Na pomolu novi raskol u stranci: Čomić: DS je odustala od EU

Moram da priznam da sam iznenadjen, ali zapravo, kao sto sam vise puta pisao, ovo je jedini nacin da DS postane ponovo opoziciona stranka.

SNS im je MAESTRALNO preuzeo argument "Za EU" i time im izbio prakticno jedini adut kojim su zamajavali narod.

Sada, ako zeli da ponudi nesto sustinski novo, nova opozicija mora da zauzme anti-EU stav. U tome pomaze i sama EU, i to dobrano, svojim brljotinama.

Medjutim mislim da ovo nije to sto naslov govori, vec da DS tvrdi da Srbija TRENUTNO nije za EU, i odustajanje je u tom smislu, a ne trajno.
 
Najvece stranke koje su obelezile 90e polako odlaze u istoriju... Radikali oko cenzusa, SPO mrtav, DS na 1-2 posto, ajde i DSS isto nikakav, jedino se batrga SPS jer je na vlasti, inace bi i oni ko i Radikali bili na 4-5 posto...........
Sve je to Rotšild plaćao a nas zajebavali...
Ajd što su nas i zajebavali nego što su nas i sjebali...
 
Moram da priznam da sam iznenadjen, ali zapravo, kao sto sam vise puta pisao, ovo je jedini nacin da DS postane ponovo opoziciona stranka.

SNS im je MAESTRALNO preuzeo argument "Za EU" i time im izbio prakticno jedini adut kojim su zamajavali narod.

Sada, ako zeli da ponudi nesto sustinski novo, nova opozicija mora da zauzme anti-EU stav. U tome pomaze i sama EU, i to dobrano, svojim brljotinama.

Medjutim mislim da ovo nije to sto naslov govori, vec da DS tvrdi da Srbija TRENUTNO nije za EU, i odustajanje je u tom smislu, a ne trajno.

Није ништа од тога само је председништво ДС одлучило да неће да учествује у разговорима опозиције и власти које организује Европски парламент. Онда се Гордана Чомић наљутила и на твитеру рекла да овим ДС одустаје од ЕУ што нема везе с везом она се само наљутила јер су ови што су посланици ДС из скупштине били за то да се разговара па су их ови овако изигнорисали ко да су Коштуница.
 
Moram da priznam da sam iznenadjen, ali zapravo, kao sto sam vise puta pisao, ovo je jedini nacin da DS postane ponovo opoziciona stranka.

SNS im je MAESTRALNO preuzeo argument "Za EU" i time im izbio prakticno jedini adut kojim su zamajavali narod.

Sada, ako zeli da ponudi nesto sustinski novo, nova opozicija mora da zauzme anti-EU stav. U tome pomaze i sama EU, i to dobrano, svojim brljotinama.

Medjutim mislim da ovo nije to sto naslov govori, vec da DS tvrdi da Srbija TRENUTNO nije za EU, i odustajanje je u tom smislu, a ne trajno.
Čuj maestralno

Bili su prisiljeni na ideološku kapitulaciju nakon što im je Imperator Boris Tadić nalupao šamare
 

Back
Top