Quantcast

Na svaka 2 sata Brufen/ Diklofenak zbog glavobolje

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Sto je zenomrzacka? Biblija kaze da muskarac mora da cuva zenu kao oci u glavi i da ne moze da je ostavi bez valjanog razloga.
Ja kad sam bila malo dete, baka je mene i braću ( 2 brata) vodila stalno u crkvu.
Jednom prilikom nikoga nije bilo u Crkvi, mi deca k'o deca, trči tamo- ovamo, pop i baba samo tu, i u jednom trenutku jedan brat protrči iza oltara.
Pop se smeje, sve ok.
Drugi brat za njim- i pop i baba sve ok.
Ja za braćom- sunce ti kad su skočili i pop i baba, hvataju me, ja mala, ne znam šta se dešava....
Onda su "kadili i čistili" oltar od "zle sile i nečastivog", odnosno MENE, jer sam ušla iza oltara!
Ženama zabranjeno!
Ja sam imala 5 godina kad su me proglasili "prljavom i nečastivom" e pa znaš šta- ako crkva vidi mene TAKO, ne vidim ni ja crkvu kao prijatelja.
To ti je POČETAK MOG SUSRETA SA RELIGIJOM.
Kasnije je, naravno, bivalo sve gore što sam više istraživala.
Itd.

Gost3333

Veoma poznat
Poruka
14.019
Ja kad sam bila malo dete, baka je mene i braću ( 2 brata) vodila stalno u crkvu.
Jednom prilikom nikoga nije bilo u Crkvi, mi deca k'o deca, trči tamo- ovamo, pop i baba samo tu, i u jednom trenutku jedan brat protrči iza oltara.
Pop se smeje, sve ok.
Ja za braćom- sunce ti kad su skočili i pop i baba, hvataju me, ja mala, ne znam šta se dešava....
Onda su "kadili i čistili" oltar od "zle sile i nečastivog", odnosno MENE, jer sam ušla iza oltara!
Ženama zabranjeno!
Ja sam imala 5 godina kad su me proglasili "prljavom i nečastivom" e pa znaš šta- ako crkva vidi mene TAKO, ne vidim ni ja crkvu kao prijatelja.
Itd.
Pa crkva ima neke svoje uredbe i protokol koga se ljudi u njoj moraju pridrzavati. Ja postujem crkvu, ali se vise vodim Biblijom i onim sto Bog kaze a ne Pop.

4thman

Aktivan član
Poruka
1.251
To su mi rekle mnoge doktorke.
Ženski pol ima migrene u pubertetu, migrene u produktivnom periodu s tim što "glava boli pre nego dođe i kad prođe"
I ja jedva čekam da budem baba.
Da odmorim dušu kako kažeš, ne mogu više da budem žena, "živote teško ovo ****.te"
Imam 44.
Ne žuri a stićeš ako se potrudiš.
Kad budeš bila baba želećeš biti devojka. Ali sve ima svoj deo života, razumi sebe pa ćeš i problem.
Ti medikamenti pomažu ali ne isceljuju problem. Šta najviše voliš da radiš?

dive

Legenda
Poruka
59.640
Pop se smeje, sve ok.
Ženama zabranjeno!
Itd.
ne daj boze jos da si imala menstruaciju i usla u crkvu

• Haha
Reactions: DUH

dive

Legenda
Poruka
59.640
Pop se smeje, sve ok.
Ženama zabranjeno!
Itd.
Samo zato sto je svoju Jelenu doveo na Svetu Goru gde je mesecima zivela u nosiljci da ne dodirne tlo, nije proglasen svecem iako je Crkvi davao sakom i kapom....E tako se voli zena-kao car Dusan Jelenu. Tako ili nikako

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Ne žuri a stićeš ako se potrudiš.
Kad budeš bila baba želećeš biti devojka. Ali sve ima svoj deo života, razumi sebe pa ćeš i problem.
Ti medikamenti pomažu ali ne isceljuju problem. Šta najviše voliš da radiš?
Da ronim.
Kad sam bila mala nisam zelela uopste na povrsinu 😂
Nisam ni sad mnogo drugacija, mada sada osecam i obracam paznju na neke stvari na koje nisam kao dete, npr u vodi nema tezine, nema gravitacije i taj neverovatni osecaj slobode.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
13.504
Meni nije normalno to što "ženska noga ne sme da dodirne tlo"
Za ostalo- no comment jer ne znam iskreno. Nisam znala tu informaciju.
Progaj Bayerov Aspirin od 500 mg,ili crveni Cafetin.Inace zene,prvo trpe dosta dok popiju lek,a naprotiv,cim pocne da bridi bio bi dovoljan i AnalginInace peao sam na jednom PF da su me lecili od migrene vise od godinu dana,a ispostavilo se da sam otisao kod ORL,odmah mi je doktor rekao da to nema veze sa migrenom,nego je ukljestenje nekog nerva u vratu.Sada je malo nezgodno,ali kada prodje ova zbrka,oko virusa idi to da ispitas i da nadjes uzrok.

• Podržavam
Reactions: DUH

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Progaj Bayerov Aspirin od 500 mg,ili crveni Cafetin.Inace zene,prvo trpe dosta dok popiju lek,a naprotiv,cim pocne da bridi bio bi dovoljan i AnalginInace peao sam na jednom PF da su me lecili od migrene vise od godinu dana,a ispostavilo se da sam otisao kod ORL,odmah mi je doktor rekao da to nema veze sa migrenom,nego je ukljestenje nekog nerva u vratu.Sada je malo nezgodno,ali kada prodje ova zbrka,oko virusa idi to da ispitas i da nadjes uzrok.
Bila sam tokom godina kod različitih doktora, od neurologa do rendgenologa i ništa.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.