Quantcast

Na zapadu odvode decu zbog sumnje na kovid

Poruka
4.169
Trebalo bi da čeka one koji odbijaju da decu vode kod lekara i daju im prave lekove nego ih kući "leče" od virusne upale pluća eteričnim uljima,magičnim kristalima,homeopatskim bućkurišima i sličnim alterantivama...
Daj bre ne pricaj u Srbiji ni jedno dete nije umrlo od korone a i u svetu jedva desetak a i to je pitanje od cega su stvarno umrla.

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.908
Daj bre ne pricaj u Srbiji ni jedno dete nije umrlo od korone a i u svetu jedva desetak a i to je pitanje od cega su stvarno umrla.
Nije stvar u tome koja je bolest,u pitanju je zanemarivanje i uskraćivanje lekarske nege deci...Bilo kakava upala pluća,virusna,bakteriska,nema veze,može da ubije i odraslog čoveka ako se ne leči,visoka temperatura od 39-41 može da ubije i dete i odraslog čoveka...A ima ljudi koji su toliko zaluđeni alterativnim "medicinama" da su ubeđeni da ne treba da vode dete kod lekara za upalu pluća nego je dovoljno da im namažu malo eterično ulje na grudi i leđa i da mogu da detetu spuste temperaturu od 41.3 tako što mu stave kolutić krompira na čelo i šta misliš kako se to završava?

Poruka
4.169
ko zna o čemu se tu radi. Niko ne nosi maske!
Na kraju krajeva i nebitno zbog cega ali pogledajte zar ovo nije najcrnje nasilje nad detetom u rangu silovanja? Pogledajte kako dete grca od placa i dusevnog bola a ove stoke ga vuku zivotinjski i nehumano i jos mu se deru i urlicu na njega. 3 azdaje na jedno detence malo eeeeeej pa zar i tebi nije bar malo potekla suza u tvojim okorelim ocima?

Poruka
4.169
Onom kome se ne javi tuga i dusevna bol kad pogleda ovaj video to nije covek. A oni koji vuku ovo dete na slici, ove 3 zivotinje to nisu ljudi to su demoni u ljudskom obliku. Pa bem ti i pare i poso i sve pa nema tih para za koje bi ja ovako unistavao i ugnjetavao jedno malo detence koje za nista nije krivo. Ovo detence nema vise od 7, 8 godina pa zasta je to dete toliko krivo da se ovako ponasaju premanjemu? Sta je to zgresilo toliko , kakvo je to tesko krivis=cno delo ucinilo da se ovako izivljavaju ovi policajci nad njim? I znajte to su cuvari novog svetskog poretka i kad im satana da naredjenje nema sta nece ovi monstrumi raditi. mozda uskoro ko ne primi vakcinu isto ce proci i ko zna sta jos mozda ko ne zeli cipovanje ili sta god.

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.976
Na kraju krajeva i nebitno zbog cega ali pogledajte zar ovo nije najcrnje nasilje nad detetom u rangu silovanja? Pogledajte kako dete grca od placa i dusevnog bola a ove stoke ga vuku zivotinjski i nehumano i jos mu se deru i urlicu na njega. 3 azdaje na jedno detence malo eeeeeej pa zar i tebi nije bar malo potekla suza u tvojim okorelim ocima?
ne znaš pozadinu, reaguješ po inerciji. Ne zna se da li je izvode iz njene kuće. Ko zna gde je bila i šta radila.

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.976
Aha dete koje nece da ide tamo gde ga vode ono je zlostavljano tamo odakle ga otimaju. Pa bas ti je logika na nivou bas si genije.
Nije da dete neće da ide gde ga vode, nego mu ne daju da ide gde je krenulo. Ni jednom nije pozvalo majku niti oca, ali zato je rekla "znam gde živite" i "kunem se naćiću vas"... Ko što rekoh, ne znaš o čemu se radi a glava ti je puna konspirativnih teorija pa svugde vidiš to.

Poruka
4.169
Nije da dete neće da ide gde ga vode, nego mu ne daju da ide gde je krenulo. Ni jednom nije pozvalo majku niti oca, ali zato je rekla "znam gde živite" i "kunem se naćiću vas"... Ko što rekoh, ne znaš o čemu se radi a glava ti je puna konspirativnih teorija pa svugde vidiš to.
Stavio si jedno oko sto je demonski znak masona tako da ti i ja nismo na istoj strani i za tebe je zlo dobro a za mene je zlo zlo. Ja vidim ovde dete od par godina nad kojim se izivljavaju vojnici tvoga Boga a ti se nasladjujes bolom i placom ovog deteta. Ti opravdavas zlotvore a osudjujes dete od par godina da je za nesto krivo i zato ga odvode

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.976
Stavio si jedno oko sto je demonski znak masona tako da ti i ja nismo na istoj strani i za tebe je zlo dobro a za mene je zlo zlo. Ja vidim ovde dete od par godina nad kojim se izivljavaju vojnici tvoga Boga a ti se nasladjujes bolom i placom ovog deteta. Ti opravdavas zlotvore a osudjujes dete od par godina da je za nesto krivo i zato ga odvode
preporučujem da ne pričaš ovako u realu. Možeš da zaglaviš tamo gde se košulja zakopčava pozadi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.