nabodi je :!:

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
ma nikom se ne svidja nasilnistvo ali nekad zaista preterate i zasluzite.
Zamisli molim te da mi zena kaze da sam *****, pa otsrafio bih joj glavu.
ako bi mi uzvratila cenio bih je jer ima mooda.
A ipak mora da se zna ko je musko u kuci :idea:

S

Struja

Gost
ova tvoja tema, sacuvaj boze.ma ne vredjam te kao coveka lol nego koristim uobicajene termine kada je net komunikacija u pitanju.ne znam te ne mogu ni da te uvredim niti imam nameru.ti imas stavove od kojih se meni dize kosa na glavi, dakle, katastrofa, i kapiram da neces imati brak o kome sanjas, jer ti, rekla bih u dubini bas hoces suprotno. jbg nagadjam ne inputiram ti stvari.pricamo.razmenjujemo misli.

S

SINDI

Gost
loop:
Ma razbila bi ti njemu gralu samo da mozes :lol:
I jesam ja presrecan sto imam sestru, voleo bih josh 10 da ih imam, ali mora da se zna ko je stariji, a nazalosta sa zenama je to nekad moguce samo batinama.
I sama znas dokle ste spremne nekad da idete.
Ali zato moju sestru mogu da udarim samo ja i niko vise.Naravno ne da je udarim iz cista mira ili zato sto mi je tako doslo nego zato sto je to zasluzila.
A neku drugu deojku, jedino bih za sebi dao pravo da je udarim ako je mnogo volim i ako sam 100% u pravu.
E sad mozda i ona ima brata, tako sa nijednu sigurno ne bih udario pre vencanja, ali posle je moje vlasnistvo.
Nemoj opet da me pogresno razumes pa da mislis kako bih ja nju maltretirao u braku, daleko od toga, ili kako bih joj pretio batinama, ne bih ni to ako hoce da ide vrata su joj otvorena, ali ako hoce da se svadja i da histerise, glumi neku neopravdanu ljubomoru i sl. a ja joj lepo kazem da prekine medjutim ona i dalje nastavi, ako je volim umirio bih je samarom, a ako je ne volim jednostavno bih je izbacio napolje bez samara.
Sad opet da ne bi pocela da me vredjas moram josh jednom da napomenem, da bih zaista voleo da imam ideal brak, bez svadja i sukoba, da me zena slusa kao sto bi trebalo, da ja nju postujem kao sto bih trebao i sve to, ali cudni su putevi Boziji...

evo razmisljam sta da ti napisem..a da ne kazem nesto jednoslozno tipa..decko, ti si kreten...nego da ti napisem nesto normalno, da shvatis da gresis..al, nema teorije, zar ne...a zao mi je sto tako mislis..stvarno mi je zao...i zbog tebe..i zbog tvoje sestre..i zbog tvoje buduce izabranice..:-(

teardrop

Aktivan član
Poruka
1.388
loop:
...
E sad mozda i ona ima brata, tako sa nijednu sigurno ne bih udario pre vencanja, ali posle je moje vlasnistvo.
...
da bih zaista voleo da imam ideal brak, bez svadja i sukoba, da me zena slusa kao sto bi trebalo, da ja nju postujem kao sto bih trebao i sve to, ali cudni su putevi Boziji...

Budi dobar i objasni mi preciznije ovo što si napisao.

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
loop:
Ali zato moju sestru mogu da udarim samo ja i niko vise. zato sto je to zasluzila.
A neku drugu deojku, jedino bih za sebi dao pravo d je udarim ako je mnogo volim i ako sam 100% u pravu.
ako je volim umirio bih je samarom, a ako je ne volim jednostavno bih je izbacio napolje bez samara.
da me zena slusa kao sto bi trebalo...

jesus christe :shock:
jel tebi niko nije javio da su robovlasnichki odnosi davno ukinuti ??

nadam se da za pochetak necete raspravljati o religiji
a vec vidim kako ti zhena spava sa oklagijom i odbrojava dane kad ce ti doci glave

hehe i opet mi pade sluchaj Bobbit na pamet, verovatno je i ona isto tako smatrala i da ima pravo da otfikari svom muzhu pishu, jer je bila 100% u pravu , a verovatno ga je i volela jako, a njen akt je bio samo dokaz ljubavi :mrgreen:

prosto da ne poveruje chovek shta sve ljudi sebi daju za pravo :?

(i to josh unapred ima razradjen plan kad ce koga i zashto da bije :shock: )

S

Struja

Gost
Queen_:
šta ti nije jasno? preciznije ne može da bude. deifinicija braka na srpski način. jedini i pravi način
zasto sve sto ima negativnu i krajnje odbojnu konotaciju mora biti propraceno pljuvanjem po Srbima?
znam engleze koji voste svoje zene kao stoku, dakle pretrcavaju preko njih, irci takodje. o grcima da ne govorim.znam i za slucajeve u americi.dakle, nije sve sto je gadno tipicno srpski.naprotiv.

Suzy

Iskusan
Poruka
6.938
samo jednom.....moja bivsa velika ljubav....-covek popio na nekom rodjendanu malo vise....poceli smo da se raspravljamo....on je poceo i da galami...i u toj dreci....je podigao ruku...ne znam da li je hteo samo tako -slikovito- da se dere ili da krene na mene...samo znam da mi je u roku od dve sekunde bio ogroman noz u ruci....
pa...momak...da vidimo ko je ludji.....hehehee....On se tome posle smejao....ali...meni tada ni u sekundi nije bilo smesno...
pa...ko hoce-nek izvoli.....hehe....
(inace...nikada to nisam dozivela-sto ne znaci da nema onih koje to zaista zasluzuju-kao i muskaraca...)

Q

Queen_

Gost
Struja:
zasto sve sto ima negativnu i krajnje odbojnu konotaciju mora biti propraceno pljuvanjem po Srbima?
znam engleze koji voste svoje zene kao stoku, dakle pretrcavaju preko njih, irci takodje. o grcima da ne govorim.znam i za slucajeve u americi.dakle, nije sve sto je gadno tipicno srpski.naprotiv.

ja znam za mnoštvo srpskih slučajeva, pisala sam na osnovu tog uzorka. Imala sam prilike da upoznam i kako strani svet funkcioniše u braku. Generalno govoreći, drugačije od nas.
svuda ima loših i dobrih izuzetaka.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
U pravu je Queen da je kod nas procenat nasilja u porodici znatno veci neko u nekim drugim zemljama, ali zato je procenat razvoda daleko manji.
Bash zbog toga sto se zna ko je gazda u kuci.
No vremena se i ovde menjaju pa zene daju sebi vecu slobodu,a "savremen"i muskarci se dresiraju da budu sve manje i manje muskarci.

Q

Queen_

Gost
loop:
U pravu je Queen da je kod nas procenat nasilja u porodici znatno veci neko u nekim drugim zemljama, ali zato je procenat razvoda daleko manji.
No vremena se i ovde menjaju pa zene daju sebi vecu slobodu,a "savremen"i muskarci se dresiraju da budu sve manje i manje muskarci.

A ti misliš da je to u redu ili samo konstatuješ?

mammy

Poznat
Poruka
8.049
loop:
Jel' znas ti uopste sta ti pises?
Prvo udaras, pa te onda mora slusati, pa se onda mora znati ko je musko, pa onda pljujes po savremenom muskarcu....e, open your eyes, jel' znas ti bre koliko je razvoda kod nas? A jel' znas da su zenski zatvori mahom puni zena koje su ubile svoje muzeve, one muzeve koji su ih tukli i pokazivali ko je musko u kuci. Oni sto su isti ti.
Pa, sada, ili nadji neku jadnicu koja u tebe gleda i vidi Boga, ili se zabij u rupu i cuti.
I, by the way, ako me neko tuce pa ga ja u snu ukokam, nije to na kvarnjaka...to se zove izjednacene snage.
I necu sebi dozvoliti da budem sa takvim "pametnjakovicem" koji i masta da mi pokaze "ko je musko"

Q

Queen_

Gost
mammy:
Jel' znas ti uopste sta ti pises?
Prvo udaras, pa te onda mora slusati, pa se onda mora znati ko je musko, pa onda pljujes po savremenom muskarcu....e, open your eyes, jel' znas ti bre koliko je razvoda kod nas? A jel' znas da su zenski zatvori mahom puni zena koje su ubile svoje muzeve, one muzeve koji su ih tukli i pokazivali ko je musko u kuci. Oni sto su isti ti.
Pa, sada, ili nadji neku jadnicu koja u tebe gleda i vidi Boga, ili se zabij u rupu i cuti.
I, by the way, ako me neko tuce pa ga ja u snu ukokam, nije to na kvarnjaka...to se zove izjednacene snage.
I necu sebi dozvoliti da budem sa takvim "pametnjakovicem" koji i masta da mi pokaze "ko je musko"

A znaš li koliko je, na žalost, žena koje misle da je u redu i da je normalno što se "zna ko je muško u kući" i koje doživotno trpe takva s.ranja? E, to je tuga...

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Ih bre zene koji vam je djavo, ne kazem ja da je normalno tuci i zlostavljati zene, i ponaljam to po deseti put ja sam generalno protiv toga :!:
Ali stvarno ponekad to zasluzite (ne zlostavljanje i maltretiranje to nijedna ne zasluzuje).
Zasto sam opet ostao sam da polemisem sa zenama :?

teardrop

Aktivan član
Poruka
1.388
@loop
Nije problem što si ostao sam da polemišeš sa ženama, već što pokušavamo da ti objasnimo da nisi baš sasvim u pravu.
Niko nije ničije vlasništvo. I, batina NIJE iz Raja izašla, ma šta ti mislio.

Ah, da! Ti si generalno protiv fizičkih obračuna, a ja sam APSOLUTNO protiv.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
E da i nema nicega u tome da ako udarim svoju zenu da sam veci muskarac ili kakve druge glooposti, i nikad ne bih udario zenu vise od 2 puta, jel ako joj dotad nije jasno kad treba da ucuti ona bi bilo gloopo trositi vreme dalje na nju.
Zene nekad znaju da budu uzasan smor, ali to se vidi tek posle 3-4 godina braka, kad ona iluzija zvana ljubav ispari i ne moze vise da se obnovi.
E sad bi se svaremenici razveli i oboje nastavili zivot kao gubnitici, medjutim ako bi muskarac u tom trenutku postupio kao pravi muskarac i podseti zenu ko je gada u kuci, posle toga bi mu bilo zao sto je tako postupio pa bi je izveo ponovo na veceru (posle ko zna koliko meseci) pa bi shvatio da je zaista voli, bio bi nezniji prema njoj ona bi to naravno osetila i ponovo se zaljubila u njega...

Nemojte molim vas da me poredite sa kretenima koji ce ako prebiju svoju zenu se osecati kao pravi muskarci, pa ce im posle to preci u naviku i tuci svoje zenu zbog najmanje sitnice.
Nazalost ima i takvih slucajeva ali ja nikad nisam na to pomisljao postavljajuci topic, i nikad ne bih prebio zenu to je ipak ispod svake cast, vec samo jedan dva udarca da se zna.a jacina udarca bi zavisila koliko je bila bezobrazna u tom trenutku.

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.084
Твоје власништво у браку?:shock: :lol:

...и онда ти дође лик, њен бураз...који је мало з а ј е б а н и ј и лик од тебе...и олеши те као Делије гробаре.

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
2tea

eto vidis tu se ja i ti razilazimo u stavovima.Vidis ja kad se budem vencao sa nekom zenom, ja cu shvatiti nju kao da jeste moje vlasnistvo, samo moje i nicije drugo.
Ali ja se prema njoj ne ponasam kao robovlasnik, ima potpunu slobodu, ali nema slobodu da me vredja i da mi protivreci.Mozemo da se dogovaramo i sve, ali je ipak moja poslednja.
Ako joj se nesvidja nek podnese razvod, ali ne sme da svadja sa mnom da me vredja i dr.
Ako joj to recima ne mogu objasniti onda...

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Ljuba82:
Твоје власништво у браку?:shock: :lol:

...и онда ти дође лик, њен бураз...који је мало з а ј е б а н и ј и лик од тебе...и олеши те као Делије гробаре.

Sta ima njen buraz da se mesa u nas brak.Ako bih je ja zlostavljao konstantno pa i da razumem da se umesa, ali zbog jednog dva samara, pa moze samo da pogine ko onaj ciganin na zapadu.

Koji to grobar bese poginu na jugu, nesto se ne secam :?

Q

Queen_

Gost
loop:
medjutim ako bi muskarac u tom trenutku postupio kao pravi muskarac i podseti zenu ko je gada u kuci, posle toga bi mu bilo zao sto je tako postupio pa bi je izveo ponovo na veceru (posle ko zna koliko meseci) pa bi shvatio da je zaista voli, bio bi nezniji prema njoj ona bi to naravno osetila i ponovo se zaljubila u njega...

ma da, i pričala posle po komšiluku kako ima najboljeg Živana na svetu:roll:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.