Quantcast

Na sta smo spali, kradu i u crkvi pa se prekrste

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.092
Autorska tema

Danas smo u mnogim sferama dotakli dno, mnogo ne cudi jer standard ljdui i borba za goli zivot donosi svasta ali ipak neke stvari bi morale da imaju granicu ...
Poznanik mi je pokazao video gde jedna zenska osoba fino obucena po mojoj proceni oko 35 -40 god (nisam siguran) je ukrala tasnu u Uspenskoj Crkvi u Novom Sadu pre nekoliko dana...
Usla je u crkvu sa dormeo jastukom (drzala je u ruci ispred sebe) , da bi se okrenula isa stolice gde ljudi ostave torbice i stanu pored blizu do ikone ili da isprate liturgiju koja je bila u toku,i UKRALA TORBICU stavivsi je iza tog dormeo jastuka sa cim je usla unutra, PREKRSTILA SE POSLE KRADJE I IZASLA!!!

pokradene su starije osobe, cerka je valjda u tasni imala svopj novcanik i od svoje tesko bolesne majke stare preko 85 god... ukradeno je oko 40 000 ,telefoni, licna odkumenta kartice...

uci ucrkvu ukrasti i jos se PREKRSTITI!!!

zar postoje takve osobe, zar se bas nicega ne boje i ne stide?

svakim danom sve vise tonemo, no to ovo ne opravdava...

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.191
Autorska tema

Danas smo u mnogim sferama dotakli dno, mnogo ne cudi jer standard ljdui i borba za goli zivot donosi svasta ali ipak neke stvari bi morale da imaju granicu ...
Poznanik mi je pokazao video gde jedna zenska osoba fino obucena po mojoj proceni oko 35 -40 god (nisam siguran) je ukrala tasnu u Uspenskoj Crkvi u Novom Sadu pre nekoliko dana...
Usla je u crkvu sa dormeo jastukom (drzala je u ruci ispred sebe) , da bi se okrenula isa stolice gde ljudi ostave torbice i stanu pored blizu do ikone ili da isprate liturgiju koja je bila u toku,i UKRALA TORBICU stavivsi je iza tog dormeo jastuka sa cim je usla unutra, PREKRSTILA SE POSLE KRADJE I IZASLA!!!

pokradene su starije osobe, cerka je valjda u tasni imala svopj novcanik i od svoje tesko bolesne majke stare preko 85 god... ukradeno je oko 40 000 ,telefoni, licna odkumenta kartice...

Ja se pitam kako je ta uopste mogla da udje sa dormeo jastukom, znaci da i nije planirala da se zadrzi, vec je verovatno usla sa namerom da ukrade.

Opet, ima i bolesnih ljudi, tzv. kleptomana a dobro je sto postoji snimak, da bi je brze pronasli i videli sta je u pitanju.

Moghrion

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.894
Ја мислим да је то одговорност цркве...
То што народ даје, народу треба и да се врати...
Жена је или поремећена, или без Бога или ју је тешка мука натерала... и сва три су за оплакати...

zx16

Ističe se
Banovan
Poruka
2.785
Народ који се васпитава гледајући фарме и парове а посебно политичаре у Србији.
Мада је ова крађа за осуду, она је дрво од које не видимо шуму лопова на власти.
Ко ће и када процесуирати шизојевог батицу?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
35.838
To je samo detalj u procesu sazrevanja te osobe.....ko krade u mladosti posten je u starosti....
Ko ne krade u mladosti , prosi u starosti....uzasna druga varijanta....

Verovatno je to moranje da ljudi bolje cuvaju svoje stvari kad vec ne cuvaju zajednicke...

U Igoovim jadnicima cak postoji i stav, ko krade, podaj mu , nevolja ga je naterala....

Araon

Poznat
Poruka
7.975
Što na šta smo spali? Pa, ljudi, vi ne znate koje pare se peru u crkvi. Masovno se voze Audi osmice, na izgradnji crkava se ugradi sijaset ljudi, nema poreza, masa kriminalaca ne plati porez na vozilo tako što se prepiše na crkvu. Bio je relativno skoro ispred Sv. Marka Porše jedan tipa Macan, kao crkveno vozilo, ljudi, ovo je sve postalo sprdnja. Odem pod Ostrog, ono brojanica tipa 20e, sve bogougodno, nema šta. Svešteno lice krsti dvoje dece, kaže toliko i toliko po detetu, kao da su stoka pa kupuje obe, a čita jednu molitvu i sve isto radi i za jedno i za drugo. Užasnut sam šta se radi sa druge strane, pa onda ljudi i treba da kradu, kradu i ovi.

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.092
To je samo detalj u procesu sazrevanja te osobe.....ko krade u mladosti posten je u starosti....
Ko ne krade u mladosti , prosi u starosti....uzasna druga varijanta....

Verovatno je to moranje da ljudi bolje cuvaju svoje stvari kad vec ne cuvaju zajednicke...

U Igoovim jadnicima cak postoji i stav, ko krade, podaj mu , nevolja ga je naterala....
I pred Bogom?

Da se prekrsti... Aj ne brboci

Guede

Buraz
Poruka
9.781
Autorska tema

Koja je razlika zimedju nje, i onih sto lazu, varaju, zavide, ne pomazu u nevolji, pa onda sve smjerni dodju u crkvu, da bi poslije izlaska iz iste opet sve nabrojano ponavljali.
Ja bi rekao da je u tome sto je ona pametnija :D

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.014
Što na šta smo spali? Pa, ljudi, vi ne znate koje pare se peru u crkvi. Masovno se voze Audi osmice, na izgradnji crkava se ugradi sijaset ljudi, nema poreza, masa kriminalaca ne plati porez na vozilo tako što se prepiše na crkvu. Bio je relativno skoro ispred Sv. Marka Porše jedan tipa Macan, kao crkveno vozilo, ljudi, ovo je sve postalo sprdnja. Odem pod Ostrog, ono brojanica tipa 20e, sve bogougodno, nema šta. Svešteno lice krsti dvoje dece, kaže toliko i toliko po detetu, kao da su stoka pa kupuje obe, a čita jednu molitvu i sve isto radi i za jedno i za drugo. Užasnut sam šta se radi sa druge strane, pa onda ljudi i treba da kradu, kradu i ovi.
Dobro. I to je onda izgovor nekom drugom da krade? Tjera li bilo bilo koga od nas da idemo u crkvu? Ili kupujemo bilo šta u njoj? Naravno da ne.

bmaxa

Veoma poznat
Poruka
12.441
Није то ништа постоје преваранти који иду по Православним форумима фејкују да скупљају прилоге за болесне, и манипулишу религијским осећањима људи. Ово је бар искрено.

hm337

Domaćin
Poruka
3.851
Није то ништа постоје преваранти који иду по Православним форумима фејкују да скупљају прилоге за болесне, и манипулишу религијским осећањима људи. Ово је бар искрено.
meni uz račun za infostan došla uplatnica za pomoć socijalno ugroženim i višedetnim porodicama širom Balkana. Deca nam se leče na SMS, vlada bela kuga a oni kao skupljaju pomoć za višedetne porodice širom Balkana...niko ne može da me ubedi da to nije paravan kojim neko na vlasti uzima pare za sebe

edit
inače mogu da razumem da neko ukrade neki sitan novac da preživi, ali neka vrati lična dokumenta vlasnicima..Od dokumenata on nema nikakvu korist a onaj kome ih ukradu mora da se muči da sve ponovo izvadi.. nisu mi jasni ni ljudi koji sa sobom nose puno novca a onda ga ostave da negde stoji u torbici nečuvan

Poslednja izmena:

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.092
А са друге стране, ко носи 40 сома у и оставља торбу тек тако?
Sta je s tobom?

Poznanik mi je rekao da je u pitanju zena u pedesetim godinsma i njena tesko pokretna majka od 85 god. Ta pokradena zena je platu od 40ak hiljada dobila 20og u petak a njena mama penziju isti dan. U subotu su podigle novac, u centru prvo platile KIRIJU jer su podstanarke a pstalo ke ukupno oko 40 000 u dva novcanika za zivot. U tasni u kojoj su se nalazili novcanici, bilo je puno Ikonica svetaca i Bogorodice, KNJIGA MONAH KALIST!!!

Ta mama tesko pokretna i bolesna od 86 god je bila sa tom nasom Novosadjankom, podigle su penziju tu u centru i platu i platile kiriju racune i posle na liturgiju jer su ISKRENE VJERNI E CITAVOG ZIVOTA.

Jel ti sad jasno odakle im i ko nosi 40 kako kazes soma...

TTi si primer u sta se pretvaramo, ajde još malo izmisli razloga da opljujes ove jadnice zrtve a opravdas idiotkinju bez imalo obraza straha od Boga i sramote...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.