Quantcast

NACIONALNI STROJ-"napolje sa Romima"

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.831
Kolko znam , jedini fasisti na Balkanu su NVO koe predvode zene u crnom , Natasa Kandic , Vuco , Biserko , Vojin Dimitrijevic , a propagira B92 u emisiji Pescanik .
Opet i s tobom kao i s prethodnom, to da li ti se neko svidja je jedno, a fasizam nesto sasvim drugo. da li su svi koji ti se ne svidjaju fasisti i sta je uopste fasizam, te kakve one veze imaju s tim?

Молим вас да ми објасните шта је то расизам, јер сам добио опомену због ,,расизма". :roll:
А нисам никога увредио!
Na netu imas gomilu definicija, primer u naslovu teme, pa kad sve to lepo prostudiras ponovo procitaj sta si sve napisao i onda ces jos biti zahvalan sto si dobio samo opomenu.

crveni oblak

Elita
Poruka
19.095
Vujaklija ne poznaje različite oblike kaže konkretno šta je šta.

Ni srpsko drustvo jos uvek uspelo da imenuje sve poshasti koje su ga zadesile u skorije vreme, kao sto su humanizam nvo-a(kako ga zovu voditelji na tv:hahaha:), neonacizam u srpskoj reziji:roll:, separatizam pod kapom tolerancije:evil:, izopacennost pod maskom ljubavi:evil:, izdajnistvo u institucionalizovanom obliku:( itd.
Tako da te nove pojave dzaba trazis po recnicima, neces ih naci, ali postoje.

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
rasizam ((fr. race, nem. Rasse))
1. učenje o nejednakosti ljudskih rasa; javlja se u političkom delanju kobnom po ljudski rod, da niže rase imaju da služe nekoj višoj rasi; svaka rasna teorija je nenaučna, jer su društvene osobine ljudi određene njihovim društveno-istrijskim, a ne prirodno-istorijskim razvitkom; 2. pokret za održavanje čistote rase, naročito u nacističkoj Nemačkoj, koji se, najvećim delom, sastojao u borbi protiv semitizma, u sprečavanju uticaja Jevreja na duhovni, ekonomski i politički život naroda.

Evo i šta kaže VUJAKLIJA o rasizmu

crveni oblak

Elita
Poruka
19.095
Молим вас да ми објасните шта је то расизам, јер сам добио опомену због ,,расизма". :roll:
А нисам никога увредио!

Ovako, na Krstarici je rasizam kada, npr. ti chamugu nazoves chamugom iako oni sami sebe tako zovu i niko ih ne optuzuje za rasizam. Isto je i kada tako ili slicno postupis i prema nekim drugim zivotinjskim vrstama koje ti se gade i koje nam napadaju zemlju sa svih strana. Jasnije?

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Evo i definicije neonacizma po vikipediji jer VUJAKLIJA taj pojam ne prepoznaje

Neonacizam je ideologija stvorena nakon Drugog svjetskog rata koja teži povratku i obnavljanju nacizma te stvaranju Četvrtog Reicha.

Iako pravi ideali neonacizma variraju, glavni su: odanost Adolfu Hitleru, korištenje nacističkih znakova (svastika itd.) te korištenje crno-bijelo-crne sheme boja. Ona je prihvaćena diljem današnje mladeži, a uz gore navedene obuhvaća antisemitizam, ksenofobiju, rasizam, nacionalizam, militirizam i homofobiju. U nekim zemljama postoje zakoni koji zabranjuju antisemitizam, nacistička i rasistička mišljenja. Unatoč tim zabranama neke grupe sebe otvoreno deklariraju nacistima ili neonacistima, dok neki poštuju zakon i pokušavaju izbjeći probleme tako što prešućuju njihovu pripadnost neonacistima.

Neonacisti negiraju postojanje Holokausta u kojem je poginulo oko 6.000.000 Židova (i milijuna drugih ukljućujući: slavene, homoseksualace, mentalno poremećene, jehovine svjedoke, komuniste, rome, poljake...)

Neonacisti djeluju u mnogim državama ukljućujući Njemačku, Austriju, Belgiju, Sloveniju, Grčku, Srbiju, Rusiju i Hrvatsku (gdje ih se povezuje sa ustašama), SAD, Veliku Britaniju...

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Ni srpsko drustvo jos uvek uspelo da imenuje sve poshasti koje su ga zadesile u skorije vreme, kao sto su humanizam nvo-a(kako ga zovu voditelji na tv:hahaha:), neonacizam u srpskoj reziji:roll:, separatizam pod kapom tolerancije:evil:, izopacennost pod maskom ljubavi:evil:, izdajnistvo u institucionalizovanom obliku:( itd.

Nađem ja sve šta tražim, imam carinske krvi u sebi!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Nađem ja sve šta tražim, imam carinske krvi u sebi!

Е, ја сам одустао.
Сергиан и јека покушавају да опишу љубав према отаџбини и народу као "Нацизам"
Лично мислим да је Сергиан усташки агент или нешто слично.
Дакле тип ладно, али ладно уводи термин "нацизам" као "љубав према свом народу"
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ја сам одустао од неке расправеовде, само посматрам и захебавам.

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Е, ја сам одустао.
Сергиан и јека покушавају да опишу љубав према отаџбини и народу као "Нацизам"
Лично мислим да је Сергиан усташки агент или нешто слично.
Дакле тип ладно, али ладно уводи термин "нацизам" као "љубав према свом народу"
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ја сам одустао од неке расправеовде, само посматрам и захебавам.

kako drugačije da im kažem da drobe ako im ne predočim relevantne dokaze za svoju tvrdnju.:manikir:

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Da rezimiram, ja sam srpski nacista jel volim svoju državu i želim da se stvori četvrti rajh kako bi tu svoju ljubav prenela na njega a Srbiju zaboravila. Jesam li dobro rezonirala Alex?
Sad mi nije jasno ako se Srbija utopi u četvrti rajh kao nekada u Jugoslaviju, onda ja više neću biti srpkinja nego rajhuša ili kako već da se nazovem?
Ak budem kazala da sam Srpkinja oteraće me u neki novi Aušvic,qq meni

Poslednja izmena:

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Da rezimiram, ja sam srpski nacista jel volim svoju državu i želim da se stvori četvrti rajh kako bi tu svoju ljubav prenela na njega a Srbiju zaboravila. Jesam li dobro rezonirala Alex?
Sad mi nije jasno ako se Srbija utopi u četvrti rajh kao nekada u Jugoslaviju, onda ja više neću biti srpkinja nego rajhuša ili kako već da se nazovem?
Ak budem kazala da sam Srpkinja oteraće me u neki novi Aušvic,qq meni

Е!
Ал`, пази, то као да је Наташа Кандић написала
љубав према Србији=нацизам!

Ал овај Сергиан то ПОДРЖАВА, дакле слаже се са том Кандићевском теоријом
само што каже да је то лепо!

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Е!
Ал`, пази, то као да је Наташа Кандић написала
љубав према Србији=нацизам!

Ал овај Сергиан то ПОДРЖАВА, дакле слаже се са том Кандићевском теоријом
само што каже да је то лепо!

ijiju pa ja sam morbidnija od nijh što uopšte i pokušavam da ih razumem

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
ijiju pa ja sam morbidnija od nijh što uopšte i pokušavam da ih razumem

Ето! Схватила си:)

Дакле малоумници покушавају да нам објасне :
-уместо да кажу "НИСМО нацисти када волиш своју земљу и народ! Волети своју земљу и народ је нормално!"
-него говоре ЈЕСМО нацисти што волимо своју земљу, АЛИ ДА ЈЕ ТО ДОБРО!

Ови као да шаљу поруке са собног компјутера Наташе Кандић:)

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Ето! Схватила си:)

Дакле малоумници покушавају да нам објасне :
-уместо да кажу "НИСМО нацисти када волиш своју земљу и народ! Волети своју земљу и народ је нормално!"
-него говоре ЈЕСМО нацисти што волимо своју земљу, АЛИ ДА ЈЕ ТО ДОБРО!

Ови као да шаљу поруке са собног компјутера Наташе Кандић:)

Ma pametni su oni samo nisu računali sa našom dovitljivošću u traženju značenja nekih reći pa time i povezivanjem u celinu. Malo smo ih zajjje

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.726
Ma pametni su oni samo nisu računali sa našom dovitljivošću u traženju značenja nekih reći pa time i povezivanjem u celinu. Malo smo ih zajjje

Мада мало су били и затечени када сам објаснио да ми је породица имала искуства са тим нацизмом.

Шта су бре мислили? Да не знамо да користимо речник!?
Да смо имали 2 на кредит из српског и књижевности?

Ма банда по задатку овде. Ево дајем 100 Евра ако нису из неке стране амбасаде или неге агентуре.

Мислим да не разумеју наш менталитет, а нису домаћи јер нападају Цигане, које ми у принципу сматрама "нашима". Вероватно су неке агентуре помислиле да и код нас влада мржња према циганима као у Мађарској или Румунији....

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Мада мало су били и затечени када сам објаснио да ми је породица имала искуства са тим нацизмом.

Шта су бре мислили? Да не знамо да користимо речник!?
Да смо имали 2 на кредит из српског и књижевности?

Ма банда по задатку овде. Ево дајем 100 Евра ако нису из неке стране амбасаде или неге агентуре.

Мислим да не разумеју наш менталитет, а нису домаћи јер нападају Цигане, које ми у принципу сматрама "нашима". Вероватно су неке агентуре помислиле да и код нас влада мржња према циганима као у Мађарској или Румунији....

Pa znaš da su nacisti skopčani pa misle da su superiprniji od nas sitne raje, verovatno su mislili da ne možemo da potražimo pojmovnik a da nas oni ne uputena to.
Nem se sikiraš, važno je da smo im dokazali da su dvojka.:klap::klap::klap:

nesha t.

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.831
Da, postoje, ali su srećom marginalne. Nacizam je uvek negativna pojava bez obzira na poreklo.

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Ne nije mislio. Hajde sad lepo navedi šta je to nacizam, a posle kako se u to uklapaju organizacije koje si navela. Pazi, tvoje je pravo da se ne slažeš s njima, da ih ne voliš zbog ovog ili onog, ali hoću jasnu vezu između njih i nacizma. Čekam...

Btw, pripadnici Obraza uglavnom navode kako oni s Nacionalnim Strojem nemaju ništa, ali me zanima da li se negde Obraz jasno i nedvosmisleno zvanično ogradio od njih? Ima li toga i gde?

Aco, 1933. je bila u pitanju

Фашизам нема везе са расизмом. Фашисти могу бити било која раса. Фашизам је опстајање најјачег. Национални социјалисти немачке су расисти, неке расе сматрају мање вредним од других, аријевце највише цене.

Национални строј је против пљувања по Србији, да се забрани говор мржње према србима. Тај став сваки србин који има поштовања према Србији и српству поштује.

Образ је критиковао јевреје, али никад није био национал социјалистички настројен. Не мора се бити национал социјалиста да би се истакло која су све зла јевреји нанели србима.

Већих расиста не постоји од брозових комуњара који себе сад називају демократама.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.