"На територији РС-а се изводе војне вежбе. Пратимо их, лоцирани су и можемо да их елиминишемо"

Ne znam ko se doselio u Banat,kod nas u Srem su se doselili uglavnom iz Hrvatske.
Није тачно да није било Босанаца колониста у Срему. Ено ти га Мирко Јовић из Нове Пазове, бивши вођа Српске народне обнове. Његови су дошли из Милића у Источној Босни. И онај покојни Мима што је личио на хипика, Јовићев потпредседник у СНО, исто из Нове Пазове, такође је био Босанац - син колонисте. Отац му је у Новој Пазови држао фотографску радњу која је била позната по томе што је у излогу имала Титову фотку израђену у практично природној величини. Цела врхушка СНО из Нове Пазове је била босанска.

Када би Додиг извео полицију на ентитетску линију или само речима прогласио "сувереност РС-а", Хрватска војска била би у Брчком сутрадан.
A gde bi bila srpska vojska?

A gde bi bila srpska vojska?
Нигде јер "srpska vojska" не постоји.

Ако мислиш на Војску Србије, она би била у својим касарнама, а евентуално би Генералштаб издао неко саопштење.

Pogledajte prilog 1451771

“Na teritoriji RS-a izvode se vojne vježbe. Pratimo ih, locirani su i možemo ih eliminirati”

1700684364-helezzz-750x430.jpg

22. nov 2023 21:24

Dopredsjedavajući Vijeća ministara BiH i ministar odbrane BiH Zukan Helez rekao je da na teritoriji Republike Srpske postoje vojni kampovi za obuku i da su to paravojne formacije. "Locirani su, pratimo ih i možemo ih lako eliministati", rekao je Helez.

Na pitanje kako komentariše pismo upućeno amričkom kongresu i EU od strane parlamentaraca BiH iz RS uz tvrdnju da se u BiH nalaze “terorističke ćelije”, te rekao da se na teritoriji RS-a dešavaju čudne aktivnosti koje prate.

“Ljudi koji su primili to pismo znaju da nije istina. Sigurnosne agencije imaju podatke da tu nema ništa. Imamo objavještajne podatke da se na teritoriji RS-a vrše obuke i to vode neki ljudi iz Rusije da mladi ljudi budu vojno spremni. Malo je kampova i poručujem im da znamo gdje su, da su locirani, i da to možemo eliminisati”, tvrdi Helez.

Dodaje kako ima nekada više ljudi na vježbama, a nekada ih je manje. Neke vježbe su polulegalne, kaže.

“Institucije znaju da postoje kampovi, a to su paravojne formacije. Nije to svaki dan, pojave se pa se sklone. Vježbaju s oružjem, i znamo odakle im. To se podvede pod neku formu pa da je legalno, kao dio MUP-a RS, pa se pojavi u nekom drugom obliku, i sve dok ne bude opasno za državu nema reakcije. Mi smo to locirali i pratimo. Rekao sam to ljudima iz međunarodne zajednice i naravno da znaju”, kaže ministar odbrane BiH.

link

Господин Зукан Хелез показао се као одличан министар одбране БиХ. Добро је што стално алармира западне чиниоце. ОСБиХ и НАТО неће да дозволе терористичко оргијање у Босни које се у потаји припрема!
1700901747079.jpeg

Nema nikakvih kampova u Republici Srpskoj. Ministar po običaju lupeta. Jedini para vojni kampovi u BiH su vehabijski. I jedino vehabije predstavljaju organizovanu bezbjednosnu prijetnju.
Izrael ih budno motri locirani su i može da ih eliminiše.

Pogledajte prilog 1451771

“Na teritoriji RS-a izvode se vojne vježbe. Pratimo ih, locirani su i možemo ih eliminirati”

22. nov 2023 21:24

Dopredsjedavajući Vijeća ministara BiH i ministar odbrane BiH Zukan Helez rekao je da na teritoriji Republike Srpske postoje vojni kampovi za obuku i da su to paravojne formacije. "Locirani su, pratimo ih i možemo ih lako eliministati", rekao je Helez.

Na pitanje kako komentariše pismo upućeno amričkom kongresu i EU od strane parlamentaraca BiH iz RS uz tvrdnju da se u BiH nalaze “terorističke ćelije”, te rekao da se na teritoriji RS-a dešavaju čudne aktivnosti koje prate.

“Ljudi koji su primili to pismo znaju da nije istina. Sigurnosne agencije imaju podatke da tu nema ništa. Imamo objavještajne podatke da se na teritoriji RS-a vrše obuke i to vode neki ljudi iz Rusije da mladi ljudi budu vojno spremni. Malo je kampova i poručujem im da znamo gdje su, da su locirani, i da to možemo eliminisati”, tvrdi Helez.

Dodaje kako ima nekada više ljudi na vježbama, a nekada ih je manje. Neke vježbe su polulegalne, kaže.

“Institucije znaju da postoje kampovi, a to su paravojne formacije. Nije to svaki dan, pojave se pa se sklone. Vježbaju s oružjem, i znamo odakle im. To se podvede pod neku formu pa da je legalno, kao dio MUP-a RS, pa se pojavi u nekom drugom obliku, i sve dok ne bude opasno za državu nema reakcije. Mi smo to locirali i pratimo. Rekao sam to ljudima iz međunarodne zajednice i naravno da znaju”, kaže ministar odbrane BiH.

link

Господин Зукан Хелез показао се као одличан министар одбране БиХ. Добро је што стално алармира западне чиниоце. ОСБиХ и НАТО неће да дозволе терористичко оргијање у Босни које се у потаји припрема!
Ово је спиновање и пропаганда, јер Бошњаци све екстремније почињу да подржавају Хамас, чак се у сарајевским круговима прича да желе да шаљу добровољце.

Ово је спиновање и пропаганда, јер Бошњаци све екстремније почињу да подржавају Хамас, чак се у сарајевским круговима прича да желе да шаљу добровољце.

Sa srećom im. Samo ne znam koliko bi ih se vratilo.

Што је најгоре од свега, Израел од почетка подржава Додика и Републику Српску, израелски амбасадори редовно долазе на прославу наше ''геноцидне четничке'' РС, док исламисти кукају и плачу тог дана, заједно са њиховим српским исламофилима.

Dodik: Republika Srpska podržava pravo Izraela na samoodbranu​

podr-ka-izraelu-iz-republike-srpske-v0-nkmnv2zpw0tb1.jpg

https://www.tanjug.rs/region/politi...ka-podrzava-pravo-izraela-na-samoodbranu/vest

Ambasadorka Izraela u BiH Galit Peleg ocenila je da član Predsedništva BiH Željko Komšić svojom izjavom o dešavanjima na pojasu Gaze indirektno opravdao napad Hamasa na Izrael i podržao teroriste.

Navodeći da ne želi da se meša u komplikovane odnose u BiH, Peleg je naglasila da ju je pogodilo to što je Komšić rekao da se "sve mora posmatrati u okolnostima".

"O kakvim okolnostima govori, upoređujući sa ISIS-om, holokaustom.... Ovo nije humano, ljudsko biće to ne može da shvati", rekla je Peleg za Radio-televiziju Republike Srpske (RTRS).

Komentarišući to što ju je Komšić nazvao "budalom", ona mu je "zahvalila na komplimentu".

"Hvala mu na 'komplimentima' da sam budala i da sam izmanipulisana. Znam da nisam ni budala ni izmanipulisana", rekla je Peleg.

Dodala je da je Izrael u stanju šoka od subote koja je, kako je ocenila, jedan od najstrašnijih dana u istoriji te zemlje.

"Važno je da smo ujedinjeni i da se nosimo sa ovom situacijom jedinstveno", naglasila je Peleg.

Istakla je da Izrael mora da uništi infrastrukturu Hamasa, za koji kaže da bi zakonom trebalo da bude proglašen terorističkom organizacijom u čitavom svetu.

"Ovo nije borba samo Izraela, već čitave međunarodne zajednice", poručila je izraelska ambasadorka.

Komšić je pre par dana, govoreći o sukobu između Izraela i Hamasa, rekao da su razlozi za različite stavove zvaničnika BiH po pitanju ovog sukoba to što se "spoljna politika meša sa unutrašnjom".

Posle prve reacije ambasadorke Peleg, Komšić je nazvao "zlonamernom lažljivom budalom ili izmanipulisanom budalom".

Dodao je da veruje da ona "spada u drugu katergoriju".

"Taj perverznjak koji vas je nagovorio na ovu laž i glupost, jer očigledno niste ni pogledali ni poslušali moju izjavu, a kojem je novac važniji od činjenice da ga zarađuje sa sledbenicima one politike i ideologije koja je učestvovala u holokaustu nad vašim narodom, problem je vaše države", rekao je Komšić.

https://beta.rs/content/192117-izra...-komsicu-nisam-budala-niti-sam-izmanipulisana

Биће великих проблема када муслимани схвате да Израел финансира те ''паравојне формације''.
Зашто израелска амабасадорка у тзв. БиХ има приступ само српским медијима у РС, док је муслимански блате ? Случајно ???

Nema nikakvih vojnih kampova, nema obuke niti ruskih instruktora.
Ima samo psihičkih devijacija kod onih koji postavljaju ovakve vijesti.

Tužilaštvo je pokrenulo istragu a koliko je tragikomičan lik ovaj Zukan, koji se zove kao neki konj, najbolje govori to što tvrdi da "ima slike" koje ne smije pokazati.

:hahaha::hahaha::hahaha:

Није тачно да није било Босанаца колониста у Срему. Ено ти га Мирко Јовић из Нове Пазове, бивши вођа Српске народне обнове. Његови су дошли из Милића у Источној Босни. И онај покојни Мима што је личио на хипика, Јовићев потпредседник у СНО, исто из Нове Пазове, такође је био Босанац - син колонисте. Отац му је у Новој Пазови држао фотографску радњу која је била позната по томе што је у излогу имала Титову фотку израђену у практично природној величини. Цела врхушка СНО из Нове Пазове је била босанска.
Posle zadnjeg rata u Bosni?

Као војници сте НУЛА. Шта ћу, тако сте се показали. Истина боли, знам. Ако, и треба да боли.
Ti ignorišeš stvarnost, Vojska republike Srpske je oslobodila toliko gradova da je to već ušlo u legedu. Naročito se istakla u veličanstvenoj pobedi u Srebrenici gde je neprijatelj potučen do nogu i uprkos pokušaju oružanog proboja ka Tuzli no njihov plan nije uspeo . Polja oko Srebrenice ostala su puna leševa .
Zbog svega ovoga slava srpskih boraca u Republici Srpskoj zlatnim je slovima upisana u večnost.

Ponavljam Lojavac je pretio da će napasti, nismo ludi da mi prvi izazivamo rat u državi koja je trula i de fakto ne postoji ,
Probaj bar jedan post bez uvredljivog sadzaja, probaj, lakse ces zaspati vjeruj mi.....

Ti ignorišeš stvarnost, Vojska republike Srpske je oslobodila toliko gradova da je to već ušlo u legedu. Naročito se istakla u veličanstvenoj pobedi u Srebrenici gde je neprijatelj potučen do nogu i uprkos pokušaju oružanog proboja ka Tuzli no njihov plan nije uspeo . Polja oko Srebrenice ostala su puna leševa .
Zbog svega ovoga slava srpskih boraca u Republici Srpskoj zlatnim je slovima upisana u večnost.
A pred medjunarodnim sudom u hagu, okarakterisana kao Genocid, stas, neki dupli arsini.....

Back