Na svaka 2 sata Brufen/ Diklofenak zbog glavobolje

Dešava mi se često.
Juče ceo dan.
Na svakih 2 sata Brufen od 600mg i "Diklofenak ili Diklofen od 100mg.

Jedino tako mogu da "preživim dan".

Probala sam i druge tablete- ništa ne pomaže.
Inače često me boli glava, a konkretno pitanje je da li ima neko ovakvo iskustvo sa celodnevnom glavoboljom gde ne pomaže ništa sem ovako na svaka 2 sata čisto da mi glava ne eksplodira?
P.S. teme mi je vrelo
Pomaže (baš dosta pomaže) ako stavim hladan peškir i nekako "rashladim" glavu...
probaj tramal
kad sam povredio prsljen,to su mi dali... doktor.proslo je savrseno
moras kod neuropsih.za to
 
Dešava mi se često.
Juče ceo dan.
Na svakih 2 sata Brufen od 600mg i "Diklofenak ili Diklofen od 100mg.

Jedino tako mogu da "preživim dan".

Probala sam i druge tablete- ništa ne pomaže.
Inače često me boli glava, a konkretno pitanje je da li ima neko ovakvo iskustvo sa celodnevnom glavoboljom gde ne pomaže ništa sem ovako na svaka 2 sata čisto da mi glava ne eksplodira?
P.S. teme mi je vrelo
Pomaže (baš dosta pomaže) ako stavim hladan peškir i nekako "rashladim" glavu...


Ja imam glavobolje od osnovne škole.
To nisu migrene, jer migrene traju kratko i boli polovina glave.
Ovo su bukvalno svakodnevne jake glavobolje.

Da ne pričam šta sam sve pokušavala i šta su mi lekari sve radili, jednog dana mi apotekarka preporuči Amigren (nekada se zvao Avamigren).
Sada popijem jednu ujutru čim se probudim i mirna sam ceo dan.
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
jeste, indusi zive po 30-40 godina pa umru od posledica meditacija, a ne dozive duboku starost
ne znam samo odakle im onoliko staraca, vitalnih, pokretljivih
dusa im ide u celije gde ih muce,u jezero vatre,gde gore dok se ne vide kosti,pa se koza obnavlja pa tako u krug.zatim te demoni muce na razne nacine.svi koji su bili veliki gresnici,svi koji se nisu pokajali tokom zivota idu tamo.joga je prizivanje negativne energije da niste ni svesni.mnogi koji su se bavili jogom priznali su da se uvek lose osecali,cudno,bas zbog te joge.demonske sile dozivas jogom,hrane se
 
Ja imam glavobolje od osnovne škole.
To nisu migrene, jer migrene traju kratko i boli polovina glave.
Ovo su bukvalno svakodnevne jake glavobolje.

Da ne pričam šta sam sve pokušavala i šta su mi lekari sve radili, jednog dana mi apotekarka preporuči Amigren (nekada se zvao Avamigren).
Sada popijem jednu ujutru čim se probudim i mirna sam ceo dan.
To su stetni lekovi koji samo maskiraju simptome a nece resiti uzrok i koren problema Kiki
 
dusa im ide u celije gde ih muce,u jezero vatre,gde gore dok se ne vide kosti,pa se koza obnavlja pa tako u krug.zatim te demoni muce na razne nacine.svi koji su bili veliki gresnici,svi koji se nisu pokajali tokom zivota idu tamo.joga je prizivanje negativne energije da niste ni svesni.mnogi koji su se bavili jogom priznali su da se uvek lose osecali,cudno,bas zbog te joge.demonske sile dozivas jogom,hrane se
Tako je Milleru
 
To su stetni lekovi koji samo maskiraju simptome a nece resiti uzrok i koren problema Kiki

Znam ja to, ali veruj mi da sam prošla kroz sve medicinske analize, i gomilu specijalista,
posle neuspešne terapije jedino ti kažu : Morate da smanjite stres. Kakav stres, kakvi bakrači,
glava me boli od malih nogu...

Posle jedne terapije u Centru za glavobolje, završila sam u Urgentnom :evil:
Bila sam im zamorče za neke lekove...
 
Ja imam glavobolje od osnovne škole.
To nisu migrene, jer migrene traju kratko i boli polovina glave.
Ovo su bukvalno svakodnevne jake glavobolje.

Da ne pričam šta sam sve pokušavala i šta su mi lekari sve radili, jednog dana mi apotekarka preporuči Amigren (nekada se zvao Avamigren).
Sada popijem jednu ujutru čim se probudim i mirna sam ceo dan.
Hvala, raspitaću se!
 
@daco9633
@dive
Ja sam ateista, ne verujem ni u Bogove ni u istočnjačke veštine, samo u medicinu a i to do neke granice.
Nikad nisam praktikovala jogu i slično, u crkvu sam probala da idem dok nisam videla koliko je hrišćanstvo ženomrzačka religija- ne, hvala.
Sto je zenomrzacka? Biblija kaze da muskarac mora da cuva zenu kao oci u glavi i da ne moze da je ostavi bez valjanog razloga.
 
@daco9633
@dive
Ja sam ateista, ne verujem ni u Bogove ni u istočnjačke veštine, samo u medicinu a i to do neke granice.
Nikad nisam praktikovala jogu i slično, u crkvu sam probala da idem dok nisam videla koliko je hrišćanstvo ženomrzačka religija- ne, hvala.
bioenergija nema veze sa religijom, nego sa fizikom i naukom
ako ne verujes nikoli tesli, onda ne verujes ni u bioenergiju
to je energija koju poseduje svako fizicko telo i dokumentovana je fotografijom
 
  • Voli
Reactions: DUH

Back
Top