• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Na šta vam udara najnoviji retro Merkur od 9.septembra?

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
351
Upravo otvaram portal i iskače bombastični astro članak u kom "astrolog" Marija M. najavljuje kako će najnoviji retro Merkur od 9.septembra da udari najviše na neka 3 znaka.Pročitao sam to da je Vaga jedan od njih i,naravno,završio s čitanjem.Pitam se da li autor ovog površnog teksta zna koliko štete čine ljudima ovakve proizvoljne prognoze.
I zato pitam,koliko vi vjerujete u ovakve tekstove i da li stvarno znate na šta će u vašem životu da utiče najnoviji retro hod Merkura u vašoj karti? Mislim,znam da dominantno vjerujete😁,čak moguće da ovo čita i autor članka koji sam komentarisao ili autor drugog,sličnog teksta.

Na kraju,prvenstveno da bih demantovao ovu i slične astrološke proizvoljnosti,dajem BESPLATNE sugestije u vezi ove teme za PET najbržih koji se jave privatnom porukom i pošalju svoj natal.🖋️

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
10.448
Upravo otvaram portal i iskače bombastični astro članak u kom "astrolog" Marija M. najavljuje kako će najnoviji retro Merkur od 9.septembra da udari najviše na neka 3 znaka.Pročitao sam to da je Vaga jedan od njih i,naravno,završio s čitanjem.Pitam se da li autor ovog površnog teksta zna koliko štete čine ljudima ovakve proizvoljne prognoze.
I zato pitam,koliko vi vjerujete u ovakve tekstove i da li stvarno znate na šta će u vašem životu da utiče najnoviji retro hod Merkura u vašoj karti? Mislim,znam da dominantno vjerujete😁,čak moguće da ovo čita i autor članka koji sam komentarisao ili autor drugog,sličnog teksta.

Na kraju,prvenstveno da bih demantovao ovu i slične astrološke proizvoljnosti,dajem BESPLATNE sugestije u vezi ove teme za PET najbržih koji se jave privatnom porukom i pošalju svoj natal.🖋️
Ne verujem u horoskop.

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
351
Nikad ne može da se potcijeni šteta koju pravi moderna astrologija.Evo se odlično vidi baš oko ovog retro Merkura koji načeh.Tip je pročitao valjda isti tekst koji i ja i pokušava da me uči šta i kako radi Merkur kad je retro.Treba vremena da nekom neutrališeš blokade u glavi koju su vremenom tako temeljno gradili moderni i njihov "institut"🤮.Znak koji je u kvadratu s retro planetom je irelevantan ako planeta iz kvadrata ne ispunjava određen potreban uslov da je aktivira ovaj retro Merkur.Oću da kažem da možete da imate Sunce u Raku a da to ne znači da će vas zakačiti aktuelni Merkur retro pod obavezno.
Ajmo,ljudi,imate logiku! Jedino zaboravljate da je uključite.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.