nabodi je :!:

Vidim da sam se dzaba nadala da je stav robovlasnika i ja sam glavni, ti imas da zacepis gubicu izumro ali nazalost... :roll: Mislim da je tuca izmedju partnera bila normalna dok smo ziveli u pecini. :roll: Sada je jednostavno neprihvatljiva.
Glup vam je argument za samaranje taj da zena trazi batine. :roll: Ako nekoga nervira zena/devojka neka se fino razidju i tako rese problem. Nista se nece resiti samaranjem. :roll: Zamislite da vam sutra deca gledaju kako im otac tuce majku. :-(
Eh da i muskarci ponekada znaju da dignu zivac pa ih mi ne bijemo. :roll:
 
Ма шта се и ја мешам....кад сам једном ја била та која је звекнула шамарчину једном бившем момку!..:? ...И није ми вратио...:)
 
loop:
pa kad bi svi citali, onda bi i svi cutali jel sam ipak 100% u pravu, ipak bolje neka kokodacu,zanimljivije je :lol:


osoba B : NE ! ja sam 100% u pravu
osoba C : ne ne ne, ja sam 100% u pravu

mislim loope ajd ne lozhi ljude, il jednostavno nemoj nishta da pishes i da se izjashnjavash i videcesh kako ti niko nece izlagati svoj stav tj "protuvrechiti" ti
:roll:
 
loop:
Sta ima njen buraz da se mesa u nas brak.Ako bih je ja zlostavljao konstantno pa i da razumem da se umesa, ali zbog jednog dva samara, pa moze samo da pogine ko onaj ciganin na zapadu.

Koji to grobar bese poginu na jugu, nesto se ne secam :?

Ma da sta je to jedan, dva samara. Nista jeli? Mozda WDW svrati da me malo izanalizira, pa da dobijes potvrdu da nisi normalan. Koje tvoje vlasnistvo? Ozenio si je pa je tvoja! Vidi molim te. Jednom me je jedan udario, zavrsila sam u bolnici sa dva polomljena rebra, pa mu je posle moj cale olomio kristalnu pikslu o glavu, bilo je tu i bezbol palica, ne secam se vise. Kad te jednom udari, ceo zivot ce te tuci. Pa nismo mi zene nadjene na ulici bez igde ikoga pa da nas muzevi tuku i pokazuju ko je musko u kuci. Mom sam muzu jednom rekla da se sve moze resiti civilizovano, i da samo ako pomisli, a ne daj boze digne ruku, jedne noci ce zaspati i... vise se nece probuditi. A moj cale, poucen ranijim slucajem, mu je rekao> "Zete, ako ne mozete, razvedite se, nema sile, nemoj da ti ja kupujem invalidska kolica".
 
loop:
E hoce li neko da cita moje postove ili ce te samo da mi protivrecite :mad:

Pa, zar ne vidiš da čitamo tvoje postove? Zato ti i protivrečimo!
U tvom slučaju, jutro nije bilo pametnije od večeri. Nadala sam se da ćeš shvatiti da nije ceo svet lud, da nije tvoje usamljeno mišljenje ispravno. Zamisli da smo svi počeli tebe da "ubedjujemo" da smo u pravu, ali onako kako bi ti to sa ženom ili devojkom? Čoveče, pa ni jedna ti kost ne bi ostala čitava!
Znaš, uopšte ne bi bilo loše da sretneš devojku koja će te, tvojim sopstvenim "metodama", ubedjivati da je ona u pravu. Malo samo. Vežbe radi. Tek da uvidiš kako šamar menja način mišljenja i kako je posle tog šamara više voliš i poštuješ (i ovo su tvoje preporučene "metode"). Da "tvoja bude poslednja", dok viriš ispod kreveta da joj kažeš: "Da, draga, ti si u pravu".
 
loop:
Sta ima njen buraz da se mesa u nas brak.Ako bih je ja zlostavljao konstantno pa i da razumem da se umesa, ali zbog jednog dva samara, pa moze samo da pogine ko onaj ciganin na zapadu.

Koji to grobar bese poginu na jugu, nesto se ne secam :?

Шамар, два? :shock:

Е лооп...фрајеру...видиш...могу да говорим у своје име...мислим да сам један прилично уравнотежен лик...све док ми у узбуђујућим ситуацијама темперамент не дође до изражаја. Немам децу, не планирам да се женим, бар не скоро...

То значи да ако ми неко повреди М постајем врло з а ј е б а н, јер ја ту више нисам битан, као што нису битне ни последице (правне или друге) по мене. А постоји начин да не дође до последица. А друже нисам једини који тако резонује...узми се у памет.
 
******, Loope, iz koje si mochvare ti ispuzao?
Ti bi zapravo potegao shamar kada bi te zena ispoklapala verbalno, tj. kada bi se pokazao inferioran u raspravi. Pa onda 'ajde - desnica, za one koji nemaju dovoljno ni mozga ni vaspitanja ni psihichke stabilnost da izadju na kraj drugim nachinom.

I nemoj sad "da li chitate shta pishem?" jer si potpuno protivrechan. Jedino shto je jasno to je da imash vrlo primitivno vidjenje braka i odnosa medju polovima uopshte.
 
loop:
Da li ste nekad udarili devojku ili suprugu.
Ja nisam nikad, jesam jednom jednu gadjao tasnom ali tad smo bili bas klinci.

Jedino koga smatram da imam pravo da sljapnem je moja mladja sestra :twisted:
ali za nju bih posteo receno i ubio ako treba.
E sad ako bi se nasao u situaciji da udarem neku devojku, verovatno bih i za nju bio spreman da ubijem.
Kakva su vasa iskustva sa tim?
Interesuju me i zenski odgovori :!:
Jos nikad nisam nikog toliko isprovocirala da me udari...mislim da bi i on ostao bez ruke ili oka...Ovde gde zivim kada neko udari zensko moze da se nada zatvoru i novcanoj kazni...nedavno me neko toliko iznervirao da sam molila da me udari i da ga slatko strpam u corku...al ni on nije lud zna sta je pa udario po samokontroli ko Nikola iz filma Mi nismo andjeli 2...hahahaha...
 
I Bog te mazo ovo ovde sve sveci i svetice, niko se ne bije , ovde izgleda se sve zavrsava na razvodu.
I sad ja ispadoh crna ovca foruma, zato sto sam u stanju da zeni udarim samar.
Dobro , neka tako i bude.
Koliko god vi mislili da je vas zivot idealan, pre ili kasnije shvaticete da nijedna ljudska sudbina to nije.
Poenta ovog topica nije treba li biti zenu ili ne, jel to zavisi iskljucivo od situacije i svako ko kaze da nikad ne bi udario zenu taj laze samog sebe a ne mene.Samo je pitanje da li ce se neko od nas naci u takvo sitaciji.Vecina nas hoce, a tad se setite loopovih reci ;)

/end
 
halo bre...jesu li jedini izbori koje ti imas batine ili razvod? postoji li neki drugi nacin resavanja problema?
i mislis da ce ti doci da se razvodis samo jer te zena podyebava?
 
Znate kako i sniclu valj dobro istuci da omekne , a sto nebi valjalo malo i zenu s vremena na vreme :roll: a narocito kad upadnemo u neki novi grad da pljackamo , pa kad silujemo usput onda mora da se dobro odmekne ... a posle posle nikako ne smemo da ponovo tu dodjemo odma nas jure da ih opet silujemo :shock: :roll: :confused:
 
A sada ozbiljno ... razni ljudi razne cudi ... a da mi nebi pricali da nema zena koje vole da ih muzevi ili momci povremeno malo propuste kroz sake i ja sam imao takvu devojku i naravno otisao sam i ostavio je jel ako je dreka sredstvo za ubedjivanje divljaka sta su oni kojima da bi ih ubedio u nesto moras da ih bijes ... dakle ako oce batine i voli ih ... pedala bracjo inace ce vas maltretirati celog zivota , a vi vcete ispadati stoka koja bije jadnu nezasticenu zenu!
Sa druge strane ima i zena koje to ne vole pa ih na to ne treba prisiljavati , a vi ako volite da bijete bijete ( urazumljujete ) zene nadjite takve koje to vole i onda cemo svi biti srecno i zadovoljni... :|
 
hmmm,imam cudan obicaj da NE bijem ljude cak ni kada me opasno iznerviraju :? :roll:
a kada postanem bas destruktivna negativnu energiju obicno prenesem na stvari oko mene pa sam par puta lomila olovke,cepala sveske,jednom sam skoro razbila prozor,i jednom sam tako jako udarila rukom o sto tako da mi je dlan pomodrio.
ali nikada nisam udarila nekoga i mislim da ne bih mogla cak ni kada bi mene neko prvi udario.:roll: ali taj udarac svakako bi bio poslednji jer nemam sta da trazim sa nekim ko ce da me bije :roll:
 

Back
Top