NACIONALNI STROJ-"napolje sa Romima"

Фашизам нема везе са расизмом. Фашисти могу бити било која раса. Фашизам је опстајање најјачег. Национални социјалисти немачке су расисти, неке расе сматрају мање вредним од других, аријевце највише цене.

Национални строј је против пљувања по Србији, да се забрани говор мржње према србима. Тај став сваки србин који има поштовања према Србији и српству поштује.

Образ је критиковао јевреје, али никад није био национал социјалистички настројен. Не мора се бити национал социјалиста да би се истакло која су све зла јевреји нанели србима.

Већих расиста не постоји од брозових комуњара који себе сад називају демократама.

Фашизам је само политички систем.
Иначе постојао је и у СФРЈ.

Сам ЈБ Тито је увео корпоративни систем државе, који је одлика фашизма и назвао га "Самоуправљање"
Дакле не знаш ништа.
 
Фашизам је само политички систем.
Иначе постојао је и у СФРЈ.

Сам ЈБ Тито је увео корпоративни систем државе, који је одлика фашизма и назвао га "Самоуправљање"
Дакле не знаш ништа.

Једино је тито србомрзац себе ценио и његове комуњаре, то нисам ни оспоравао. Знам шта ти је тешко пало, што сам написао да су јевреји нанели многа зла србима. Па јесу, они и запад то није никаква тајна.
 
Једино је тито србомрзац себе ценио и његове комуњаре, то нисам ни оспоравао. Знам шта ти је тешко пало, што сам написао да су јевреји нанели многа зла србима. Па јесу, они и запад то није никаква тајна.
Нису.
запад јесте, много али највише Срби Србима.
(Недић и Љотић су побили више Срба него комунисти за 50 година)
 
Нису.
запад јесте, много али највише Срби Србима.
(Недић и Љотић су побили више Срба него комунисти за 50 година)

Брозове србомрзачке комуњаре дрпалистичке још увек владају Србијом. Комунизам су јевреји донели у Русију да је ослабе, исто са Србијом.

Издајници се не могу назвати србима. Недић је спасао милион срба. Док је западни љубимац тито са његовим хоштаплерским партизанима убијао мало немаца, који су за сваког убијеног немца стрељали 100 срба. Кад су немци стрељали србе због партизана, нису се појавили партизани да спрече стрељање. Највеће зло Србији су брозове комуњаре.
 
Pozdrav svima,ja cu da kazem par reci na ovu temu.ljudi razmisljati na ovaj nacin kao ovi NACISTI je stvarno bolesno. Za mene oni predstavljaju grupu destruktivnih klinaca koji imaju jako nizak stepen obrazovanja i koji neznaju sta hoce! Iako im je organizacija nula, treba ih shvatati ozbiljno jer oni predstavljaju potencijalnu opasnost po nase drustvo i ceo sistem.toliko od mene.pozdrav
 
Kako javlja Radio Slobodna Evropa jutros u svojim vestima u 9.30,
Novi Sad je tokom noći oblepljen plakatima kojima se poziva na proterivanje Roma.

"SRBIJA SRBIMA-NAPOLJE SA ROMIMA"u potpisu Nacionalni stoj

Opet,opet i opet pa dokle više?!

Hoće li neko toj razularenoj bandi balavaca stati na kraj?

Ne zaboravite nedavno ubistvo u Kraljevu i odnos drzave prema tome!:rtfm:
 
Брозове србомрзачке комуњаре дрпалистичке још увек владају Србијом. Комунизам су јевреји донели у Русију да је ослабе, исто са Србијом.

Издајници се не могу назвати србима. Недић је спасао милион срба. Док је западни љубимац тито са његовим хоштаплерским партизанима убијао мало немаца, који су за сваког убијеног немца стрељали 100 срба. Кад су немци стрељали србе због партизана, нису се појавили партизани да спрече стрељање. Највеће зло Србији су брозове комуњаре.

Nisi u pravu, Titov sistem je bio dobar i za srbe. U njegovoj komunistickoj drzavi bilo je i posla za sve, krov nad glavom za sve, Jugoslavija je bila cenjena i postovana zemlja u celom svetu, vojna sila Jugoslavije je stajala u rangu sa najjacima. Zar ovo sve nije ono cemu teze svi nasi drzavnici i politicari? Zar se sad ne ide ka tom?
 
Брозове србомрзачке комуњаре дрпалистичке још увек владају Србијом. Комунизам су јевреји донели у Русију да је ослабе, исто са Србијом.

Издајници се не могу назвати србима. Недић је спасао милион срба. Док је западни љубимац тито са његовим хоштаплерским партизанима убијао мало немаца, који су за сваког убијеног немца стрељали 100 срба. Кад су немци стрељали србе због партизана, нису се појавили партизани да спрече стрељање. Највеће зло Србији су брозове комуњаре.

Дакле понављамо се...

Устанак су дигли Чентици, не партизани.
Ако четници хоће борачке пензије, значи да су убијали Немце!
Ако нису убјали немце онда нису били анти фашисти!

неможемо да узимамо борачке пензије и да кривимо партизане за - борбу!
:hahaha::hahaha::hahaha:

И да знаш да су Четници напали и масакрирали Немачке војнике код Крагујевца па је онд дошао Крагујевачки масакр.
 
*odvukli ste temu u potpuno drugi pravac
ovde se tupi o definiciji, pa posmatrano iz raznih TUPIH uglova, dolaze do raznih "zakljuchaka, sve s' tendencijom da odbrane i prikriju ZLO
ne treba tu biti posebno informisan

chovek se radja sa tom osobinom da PREPOZNA I PREZIRE ZLO

I sama si mogla da vidiš da ljudi pitaju šta je šta, ne razumiju pojmove, prema tome mora im se pojasniti ono što pitaju.
 
I sama si mogla da vidiš da ljudi pitaju šta je šta, ne razumiju pojmove, prema tome mora im se pojasniti ono što pitaju.

ne, naravno, nisam mislila na tebe

muka mi je od ovih prikrivenih obozavalaca koji nemaju petlju da kazu shta stvarno misle pa se kriju iza nekih *definicija nebi li ulepshali sliku o sebi, narochito kad to upotrebe u svrhu odbrane srBstav, koje ce uskoro i nestati ako ONI ne prestanu da ga brane
 
ne, naravno, nisam mislila na tebe

muka mi je od ovih prikrivenih obozavalaca koji nemaju petlju da kazu shta stvarno misle pa se kriju iza nekih *definicija nebi li ulepshali sliku o sebi, narochito kad to upotrebe u svrhu odbrane srBstav, koje ce uskoro i nestati ako ONI ne prestanu da ga brane

Moram ti reći da ni ja nisam mogla da razgraničim neke pojmove, tu su samo nijanse u pitanju tj.jedan pojam izvire iz drugog ali nikada nisam mogla da razumem ove koji se busaju u prasa i teraju svoje mišljenje a ne znaju što šta znači, pa ispadnu pajaci
 
ne, naravno, nisam mislila na tebe

muka mi je od ovih prikrivenih obozavalaca koji nemaju petlju da kazu shta stvarno misle pa se kriju iza nekih *definicija nebi li ulepshali sliku o sebi, narochito kad to upotrebe u svrhu odbrane srBstav, koje ce uskoro i nestati ako ONI ne prestanu da ga brane

Gospođice Alergična Vi najmanje imate prava da prozivate nekoga,Vi ste pokušali da se poslužite falsifikatom i okaljali ste ovaj forum ,ugledajte se na gospođicu Zebru na njen način iznošenja stavova i njenu principijelbnost
 
Nisi u pravu, Titov sistem je bio dobar i za srbe. U njegovoj komunistickoj drzavi bilo je i posla za sve, krov nad glavom za sve, Jugoslavija je bila cenjena i postovana zemlja u celom svetu, vojna sila Jugoslavije je stajala u rangu sa najjacima. Zar ovo sve nije ono cemu teze svi nasi drzavnici i politicari? Zar se sad ne ide ka tom?

Teodosije je prolupao, pa nema konstante ni polaznu tačku za svoja poetska naklapanja i patriJotska laprdanja. Ne obaziri se...
 
Nisi u pravu, Titov sistem je bio dobar i za srbe. U njegovoj komunistickoj drzavi bilo je i posla za sve, krov nad glavom za sve, Jugoslavija je bila cenjena i postovana zemlja u celom svetu, vojna sila Jugoslavije je stajala u rangu sa najjacima. Zar ovo sve nije ono cemu teze svi nasi drzavnici i politicari? Zar se sad ne ide ka tom?

Само битанге могу подржати србомрзачког тита, његова отимања српских људских права, земље и културе.
 

Back
Top