Na vreme

Баш сам синоћ констатовала како ми је неопходан удобнији душек. Након тридесете сам са било какве штикле прешла на удобну штиклу. Како се ближим четрдесетој са било какве подлоге вапим за удобним креветом. Куку... Права сам тетка.
Nisi, i ja merkam novi krevet :zkez: To se ne pripisuje godinama već želji za udobnošću i ugodnošću :cistinaocare:

Одговорност је некада била претежно на мушкарцу, али се времена променила. Мислим да се ни почетници :D више не ослањају на вађење..
Показало се да се мушки прилично неодговорно односе, а уме да буде и незгодно.
Зато свака девојка сексуално активна треба да поседује пар кондома у ташници :zkez:
To je pravilo.

Pitanje je naravno isključivo za muškarce

Da li na vreme vadite ako ne želite da partnerka neželjeno zatrudni?

Da li smatrate sebe odgovornim po pitanju planiranja ili ne planiranja trudnoće?

Koliko poštujete ženu i njenu odgovornost u tim situacijama?
Vadjenje nije pouzdano, i moze se voditi pod "ruined orgasm"...

Баш сам синоћ констатовала како ми је неопходан удобнији душек. Након тридесете сам са било какве штикле прешла на удобну штиклу. Како се ближим четрдесетој са било какве подлоге вапим за удобним креветом. Куку... Права сам тетка.
Nisiik tetka, samo je to želja da povećaš kvalitet života i svima su nam dostupni dušeci. To svi treba da imamo.

Neki dan sam bila u gostima, i pozvala me drugarica da probam dušek. I dok je ona uspavljivala bebu na jednoj strani kreveta, a ja legla da provam dušek - zaspala sam.
Dušek je odličan 🤣

Da li smatrate sebe odgovornim po pitanju planiranja ili ne planiranja trudnoće?

ova metoda je veoma glupa i ako tjemo iskreno od mushkaraca zahteva disciplinu a malo koji je disciplinovan u tim momentima

tako da

ovo je stvarno veoma vazna tema,
Razne tablete, spirale itd. kao i kondomi, stete zdravlju, psihi i potpunom zadovoljstvu u seksu.
Malo discipline, treninga.......... i ova smetala u seksu bice nepotrebna, posebno kod "uhodanih" partnera.

Нико не може више да брине о мени и мом телу од мене саме.
Све је то лепо и поверење и све, али ми ту дебљи крај извлачимо па је и одговорност наша већа.
Не може ми после ђаво бити крив.
Ne znaju devojke skoro nista o svom telu , osim sta im prija....
Bas skoro nista ne znaju...

Back