Quantcast

Na sta trenutno mirisete?

LindaLee

Elita
Poruka
22.191
skromna kao i uvek..:)
ja samo na cufte..bez max mare:)
e dugo sam se mucila za taj pasulj
pa sam i zasluzila da se hvalim
znaci u pitanju su godine truda,i sad ne znam bas tacno da ti kazem sta radim razlicito od onog pre 7-8god,ali tek u poslednjih godinu dana mogu reci da sam usavrsila ta domaca jela,i musaku,i prebranac,i sladak kupus,i sarmu
nekako nije dovoljan recept,nego prosto moras da prodjes neku kilometrazu,zar ne
a sto se tice max mare,odem s mamom u produ,i hoce da kupi neki muski parfem,a nisu imali one papirice,pa sve sam probala najednoj drugoj ruci,kod nje
i dodjem kuci i shvatim da mi jedna ruka mirise na nekog ciji miris ne zelim da osecam
i da sve vreme mislim na njega
a da perem ne vredi,ostaje i dalje
u jednom momentu resim da to ne moze vise tako i odem da se namirisem,u sred kuvanja pasulja,pa roknem i po rukama i po majici i svuda
ali sad osecam tu max maru koja me podseca zasto sam je toliko naprskala
i eto
zene su fakin nostalgicna i romanticna bica ebo nas pas:confused:

koto

Buduća legenda
Poruka
40.840
e dugo sam se mucila za taj pasulj
pa sam i zasluzila da se hvalim
znaci u pitanju su godine truda,i sad ne znam bas tacno da ti kazem sta radim razlicito od onog pre 7-8god,ali tek u poslednjih godinu dana mogu reci da sam usavrsila ta domaca jela,i musaku,i prebranac,i sladak kupus,i sarmu
nekako nije dovoljan recept,nego prosto moras da prodjes neku kilometrazu,zar ne
a sto se tice max mare,odem s mamom u produ,i hoce da kupi neki muski parfem,a nisu imali one papirice,pa sve sam probala najednoj drugoj ruci,kod nje
i dodjem kuci i shvatim da mi jedna ruka mirise na nekog ciji miris ne zelim da osecam
i da sve vreme mislim na njega
a da perem ne vredi,ostaje i dalje
u jednom momentu resim da to ne moze vise tako i odem da se namirisem,u sred kuvanja pasulja,pa roknem i po rukama i po majici i svuda
ali sad osecam tu max maru koja me podseca zasto sam je toliko naprskala
i eto
zene su fakin nostalgicna i romanticna bica ebo nas pas:confused:
eto bas lepe kratke price. misim mogla si preskociti ovo sa psom, al dobro:lol:
ljubim ja tebe tako nostalgicnu:cmok2:
mom se spanacu vec dusa skuvala, tako da idem oma da ga zavrsavam. bolesna sam ko pas, al kako da ne kuvam kad sam kuci?:neutral:
nema bolovanje, samo arbajt..:)