Na pravom mestu u pravom trenutku!

cpku

Zainteresovan član
Poruka
418
Posto se bilo kakvo okupljanje u poslednje vreme pokazalo kao pretesko za organizaciju ja imam predlog: DA SE LEPO DOGOVORIMO OKO DANA U NEDELJI I MESTA.
U prevodu to znaci ovo: recimo izaberemo jedno mesto koje je svima prihvatljivo i izaberemo dan. Onda prva tri puta ucinimo napor da se sto vise ljudi okupi u dogovoreni dan (okvirno u 21h recimo) na dogovorenom mestu, i da se upoznamo. A posle toga ko mogne u isti dan na istom mestu svake nedelje itd.

a) Sta mislite o predlogu?
b) Mesto i dan?
 
1. предлог је ОК;
2. за таку ствар на велико - треба једној особи оставити све мејлове заинтересованих и она ће обавестити о КОНАЧНОМ договору;
3. место је мање битно али боље да буде нешто познатије;
4. дан - најбоља је икап субота;
5. ако је у 21h - на мене не рачунајте јер немам онда бус за назад :(
 
ian:
Zak:
ian:
postojim...stojim sam.. u sebi nosim sve te što stoje oko mene... i verujem u neispaljivače, upaljače,dogovorače.. :lol: :lol: :lol:
=======================================================
Mala prica se po gradu da si ispala samo tako.

Pa kad znash :lol: i ti..
=========================================================
Sta ces dobre su mi konekcije. :twisted:
 
cpku:
Posto se bilo kakvo okupljanje u poslednje vreme pokazalo kao pretesko za organizaciju ja imam predlog: DA SE LEPO DOGOVORIMO OKO DANA U NEDELJI I MESTA.
U prevodu to znaci ovo: recimo izaberemo jedno mesto koje je svima prihvatljivo i izaberemo dan. Onda prva tri puta ucinimo napor da se sto vise ljudi okupi u dogovoreni dan (okvirno u 21h recimo) na dogovorenom mestu, i da se upoznamo. A posle toga ko mogne u isti dan na istom mestu svake nedelje itd.

a) Sta mislite o predlogu?
b) Mesto i dan?
a)super je...mada je sumanuto ja da pricam da se slazem,kad ostali dremaju...
b)meni odgovara nedelja u 8,na primer,jer subotom svi izlaze sa svojim drustvom...a nedelja je mirna,mislim da bi vecina mogla...
Toliko od mene
Pozdrav! 8)
 
cpku:
Zak:
Umetnost nije studija o stvarnosti, već je traganje za potpunom istinom.

Žorž Sand
:twisted:

Au bre Zak, tebi se definitivno nesto desilo sa mozgom. Da ti nisu ko Homeru umesto kasete (za ucenje u snu) protiv debljine uvalili kasetu sa pametnim mislima velikih pisaca :?: :!:
:twisted:
========================================================
Ne prijatelju samo ti insinuiram na istinu. :twisted:
:wink: 8)
 
Zak:
ian:
Zak:
ian:
postojim...stojim sam.. u sebi nosim sve te što stoje oko mene... i verujem u neispaljivače, upaljače,dogovorače.. :lol: :lol: :lol:
=======================================================
Mala prica se po gradu da si ispala samo tako.

Pa kad znash :lol: i ti..
=========================================================
Sta ces dobre su mi konekcije. :twisted:
zato i kazem , smejanje je lepo.. a dokle god su tebi dobre konekcije, koje pozdravljam, i ja sam obaveštena.. :lol:
 

Back
Top