NACIONALNI STROJ-"napolje sa Romima"

vidish valjda da *chiche iza coshka i chekaju kad ce neko da kaze neshto loshe o toj bagri pa da mu repliciraju-da pljuju

Gospođice Alergična vi ste i dlaje falsifikatro i da je poštenja zbog laži i flasifikata bili bi banovani na 30 dana,pa bi se naučili odgovornosit za ono što izgovorite ovako ste samo još jedan produkt burazerske ideologije,
hvala
 
Ја бих ову тему закључио са једном констатацијом и једним питањем.

- Индијци су 80% Цигани, па лансирају сателите у свемир, имају јаку државу и војску.
- Зашто то ниеј и у Србији случај?

Исти Цигани су и тамо и овде. Значи није проблем у Циганима него у НАМА
 
Gospođice Alergična vi ste i dlaje falsifikatro i da je poštenja zbog laži i flasifikata bili bi banovani na 30 dana,pa bi se naučili odgovornosit za ono što izgovorite ovako ste samo još jedan produkt burazerske ideologije,
hvala

Siroti choveche, uzaludan ti je trud da me uvuchesh u tvoju patoloshku konverzaciju, ja sam ti odgovorila vishe puta ali tebi izgleda nije do toga.Neki zeshci problem imash, rekla bih, moje iskreno zaljenje zbog toga..........i red bi bio da o tome malo razmislish a ne da koketirash s'tim
 
Bolje da g Davidovic gleda ono svoje jadno dete i kako ce da plati astronomske kazne za glupost nego sto se bavi istom....

Moliću lepo, Gosn Davidović je moj gari. Mi se ne slažemo politički, ali to ne znači da ja sa njim privatno nisam dobar i zato moram da ustanem u odbranu njegove porodice kad se ista ovako uzme u usta. Dete nije jadno, bar nije bilo kad sam zadnji put pričao sa Ivanom.A i Davidović, jelte, već oko devet meseci nije, ako se ne varam, u Srbiji već živi u Italiji. tako da ako morate da kritikujete njega, članove njegove porodice, pogotovo ako su to mala deca, molio bih da izuzmete iz diskusije. nekako bi to bilo pristojno. Hvala.
 
Српство није основа, Српство није опредељење, Српство није жеља или сан, Српство није чињеница.

Српство се неможе опипати, нити од њега сашити одело, нити сер оно једе.

Српство је циљ и коначни резултат свих наших деловања, начина на који живимо, како се односимо према другим народима, верама, Српство је фина нит којом су проткана наша бића.

Српство је променљива дефиниција. Биће добро, сјајно и велико ако смо ми добри, паметни и праведни, а биће мало и бедно ако смо ускогудри, шићарџије, курумпирани, расисти и мрзитељи. Оно ће тада бити безвредно.

Српство то је циљ који је крхак, лаган и пипав, можемо га сломити и прејаком речи а морамо градити годинама и годинама.

Ниеј Србин свако ко је испао из српске вагине.
Србин се постаје, бити Србин се учи.

Онај који се позива на Српство, није Србин, Ко зна шта је он. Али ниеј Србин.
Србин није именица, Србин је придев.

Јеси ли сада разумео Теодосије?
Ти ниси Србин нити ћеш икада бити. Немој се трудити. нећеш успети. Посто си нешто друго, застранио си и у себе навукао неке Немштине, Хрваштине или штагод друго. Твоја душа више не припада Српком народу. Ти то више ниси, а можда никад ниси ни био.

Збогом, Теодосије.

Не постоји већих расиста од јевреја и запада. Такви као ти би да срби се предају крволочним непријатељима. Никад ниси био нити ћеш постати србин "александре".
 
Ја бих ову тему закључио са једном констатацијом и једним питањем.

- Индијци су 80% Цигани, па лансирају сателите у свемир, имају јаку државу и војску.
- Зашто то ниеј и у Србији случај?

Исти Цигани су и тамо и овде. Значи није проблем у Циганима него у НАМА

Упоређивати цигане са дисциплинованим индицима је идиотски.
 
vidish valjda da jedva chekaju kad ce neko da kaze neshto loshe o toj bagri pa da mu repliciraju-da pljuju, da neizostavno ubace Chedu ili demokrate.........a sve zbog toga shto ih je sramota da lepo otvoreno kazu ko su

Ко о чему ***** о поштењу што кажу срби, то се итекако односи на умноболне русофобичарско антисрпске прозападњачке хијене.
 
Упоређивати цигане са дисциплинованим индицима је идиотски.

Što pričap nešto o čemu nemaš pojma? Indijci su sve samo nisu disciplinovani. Mada to nema veze sa ovim, najpre ovdašnji Romi su odavno otišli iz Indije, a potom deo njih i nije indijskog porekla već afričkog - recimo egipatskog. I Romi i indijci su sjajni narodi, samo trenutno nisu ista kategorija stvari i poredjennja su malo rogobatna.
 
Ко о чему ***** о поштењу што кажу срби, то се итекако односи на умноболне русофобичарско антисрпске прозападњачке хијене.

Svako normalan ima averziju u odnosu na Ruse. Oni su toliko puta izdali Srbe i zabili im nož u ledja da je najpametnije držati se što dalje od njih.
 
Što pričap nešto o čemu nemaš pojma? Indijci su sve samo nisu disciplinovani. Mada to nema veze sa ovim, najpre ovdašnji Romi su odavno otišli iz Indije, a potom deo njih i nije indijskog porekla već afričkog - recimo egipatskog. I Romi i indijci su sjajni narodi, samo trenutno nisu ista kategorija stvari i poredjennja su malo rogobatna.

Индици који су развили Индију у нуклеарну силу су итекако дисциплиновани. Нисам сигурно мислио на гетовце у Индији кад сам писао о дисциплинованим индицама. Што се тиче цигана њихово порекло није из Индије.
 
Svako normalan ima averziju u odnosu na Ruse. Oni su toliko puta izdali Srbe i zabili im nož u ledja da je najpametnije držati se što dalje od njih.

Русија је највише помогла србима. Највише подмуклости и ножева у леђа србима су забијали западњаци, од којих се треба држати што даље.
 
Индици који су развили Индију у нуклеарну силу су итекако дисциплиновани. Нисам сигурно мислио на гетовце у Индији кад сам писао о дисциплинованим индицама. Што се тиче цигана њихово порекло није из Индије.

Dobar deo njih potiče, lingvistički i genetski je to istraživano, iz indijske države Radžastan.
Ja govorim o indijskoj administraciji i o obrazovanim Indijcima. Imao sam neka posla sa njima, mogu reći da su nedisciplinovaniji i haotičniji čak i od Srba.
 
Русија је највише помогла србима. Највише подмуклости и ножева у леђа србима су забијали западњаци, од којих се треба држати што даље.

O da naravno. Traže Srbi da se ujedine sa Rusijom i tako se oslobode Turaka, Katarina kaže njez i favorizuje Bugare. tada neke teritorije koje su trebalo da budu naše su obećavali Bugarima. Samo kad im je nešto trebalo valjali smo im, a kad je njima odgovaralo povukli su svoje vojnike sa Kosova. Znaš li ti kakve su zločine Rusi počinili u Srbiji, ne samo nad domicilnim madjarskim i nemačkim življem već i nad Srbima, kad su nas oslobadjali?
 
Не постоји већих расиста од јевреја и запада. Такви као ти би да срби се предају крволочним непријатељима. Никад ниси био нити ћеш постати србин "александре".

Е, мој Швабо, ја сам са тобом завршио, не труди се.
 
Siroti choveche, uzaludan ti je trud da me uvuchesh u tvoju patoloshku konverzaciju, ja sam ti odgovorila vishe puta ali tebi izgleda nije do toga.Neki zeshci problem imash, rekla bih, moje iskreno zaljenje zbog toga..........i red bi bio da o tome malo razmislish a ne da koketirash s'tim

Poštovana gospođice Alergična Vi niste odgovorili Vi ste sami odkucali dokument koji ne postoji to je falsifikat , Vi ste falsifikator i treba krivično da odgovarate,sa ovim ćemo morati upoznati i organe gonjenja,
hvala
 
Poštovana gospođice Alergična Vi niste odgovorili Vi ste sami odkucali dokument koji ne postoji to je falsifikat , Vi ste falsifikator i treba krivično da odgovarate,sa ovim ćemo morati upoznati i organe gonjenja,
hvala

A da malo ne preterujete Vaša eminencijo, čemu tako teške reči,nije represija uvek rešenje kad nam dijalog ne ide kako želimo.
 
A da malo ne preterujete Vaša eminencijo, čemu tako teške reči,nije represija uvek rešenje kad nam dijalog ne ide kako želimo.

Gospođice ovde nije stvar dijaloga nego pricipa da se iza svoje reči stane ,Vi ste iza svake vaše tvrdnje stali i branili je argumentim nekada manje nekada više uspešno,ali šta reći o osobi koja je napisala i otkucala post koji je želela da predstavi kao dokaz da su u sirotištima Srbije 75% dece iz inestuoznih veza.Gospođice Zebra šta bi Vi rekli kada bih ja izneo podatak da su 65% glasača ZES kolaicije homoseksulaci i narkomani ,naravno da bi tražili da to nečim potkrepim ili bi moju tvrdnju smatrali čistom izmišljotinom,i naravno da bih ja to ili morao da dokažem ili bih bio lažov.A kada bih sam napisao neki tekst i pokušao da Vam ga predstavim kao dokument naravno da bih bio falsifikator.
Vi i ja možemo imati suprotna mišljenja,čak se jako sukobiti ali nikada Vas neću dovesti u priliku da Vas svesno obmanjujem i lažem.
hvala
 
Srbiju nisu izdali ni Rusi ni zapadnjaci. Srbiju su izdali Srbi! MI SMO IZDALI JEDNI DRUGE! Kada to svima postane jasno, e tada ćemo krenuti dalje i napraviti napredak u zemlji, ali sada radimo jedni protiv drugih.
Uzmimo na primer Crnogorce, bez ljutnje čist primer. Bilo ko od njih da postane neko i nešto u firmi odmah zapošljava svoje najbliže rodjake. Dok bilo koji Srbin odmah okreće ledja svojima.
A, što se tiče teme i cigana (možda grešim ali reč rom je u stvari na španskom stoka) moje mišljenje je da bi ova zemlja a i čitav svet izgledao čistije bez njih. Pogledajte njihovo ponašanje, u prevozu, na ulici, na bilo kom javnom mestu. Pre izvesnog vremena jedan ciganin napadne jednog čiču u tramvaju, pa kad ga nismo ugazili. Mnogo su se nešto osilili u poslednje vreme. Mislim da im treba pokazati gde je njihovo mesto.
 
Kako javlja Radio Slobodna Evropa jutros u svojim vestima u 9.30,
Novi Sad je tokom noći oblepljen plakatima kojima se poziva na proterivanje Roma.

"SRBIJA SRBIMA-NAPOLJE SA ROMIMA"u potpisu Nacionalni stoj

Opet,opet i opet pa dokle više?!

Hoće li neko toj razularenoj bandi balavaca stati na kraj?
Molim da me po čitanju ovog posta ne isprozivate rasistom i pripadnikom gore pomenutih jer i na ovom i na prošlom poslu imamm kolegu romske nacionalnosti sa kojima sam u korektnim odnosima.


Ovi gore imaju puno pravo da budu besni (samo što su oni malo ekstremni). Zašto? Evo ja ću navesti par sitnica.
Primer 1 - Idem na posao gradskim prevozom, unutra su naravno i romi , ulazi kontrola, pita romkinju za kartu, ova nešto krene džafte kurafte, kontrola je iskulira, dođe do studentkinje koja jedva sklapa kraj s krajem i njoj naplati kartu.
Primer 2 - Skoro svi pripadnici romske nacionalnosti se nalaze u saobraćaju u neispravnim vozilima a ponekad izazovu i udes. Policija ih ne kažnjava i ne isključije iz saobraćaja ali zato nad nama vrši harač i ubija mladiće zbog prolaska na crveno.
Primer 3 - Čekaš u redu u domu zdravlja i dovuče se ciganka sa par musavih klinaca - obavezno ide preko reda.

Čekajte sad malo, ko je ovde povlašćen a ko podređen?
Ovo su najbanalniji primeri, verujem da ih ima još.
 
Srbiju nisu izdali ni Rusi ni zapadnjaci. Srbiju su izdali Srbi! MI SMO IZDALI JEDNI DRUGE! Kada to svima postane jasno, e tada ćemo krenuti dalje i napraviti napredak u zemlji, ali sada radimo jedni protiv drugih.
Uzmimo na primer Crnogorce, bez ljutnje čist primer. Bilo ko od njih da postane neko i nešto u firmi odmah zapošljava svoje najbliže rodjake. Dok bilo koji Srbin odmah okreće ledja svojima.
A, što se tiče teme i cigana (možda grešim ali reč rom je u stvari na španskom stoka) moje mišljenje je da bi ova zemlja a i čitav svet izgledao čistije bez njih. Pogledajte njihovo ponašanje, u prevozu, na ulici, na bilo kom javnom mestu. Pre izvesnog vremena jedan ciganin napadne jednog čiču u tramvaju, pa kad ga nismo ugazili. Mnogo su se nešto osilili u poslednje vreme. Mislim da im treba pokazati gde je njihovo mesto.

ja bih odbranio tog čiču od tog Roma, a tatim njega od vas i onda gapredao muriji. Sram vas bilo, rasizam nikad nije bio deo srpskog naroda.
 
Ако је ко угрожен у овој земљи то су Срби! Цигани краду, пљачкају, прљају град и преносе заразе. Где су ти угрожени цигани??? Отворите очи и погледајте реално. Колико се пута десило да у својој околини видите цигане просјаке и преваранте како варају Србе? Колико вам се пута десило да видите како се цигани безобразно понашају и вербално (па и физички) нападају обичне пролазнике на улици?
Имали смо сада прилику да видимо како су двојица цигана убили момка од 18 година. На вестима су им рекли иницијале, али не и то да су цигани. А када су двојица малолетника убили цигана у Београду, пола Србије се дигло да осуди "расизам".:dash: Зар то није лицемерно?!
Погледајте ситуацију под Газелом! Ту се населило много цигана, заузело државно земљиште и још ту направили сметлиште! Сада те цигане "не могу" да отерају одатле, него им дају станове! Значи циганину је потребно само да отме од државе парче земље, направи кућу од картона и аутоматски добија стан! Да ли би то био случај са Србима?!:evil:
Онда су још измислили и "позотивну дискриминацију". Па када циганин уписује факултет или средњу школу, ослобођен је пријемног испита и аутоматски упада на буџет Србије!!! Зар овим законом нису Срби дискриминисани?! Значи, неко ко је циганин само треба да донесе папире у образовну установу и примљен је, док Срби (и остали народи) морају да уче за пријемни и још се боре да буду на буџету!!! Зар то није расизам?!
 
Poslednja izmena:

Back
Top