nabodi je :!:

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.128
Da li ste nekad udarili devojku ili suprugu.
Ja nisam nikad, jesam jednom jednu gadjao tasnom ali tad smo bili bas klinci.

Jedino koga smatram da imam pravo da sljapnem je moja mladja sestra :twisted:
ali za nju bih posteo receno i ubio ako treba.
E sad ako bi se nasao u situaciji da udarem neku devojku, verovatno bih i za nju bio spreman da ubijem.
Kakva su vasa iskustva sa tim?
Interesuju me i zenski odgovori :!:
 
Nikad. Ni kitom po glavi.
Ja sam gospodin čovek.
Ne mlatim nikoga ko je fizički slabiji od mene.
Nije mi izazov ni da pretučemi muškarce koji su slaboumni i(ili) fizički inferiorni. Besčasno je..
 
evo ja cu biti najgori, reci cu da jesam...mada sam mislio da se to meni nikada nece desiti...previse provakacije...ne obaziranje na upozorenje...drsko izazivanje... podsmevanje... unosenje u lice... prozivanje da to uradim... nije bilo razmisljanja sa moje strane... delic sekunde i bilo je gotovo... verujem da je meni bilo teze nego njoj... znam da ce vecina ljudi reci da nije... zena da bi sigurno vratile... ali nije tako... nije mi vratila... a da je htela, ne bih se branio... ponekad je mnogo ljudskije udariti, nego reci neke stvari...
 
Artinve:
evo ja cu biti najgori, reci cu da jesam...mada sam mislio da se to meni nikada nece desiti...previse provakacije...ne obaziranje na upozorenje...drsko izazivanje... podsmevanje... unosenje u lice... prozivanje da to uradim... nije bilo razmisljanja sa moje strane... delic sekunde i bilo je gotovo... verujem da je meni bilo teze nego njoj... znam da ce vecina ljudi reci da nije... zena da bi sigurno vratile... ali nije tako... nije mi vratila... a da je htela, ne bih se branio... ponekad je mnogo ljudskije udariti, nego reci neke stvari...
U ovoj konstalaciji stvari i nacina ponashanja,ne bih mogao da odgovaram za svoje postupke. Mada mi je uvek smesno,kada zensko kaze...ajde udari me...:lol: :lol:
Bezi bre tamo,da te udarim sahranio bih te momentalno...nesreco jedna.
 
Nije mi se samo jednom desilo, da me je neki hteo udarit. Ili da hoce da se pobije sa nekim kada smo izasli, on se napijo i mislio da mi se neki udvara.
Ali takvih sam se ja uvek brzo resila. Nije mi trebala ni sekunda i vec smo bili rastati.
Niko nema pravo da me bije niti ja imam pravo da udarim nekog.

Kratko i jasno: Udari me i ti si za mene mrtva osoba.
 
loop:
Da li ste nekad udarili devojku ili suprugu.
Ja nisam nikad, jesam jednom jednu gadjao tasnom ali tad smo bili bas klinci.

Jedino koga smatram da imam pravo da sljapnem je moja mladja sestra :twisted:
ali za nju bih posteo receno i ubio ako treba.
E sad ako bi se nasao u situaciji da udarem neku devojku, verovatno bih i za nju bio spreman da ubijem.
Kakva su vasa iskustva sa tim?
Interesuju me i zenski odgovori :!:


Ajd, ljubi te Mammy ovo malo pojasni.

Ako mog covu uhvati kakva kriza ili kakva ludost pa me udari, vec sam ga upozorila, ja nisam jaca pa se necu boriti sa njim, vec cu da sacekam da zaspi....pa cu onda da se provedem...Volim jako, ali mrzim jos jace.
 
Kakvo bre udaranje, ljudi.

(Mada ja jesam jednom dobio knjigom po glavi od moje sadašnje supruge, i to na sred ulice, al' onda sam sasvim spontano - prasnuo u smeh. I danas se oboje smejemo kad se setimo toga.)

Fizičko nasilje ***** ass. I ne, ne radim za Amnesty international. :-)
 
Сећам се да сам у првом разреду ОШ дигао столицу на МК (сад игра рукомет:lol: )...која је била за главу виша од свих и шибала све дечаке...а ја јој се нешто замерио...:lol:
...сва срећа па ме није олешила после...:lol:

...и да...лупуио сам млађој сеји пар ћушки кад смо били клинци. Али ме сад мноооооогооо воли...:lol:
 
mammy:
Ajd, ljubi te Mammy ovo malo pojasni.

Vidis kakva je situacija, ako neka zena dodje to tog stadijuma da je ja udarim, onda cu ja biti jedini na svetu koji sme da je udari.
Zasad je to samo moja sestra i nadam se da me nijedna druga nece umeti da iznervira kao ona.
Ali ona bash zna da pretera.A nedo Bog da je neko drugi pipne ili uvredi, pa moze biti Golijat ali dosao bih mu glave.
Verujem da ce tako biti i sa buducom zenom.naravno da je ne bih nikad maltretirao bez razloga, ali zene nekad znaju bash da isprovociraju i jednostavno traze da ih opalis.
E ako je stvarno nabodem onda znaci da je stvarno i volim i da cu zrtvovati svoj zivot ako treba za nju.
Zaista za nekog cudna konstatacija ali sto se mene tice to je tako.

A izjave da bi uzvratila ili nesto slicno su samo mrtvo slovo na papiru.
Svi dobro znamo da retko (ali bas retko) koja ima mooda da to i uradi.
Ako bi pak naleteno na takvu onda bih je jos vise cenio i ne bih dodatno kaznio zato sto je pokusala da uzvrati.
A ako bi igrala kvarno kao sto mami prica, onda bih joj predlozio da me dokrajci, ili ce ona biti do kraja mrtva.
 
lol i tako loop zivi na uzici od svile sa masnicom od tila i sa noktima lila.
kakav degenerik.loope je l ti deviza "ti si moja i bozija"?katastrofa. da, bijes je jer je toliko volis.pre nego umrem za tebe dobro cu te izmlatiti da me zapamtis.hahaha kakav paranoik.
 
i zipa kako on kapira odnos.kao borbu!odakle ti toliko besa prema zenama? je l su te vaspitacice zatvarale u podrum i terale te da se sminkas? e "nece on nju dodatno da kazni",hahahahahah. rodjace pa ti si *****.
 
ma citala sam
kapiram sta pises. i ne tuci sestru voli je. budi srecan sto je imas, bar mozes i da naucis da budes strpljiv i da ne reagujes kao neandertalac. kanalisi taj bes na vreme. tvoja potreba da se fizicki obracunas znaci samo da ne postoji dobar verbalni odnos.mada,ja sam dobila potrebu da razbijem glavu mom decku.tako da te situacije o kojima pises postoje u svacijem zivotu.ali kazem, moras da se izboris sa tim, da nadjes nacin...te price ko se bije taj se voli, to nije istina znas.:lol:
 
Ma razbila bi ti njemu gralu samo da mozes :lol:
I jesam ja presrecan sto imam sestru, voleo bih josh 10 da ih imam, ali mora da se zna ko je stariji, a nazalosta sa zenama je to nekad moguce samo batinama.
I sama znas dokle ste spremne nekad da idete.
Ali zato moju sestru mogu da udarim samo ja i niko vise.Naravno ne da je udarim iz cista mira ili zato sto mi je tako doslo nego zato sto je to zasluzila.
A neku drugu deojku, jedino bih za sebi dao pravo da je udarim ako je mnogo volim i ako sam 100% u pravu.
E sad mozda i ona ima brata, tako sa nijednu sigurno ne bih udario pre vencanja, ali posle je moje vlasnistvo.
Nemoj opet da me pogresno razumes pa da mislis kako bih ja nju maltretirao u braku, daleko od toga, ili kako bih joj pretio batinama, ne bih ni to ako hoce da ide vrata su joj otvorena, ali ako hoce da se svadja i da histerise, glumi neku neopravdanu ljubomoru i sl. a ja joj lepo kazem da prekine medjutim ona i dalje nastavi, ako je volim umirio bih je samarom, a ako je ne volim jednostavno bih je izbacio napolje bez samara.
Sad opet da ne bi pocela da me vredjas moram josh jednom da napomenem, da bih zaista voleo da imam ideal brak, bez svadja i sukoba, da me zena slusa kao sto bi trebalo, da ja nju postujem kao sto bih trebao i sve to, ali cudni su putevi Boziji...
 

Back
Top