Na ručku sa najpoželjnijim neženjom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.531
Pa evo vako.
Juče sam skoknula do bivše prestonice Srbije i ručala sa najpoželjnijim neženjom, ako je suditi po par tema na forumu Ljubav i sex. :lol:
Sva pitanja upućena meni su dozvoljena, osim intimne prirode :lol:. Tipa, da li lepo govori, da li je zgodan, da li je lep, da li je pametan, šarmantan, itd...

Šta tražim zauzvrat za davanje informacija? Svaka dama ili gospodin koji su zainteresovani, treba da lajkuju jednu od mojih fotografija bilo na fotkama 11 ili na ličnim erotskim. Ukoliko je neko potvrdio, neka preimenuje u srce. A ukoliko je neko sve srcovao, dogovorićemo se na PPu o nadoknadi.

Nadam se da mi @Zika34 neće zameriti za ovo. Željna sam lajkova više nego leba. ;)
I ne zamerite ako nisam ceo dan tu da odgovaram, možete slobodno započeti sve što vas zanima na temu, čim budem u mogućnosti odgovoriću na adekvatno postavljena pitanja. :lol:

Koliko shvatih, @neoplanta again je najzainteresovanija članica. Ali možda se varam?
I da dodam, ljubomorisanje je na temi zabranjeno :lol:

200.gif

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.