NACIONALNI STROJ-"napolje sa Romima"

Taj Nacionalni stroj pod hitno u zatvor. Sto puta do sada su dokazali ko su i šta su - jedna obična bagra.....

А шта онда да радимо са ЛДП-овцима, ЛСВ-овцима, делом ДС-оваца?!

Сви они крше Устав! Наведи ми пример где је Национални Строј прекршио Устав!?
Не мислим на појединце, већ организацију...:neutral:
 
А шта онда да радимо са ЛДП-овцима, ЛСВ-овцима, делом ДС-оваца?!

Сви они крше Устав! Наведи ми пример где је Национални Строј прекршио Устав!?
Не мислим на појединце, већ организацију...:neutral:

Ух.....
Члан 1,2,3,4,5,6,7,8,9.....
 
А шта онда да радимо са ЛДП-овцима, ЛСВ-овцима, делом ДС-оваца?!

Сви они крше Устав! Наведи ми пример где је Национални Строј прекршио Устав!?
Не мислим на појединце, већ организацију...:neutral:
Ти си ме нешто питао око Јевреја у Намачкој војсци и друштву.
Ја сам ти рекао да је Хитлер био манијак јер је убијао обичне људе, док је банкаре ценио и подржавао те да су масакрирани и побијени обични људи, људи од науке и технике...

Ево ти мало података:
у Првом светском рату 10,000 Јевреја су се јавили као доборвољци у Немачку царску војску
Преко 100,000 их је служило у рату (од 500,000 колико их је било у Немачкој) од тога 78% у борбеним редовима.
12,000 их је погинуло.
30,000 их је одликовано
19,000 унапређено
2,000 догурало до официрског чина
1,500 постало медицински официри

Званични податци Јуденцала (пребројавања Јевреја на бојном пољу) од стране министарства рата .

Највише рангирани Јеврејски званичкин у царској Немачкој био је Theobald von Bethmann Hollweg, канцелар Немачке 1909-1917.
Последњи канцелар царске Немачке....
може се рећи да је Хитлер преузео фонкцију од-Јевреја :)
 
Ти си ме нешто питао око Јевреја у Намачкој војсци и друштву.
Ја сам ти рекао да је Хитлер био манијак јер је убијао обичне људе, док је банкаре ценио и подржавао те да су масакрирани и побијени обични људи, људи од науке и технике...

Ево ти мало података:
у Првом светском рату 10,000 Јевреја су се јавили као доборвољци у Немачку царску војску
Преко 100,000 их је служило у рату (од 500,000 колико их је било у Немачкој) од тога 78% у борбеним редовима.
12,000 их је погинуло.
30,000 их је одликовано
19,000 унапређено
2,000 догурало до официрског чина
1,500 постало медицински официри

Званични податци Јуденцала (пребројавања Јевреја на бојном пољу) од стране министарства рата .

Највише рангирани Јеврејски званичкин у царској Немачкој био је Theobald von Bethmann Hollweg, канцелар Немачке 1909-1917.
Последњи канцелар царске Немачке....

може се рећи да је Хитлер преузео фонкцију од-Јевреја :)
Poštovani Aco pa baš u to vreme propade carevina,hmmm
 
Poštovani Aco pa baš u to vreme propade carevina,hmmm

И Немачка је пропала у Хитлерово време.
Што би по твојој логици било да је Хитлер гори од Јевреја или да Хителр није био ниамло бољи од Јеврејина....
И цар је био Немац па сада колико је он крив ? :)

П.С.
А ја сам мислио да је царство пропало јер су га схебале околне земље у рату, али нема везе....
 
Poštovani Aco ,a nije li jedina posledica 1 svetskog rata nestanak 4 cara Nemačkog,Ruskog,Austrougarskog,Otomanskog,a sve drugo je kolateralna šteta

То је последица незајажљиве грабежи и жеље за што већим комадом земље, неутажене колонијалне амбиције Аустро-Угарске итд...
Нестанак царева је колатерална штета држава које су одбиле да се модернизују већ су остале заостале феудалне монархије, које су после тога пропале.
 
Krsi stalno zakone! Ako mi ne verujes pogledaj zakon o okupljanju gradjanja,o javnom skupu. Pozzz

Смрдократски дрпалисти краду Србију већ 9 година и стално крше људска права срба. А ти се жалиш што се национални строј окупља и о јавном скупу се жалиш. Ко да те јосип броз правио.
 
Смрдократски дрпалисти краду Србију већ 9 година и стално крше људска права срба. А ти се жалиш што се национални строј окупља и о јавном скупу се жалиш. Ко да те јосип броз правио.

Јадан си и пате4тичан. Не умеш да разговараш аргументовано већ вређаш људе.
 
Никад нису попљували српство, па ти зато сметају. Горих битанги од смрдократских драпалиста не постоји.

Само постојање Строја је пљување Српства. Само сликање поред немачких нацистичких застава са хитлеровским поздравом највећа је увреда за српство.
Да се питам, то бих метком у потиљак.
 
Никад нису попљували српство, па ти зато сметају. Горих битанги од смрдократских драпалиста не постоји.

Ne pljuju srpstvo, ali ljudi koji su prije 70 godina zasnivali istu ideologiju kao ovi iz Nacionalnog stroja su glave kostali 50 miliona ljudi. I poslije svega po tebi treba istu taj olos pustiti da marsira kroz Novi Sad. No postenije ti je da priznas da ih podrzavas, no sto filozofiras :)
 
Смрдократски дрпалисти краду Србију већ 9 година и стално крше људска права срба. А ти се жалиш што се национални строј окупља и о јавном скупу се жалиш. Ко да те јосип броз правио.


Teodosije, ja bih se na tvom mestu, kao pravi srBski patriJota, zabrinuo sto na avataru imam mrsku latinicu.
 
Никад нису попљували српство, па ти зато сметају. Горих битанги од смрдократских драпалиста не постоји.

Српство није основа, Српство није опредељење, Српство није жеља или сан, Српство није чињеница.

Српство се неможе опипати, нити од њега сашити одело, нити сер оно једе.

Српство је циљ и коначни резултат свих наших деловања, начина на који живимо, како се односимо према другим народима, верама, Српство је фина нит којом су проткана наша бића.

Српство је променљива дефиниција. Биће добро, сјајно и велико ако смо ми добри, паметни и праведни, а биће мало и бедно ако смо ускогудри, шићарџије, курумпирани, расисти и мрзитељи. Оно ће тада бити безвредно.

Српство то је циљ који је крхак, лаган и пипав, можемо га сломити и прејаком речи а морамо градити годинама и годинама.

Ниеј Србин свако ко је испао из српске вагине.
Србин се постаје, бити Србин се учи.

Онај који се позива на Српство, није Србин, Ко зна шта је он. Али ниеј Србин.
Србин није именица, Србин је придев.

Јеси ли сада разумео Теодосије?
Ти ниси Србин нити ћеш икада бити. Немој се трудити. нећеш успети. Посто си нешто друго, застранио си и у себе навукао неке Немштине, Хрваштине или штагод друго. Твоја душа више не припада Српком народу. Ти то више ниси, а можда никад ниси ни био.

Збогом, Теодосије.
 
Српство није основа, Српство није опредељење, Српство није жеља или сан, Српство није чињеница.

Српство се неможе опипати, нити од њега сашити одело, нити сер оно једе.

Српство је циљ и коначни резултат свих наших деловања, начина на који живимо, како се односимо према другим народима, верама, Српство је фина нит којом су проткана наша бића.

Српство је променљива дефиниција. Биће добро, сјајно и велико ако смо ми добри, паметни и праведни, а биће мало и бедно ако смо ускогудри, шићарџије, курумпирани, расисти и мрзитељи. Оно ће тада бити безвредно.

Српство то је циљ који је крхак, лаган и пипав, можемо га сломити и прејаком речи а морамо градити годинама и годинама.

Ниеј Србин свако ко је испао из српске вагине.
Србин се постаје, бити Србин се учи.

Онај који се позива на Српство, није Србин, Ко зна шта је он. Али ниеј Србин.
Србин није именица, Србин је придев.

Јеси ли сада разумео Теодосије?
Ти ниси Србин нити ћеш икада бити. Немој се трудити. нећеш успети. Посто си нешто друго, застранио си и у себе навукао неке Немштине, Хрваштине или штагод друго. Твоја душа више не припада Српком народу. Ти то више ниси, а можда никад ниси ни био.

Збогом, Теодосије.


:worth::klap:
 
Pozdrav Aleksandar 3 i hvala Ti.
Ne secam se da je nekad procitao da je neko tako pisao o Srbima i Srpstvu.
Ja nazalost nisam pesnik ni pisac da to sto si Ti napisao znam tako lepo da srocim i objasnim, ali to osecam.
Za mene se pre moze reci da sam nacionalista nego demokrata ili nesto slicno, ali moj nacionalizam podrazumeva da volim svoj narod i postujem druge narode.
Ni u kom slucaju nebih ni pomislio da podrzim nikog ko zeli da protera ili unisti druge narode koji zive u Srbiji. Ako su lojalni gradjani utoliko bolje, ako nisu za to postoje instance koje treba da se bave takvima, a ne neke organizacije gradjana. Oni ni u kom slucaju nesmeju da budu predmet linca, napada na ulici i osude samo zato sto su druge vere i nacije.
Ja bih pristalice Nacionalnog stroja zapitao da li je ikada iko od njih pomislio koliko je briljantnih umova koje su rodjenjem imala Romska deca propalo jer im niko nije omogucio da se skoluju i uce.
A da su se razvili mogli su mnogo da pomognu Srbiji. A Srbiji je danas pomoc potrebnija nego ikad, i to prvenstveno pomoc njenih grdjana svih vera i nacija.
Pa i nas najveci um svih vremena Nikola Tesla se doskolovao i razvio svoj um i talenat u Americi gde mu se pruzila prilika za to. Mozda, da je ostao na nasim prostorima bi dogurao do profesora na nekoj tadasnjoj visokoj skoli i kraj.
Proterivanjem Roma i ostalih nacionalnosti necemo Srbiji pomoci samo cemo joj odmoci i gurnuti je jos dublje u propast i beznadje.
Zato ne proterujmo Rome i ostale koji nisu Srbi, nego ih prihvatimo i pomozimo im da se sto bolje uklope u nase drustvo. Postujmo i njih i njihove razlicitosti i tek onda mozemo ocekivati da oni postuju nas i da Srbiju prihvate kao svoju zemlju i vole je kao sto je mi volimo.
S postovanjerm i jos jedno ti HVALA
 
Српство није основа, Српство није опредељење, Српство није жеља или сан, Српство није чињеница.

Српство се неможе опипати, нити од њега сашити одело, нити сер оно једе.

Српство је циљ и коначни резултат свих наших деловања, начина на који живимо, како се односимо према другим народима, верама, Српство је фина нит којом су проткана наша бића.

Српство је променљива дефиниција. Биће добро, сјајно и велико ако смо ми добри, паметни и праведни, а биће мало и бедно ако смо ускогудри, шићарџије, курумпирани, расисти и мрзитељи. Оно ће тада бити безвредно.

Српство то је циљ који је крхак, лаган и пипав, можемо га сломити и прејаком речи а морамо градити годинама и годинама.

Ниеј Србин свако ко је испао из српске вагине.
Србин се постаје, бити Србин се учи.

Онај који се позива на Српство, није Србин, Ко зна шта је он. Али ниеј Србин.
Србин није именица, Србин је придев.

Јеси ли сада разумео Теодосије?
Ти ниси Србин нити ћеш икада бити. Немој се трудити. нећеш успети. Посто си нешто друго, застранио си и у себе навукао неке Немштине, Хрваштине или штагод друго. Твоја душа више не припада Српком народу. Ти то више ниси, а можда никад ниси ни био.

Збогом, Теодосије.

BRAVO!!!
Sad bih ti poslala cvet, ali ovde nema cveca - tamo ga bere Krstan K...:sad2:
Nema veze, cvetaju nasi makovi i nasi BOZURI:)
 

Back
Top