Nacionalistička maloumnost

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti si klinac, pobliza definicija smarac. Nemas predispozicije.

ufffffffff.........tako to radi Jelena Susunova....:cool:

@ tema
hog-21.02.2008-33860.gif
 
To sam samo nachuo od patriJota.
Ne znam koji spot verujem da je onaj kratko oshishani,onako markantno-ruralna faca,plavushasto-smedj.Ali nisma siguran.Ipak je u pitanu dete CG kadra uglavljeno u krugu dvojke nakon shto je deda vlasnike oslobodio tereta zvanog stan.Klasika.

Ma ne sumnjam uopste da mu je pasmina moralno-politicki ispravna, al' hteo sam facu da mu vidim.

Nazalost baja se ovde pojavi samo da izbaci najnoviju obznanu rajhskomandanture i odma' brise, tako da nisam u prilici da ga pitam za url.
 
Ma ne sumnjam uopste da mu je pasmina moralno-politicki ispravna, al' hteo sam facu da mu vidim.

Nazalost baja se ovde pojavi samo da izbaci najnoviju obznanu rajhskomandanture i odma' brise, tako da nisam u prilici da ga pitam za url.

Pitaj Svetolika koji je,on im nije ni chlan ni simpatizer,naravno,ali ipak zna sve to u detalje mnogo bolje od mene.Navodno se pojavljuje na nekom spotu i bio im i poslanik..e sad koliko je to tachno ili on to pumpa biografiju da se sledbenici dive...ne znam.
Inache isto tako navodno on zari i pali na 4umu b92 gde je mod i to tako da tamo po 4umashima dalo bi se zakljuchiti da LDP ima glat podrshku u gradjanstvu da sam formira vladu.
 
Elem, gospodo draga...kao sto sam vec rekao vlada Japana ce sigurno priznati nezavisno Kosovo, a Japanski proletersko-slobodarsko-komunisticki narod ovim kratkim klipom izrazava iskreno izvinjenje narodu Srbije.


Pogledajte celu poruku izvinjenja narodu Srbije, uz jos jedno izvinjenje...izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo!
 
Чудан је овај подфорум

Ја сам на дан митинга ОТВОРИО ТЕКУ СА ОВИМ ЛЕТКОМ - али је мистер Ирон Лорд хитно закључао.

А сада ???

Све непријатеље и битанге ТРЕБА БОЈКОТОВАТИ - ево и овај Ерасер је пример да то треба учинити.

Хитно угасити рачуне и свако пословање преко бандитских банака!
Koji neprijatelji? Kako među svojima odlučiti ko je neprijatelj, a ko nije?

Ono, jeste, svi su pobegli od nas, a Mađari su nekako pasivni, nije im do tuče, red je da se malo međusobno ubijamo, nismo već 60 godina... To k'o neki rekord...
 
Pa lepo sto je tebi konforno da koristis usluge PS , kao sto i meni odgovara moja banka ili nekome drugom neka treca al koji qurac ako vec ne radis tamo ovde drugima govoris u koju banku treba da idu a u koju ne i koje proizvode treba da kupuju kad je to stvar licnog izbora i slobode :confused:,ajd da si placen da ih reklamiras onda bi jos razumeo tvoje piskaranje

Podržavam bojkot fašističkih banaka i izlažem svoje argumente.
 
Podržavam bojkot fašističkih banaka i izlažem svoje argumente.


podrzavas ti qurac samo si licemeran pa tako kao neces da kupujes neku hrvatsku cokoladicu od 15 dinara al zato kupujes Kras bajadere od 150 ,a ni srpski auto iz Kraguijevca ti takodje ne pada na pamet da kupis nego ces uvek pre uzeti nemacki , al zato ovde mrsis muda o "fasistickim bankama " .Uostalom koji su "argumenti " po kojima je banka Intesa ili Wolks npr. fasisticke banke ,a Postanska Stedionica antifasiticka valjda ?
 
podrzavas ti qurac samo si licemeran pa tako kao neces da kupujes neku hrvatsku cokoladicu od 15 dinara al zato kupujes Kras bajadere od 150 ,a ni srpski auto iz Kraguijevca ti takodje ne pada na pamet da kupis nego ces uvek pre uzeti nemacki , al zato ovde mrsis muda o "fasistickim bankama " .Uostalom koji su "argumenti " po kojima je banka Intesa ili Wolks npr. fasisticke banke ,a Postanska Stedionica antifasiticka valjda ?

Bankari su lopovi i lezilebovići, čiji god da su. Ako već moram da imam tekući račun, imaću kod nacionalnog lopova. Da neću možda da podižem svojom kamatom ionako bogate fašiste i kolonijalne sile? Da im dajem pare za podršku kriminala na Kosovu? Ma nek nestanu što pre. J.bo ih Dinkić koji ih je doveo ovde. Bajadere jedem vrlo retko a keca sam vozio kad sam bio mali. ;-)
 
MOGUĆ je ako nije apsolutni bojkot već restriktivni. Ja sam toliko puta hteo da kupim čokoladu "seka i braco" ili tako nešto, više se ne sećam, ali sam svaki put promenio odluku i kupio "simku" ili "najlepše želje". Samo toliko, a nisi se odrekao Bog-zna čega, veruj mi.Bajadere se ne bih odrekao, iako je retko kupujem zbog cene, ali svega ostalog bez problema :-DTehnika, ovo-ono... ako ima domaće kupi domaće, ako nema ***. kupi najbolje da duže traje i to je to!

On jeste moguc u bukvalnom smislu ali od toga nema nikakve koristi.Niti njihova ekonomija zavisi od naseg bojkota,niti bi mi imali neku satisfakciju,mozda jedino neku moralnu.Ali bi i to na duzi period bilo potpuno besmisleno!:!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top