Na zadnje dveri

gost 423947

Elita
Poruka
21.450
Svi smo već čuli da postoje ljudi koji mogu doživeti orgazam samo prilikom analne penetracije, takoreći da se spavaju u dupe.
Ovde postujte o svojim ili tuđim iskustvima, šta ste radili ili čuli, šta sve ljudi guraju u dupe osim jazavca

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.537
Ja mogu samo da ispricam kako sam upoznala Halidu...
Zurka je kod Brigitte. Puno nas je. Marjan (decko iz Skoplja) i ja sedimo na podu i pricamo na srpskom.
Prilazi zenska jako crvene kose i pocinje:“
Joj je l vi pricate na jugoslavenski? I ja bi pricala, a ne znam dobro. Da vam pokazem slike sto sam pravila u Berlina? Isla sam da radim vizuals u Berlina na jedan koncert sa puno didzeja. E vidite ova tri didzeja. Ovaj jedan me ***** u dupe. Joj, posle tri dana nisam mogla sediti. Kaze - bice ti lepo, a laze djubre.“
Marjan:“Oookeeii. Dobro vece i tebi.“

gost 423947

Elita
Poruka
21.450
Zurka je kod Brigitte. Puno nas je. Marjan (decko iz Skoplja) i ja sedimo na podu i pricamo na srpskom.
Joj je l vi pricate na jugoslavenski? I ja bi pricala, a ne znam dobro. Da vam pokazem slike sto sam pravila u Berlina? Isla sam da radim vizuals u Berlina na jedan koncert sa puno didzeja. E vidite ova tri didzeja. Ovaj jedan me ***** u dupe. Joj, posle tri dana nisam mogla sediti. Kaze - bice ti lepo, a laze djubre.“
Pa to joj jazavca guro, mi za predmete neke pričamo

gost 94137

zmajka
Poruka
43.801
jao pa po kakvim se ti to žurkama krećeš banbi

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.