i slava u sve vekove; amin.
1 Tim 1:18 Ovu ti naredbu poveravam, čedo Timoteju, shodno pređašnjim proroštvima za tebe, da osnažen njima ratuješ dobar rat,
1 Tim 1:19 imajući veru i dobru savest, koju neki odbaciše i u veri brodolom doživeše.
1 Tim 1:20 Među njima su Imenej i Aleksandar, koje predadoh satani, da se nauče ne huliti.
Ovaj poslednji stih i jeste pitanje
kako Pavle nekog predade satani
i to sa ciljem da postanu bolji???

neca

Početnik
Poruka
18
Christadelphian:
Neka Hrist uradi ono što treba
ja navijam za to!
Ali sotona u ovoj priči je suvišan
Jer za ideje predavanje voljenih ljudi sotoni na muke pobijaš samoga Boga i Hrista

Ej jadni covece za tebe se treba moliti i danju i nocu Gospodu nasem Isusu Hristu da ti otvori oci!
Ne huli na Duha Svetoga,i Sveto Pismo ne kroji po svojoj volji.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.