Na ženi se vidi kakvog muža ima?

Hahaha Radeta62, čovek od kratkog fitilja titina generacija vazda u predrasudama i glupim poslovicama.

Ti kanda nisi usedelica a ipak nudiš drugim ženama da te nivelišu.
Dupli standardi uz manjak pameti i takta ali ništa nisam bolje ni očekivala.
Po cemu si zakljucila da imam manjak pameti?Da znas koliki mi je dinamit ne bi mi palila fitilj.:DNapravio bi krater boze sacuvaj.:D
 
Ja i dalje tvrdim da sve ženske poslove treba da obavlja žena u braku! :DPogledajte prilog 1198619
Vidi, ne znam za druge, al dvoje Dvoje dvoje ko mada 2 letnjih pantalona ne znam gde su...terao sam je da mi ih nađe, kaže ne zna...ma neeeemoj...

I crne bermude.
To sam evidentirao skorije.
Možda ih baci u đ? Ma, ko to zna .
 
Vidi, ne znam za druge, al dvoje Dvoje dvoje ko mada 2 letnjih pantalona ne znam gde su...terao sam je da mi ih nađe, kaže ne zna...ma neeeemoj...

I crne bermude.
To sam evidentirao skorije.
Možda ih baci u đ? Ma, ko to zna .
pa ne zna
mislim, to valjda redovna pojava
zmu - jel znas gdje su mi sive/zelene/smedje/kojegod bermude
ja - ne znam
onda ga pustim da se pati neko vrijeme pa ih izvadim iz plakara koji je upravo prerondao, ali ih nije vidio...ja sam ih vidjela jer sam vjestica pa znam madjije razne 😆
 
pa ne zna
mislim, to valjda redovna pojava
zmu - jel znas gdje su mi sive/zelene/smedje/kojegod bermude
ja - ne znam
onda ga pustim da se pati neko vrijeme pa ih izvadim iz plakara koji je upravo prerondao, ali ih nije vidio...ja sam ih vidjela jer sam vjestica pa znam madjije razne 😆
Nisi vjestica, nego si ih poredala po bojama.😀
Ispeglane.😂
 
Sigurno zato :lol:

Volim da mi je sve gde sam ostavila (kako god to poredjano bilo)...i da su mi stipaljke iste boje...ali generalno nista nije obavezno.
Mogu i da preskacem stvari dokle god zadovoljavaju moj "red" u glavi
ja sve mogu, moze opsti haos da bude u stanu ali zarozane prekrivace, tepihe i carape ne mogu nikako
moj okp je resen izbacivanjem tepiha i prekrivaca iz mog zivota
nekako sam se naucila da ne zveram ljudima u noge tj. carape
a bilo je tesko, nemalo puta sam ljudima oko sebe dizala carape jer ne mogu da podnesem zarozanost
totalno izgubim koncentraciju, samo u noge gledam i razmisljam kako da ne ispadnem totalni kreten a ipak im ih podignem tj. zategnem :sad2:
 
Nekultura bajo,nas lik ozenio kineskinju,neprijatno mu bilo sto je kao na filmu tretira ga kao boga,a njoj cudno sto je ne tretira ko roba i eto fora je u popustanju,u tome da svako misli prvo na drugog pa na sebe i u tom trudu oko partnera,nema tripa da ce stabilnija porodica biti ako zena trazi ravnopravnost u medijima
 

Back
Top