Na šta vas asocira pojam "Savremen muškarac"

Skorpija42:
Evo bese topic za probu,onaj :da li bi neko prihvatio zenu sa detetom.... itd
ali je slab odziv bio... da li to nesto znaci?????

Da te cujem Milojko???
Aha ! Prozivka !!!
Šta si 'tela da čuješ, mala ? Moje skromno mišljenje ?
Vidiš, to je tako taško pitanje da ne bih smeo da lupetam. Nadam se da shvataš da ja imam pojma o čemu pričam ? O takvim se stvarima ne može hipotetički raspravljati, zar ne ? A još manje ima smisla neki odgovor tipa "kad nekog stvarno voliš, onda ti ništa nije teško ..."
Ipak, nećeš biti ni prva ni poslednja koja se udala drugi put a ima dete iz prvog braka.
 
Milojko,bas si me razocarao...Molim te ponekad pogledaj profil clana kada odgovaras na "prozivku"...
:(
Inace,hteo sam da kazem da je topic bio savrsen za testiranje forumasa koji sebe smatraju savremenim muskarcem.Nazalost,malo se ko javio.Nemoj da ocekujes neki odziv i ovde,zato sto mnogi ,ali mnogi ne znaju sta to uopste znaci...
:roll:
Da li se ovde radi o izgledu ili profilu sav. muskarca?Mislim da bi profil mogao da bude interesantniji a izgled - pa , u manjoj meri.
POZ
 
mlad u penziju takodje. ko ce da radi bre do 65 dok se one buckaju u nasim parama i penzionisu se 5 godina ranije?
sa 40 bre penzija, napunis staz po dve tri zemje, ustedis nesto u smislu nekretnina i akcija (dividendi) i aj svi u *****.

- - - - - - - - - -

sto da muskarac radi za babe i takozvane samohrane majke i krmke na vlasti (slaba neka razlika)
 

Back
Top