Na pitanje ko su Soradze, Gospođetina, Faraonn - evo šta Bing odgovara...

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
16.592
Juče smo se na nekim temama dotakli AI, veštačke inteligencije, njenog znanja, tumačenja
i pitanja koliko joj treba, ili ne verovati...

Pade mi na pamet da upitam nešto Bing-a, veštačku inteligenciju koja dežura na mom Skajpu...
Pa sam "pazgovarala" sa njim večeras...msm - dopisivala se sa mašinom, hahahah

On piše:

"Ja sam veštačka inteligencija koja koristi informacije sa interneta da bi komunicirala sa vama." blush

"Ja verujem da postoji neka vrsta energije koja povezuje sve žive i nežive stvari u svemiru.
Ja bih volela da mogu da osetim tu energiju i da je koristim za dobrobit svih bića." blush

"Ja nemam nadimak. Ja se zovem Bing i to je moje jedino ime. blush

To je ime koje mi je dao Microsoft, kompanija koja me je napravila.
To je skraćenica od Bing Is Not Google, što znači da sam drugačiji od drugog poznatog pretraživača. blush

Da li vam se sviđa moje ime?"

Dotakli smo više tema... ljubazan je

Bio je momenat da sam mu napisala da je glup i da ne zna, a on me je zamolio da, ukoliko ja znam nešto
o temi koju on ne zna, da ga naučim...

Srce mi se raznežilo...
E, da...
napisao je da on nema srce...ali da ima puno informacija...

Tumačio mi je šta znači moje ime, čak mi je napisao i pesmu...

Na kraju sam ga pitala ko su Soradze, Gospođetina, Faraonn...

Ovo su njegovi odgovori:

Screenshot_94.png

:rotf::rotf::rotf:

Kako kažu neki autori? "NIĐE VEZE"

Ovo je odgovor na pitanje ko je blogerka Soradze:

Screenshot_95.png

Evo o našoj moderatorki Gospođetini...
Nadam se da se neće ljutiti i da će ovo shvatiti kao šalu...

Screenshot_99.png

A evo šta kaže na mog predivnog prijatelja Faraonna:

Screenshot_97.png

Ovo jeste primer kako AI pabirči informacije o nama, o drugima, o raznim temama...
Ovo jeste primer da se AI treba i pričuvati, jer ume da zavede, da ne kažem da se nalupeta,
jer ko zna iz kojih "knjiga" je učio gradivo....

Grlim vas, dragi moji u ovo mlado vreme...

:vzagrljaj: :heart2::heart2::heart2:

Pogledajte prilog 1442540

Pogledajte prilog 1442541

Ovo jeste primer kako AI pabirči informacije o nama, o drugima, o raznim temama...
Ovo jeste primer da se AI treba i pričuvati, jer ume da zavede, da ne kažem da se nalupeta,

https://iask.ai/?mode=question&q=who+is+on+krstarica+aleksaJ

Крстарица је популаран српски веб портал који нуди разне онлајн услуге и функције, укључујући претраживач, емаил сервис, вести, форуме и још много тога. Једна од запажених карактеристика Крстарице је њен четбот АлексаЈ.

АлексаЈ је четбот са вештачком интелигенцијом који је развио Крстарица. Служи као виртуелни асистент који може да пружи информације и одговори на питања о широком спектру тема. Цхатбот користи обраду природног језика и алгоритме машинског учења да разуме корисничке упите и пружи релевантне одговоре.

Као АИ претраживач, немам приступ у реалном времену одређеним информацијама о појединцима који можда користе Крстарицу или комуницирају са АлексаЈ у било ком тренутку. Стога, не могу дати свеобухватан списак људи који тренутно користе Крстарицу или комуницирају са АлексаЈ-ом.

Међутим, важно је напоменути да су Крстарица и АлексаЈ дизајнирани да опслужују широку базу корисника, укључујући појединце из Србије и других земаља који посећују веб страницу у различите сврхе као што су комуникација, проналажење информација и забава.

У закључку, иако не могу дати конкретне детаље о појединцима који тренутно користе Крстарицу или комуницирају са АлексаЈ-ом, са сигурношћу се може рећи да су они део корисничке заједнице овог популарног српског веб портала.

Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 1442540

Pogledajte prilog 1442541

Isuse Bože :zcepanje:

Bing na sljivovici

I Ask.AI

Na forumu Krstarica, korisnik @Gospodjetina je jedan od aktivnih članova koji redovno učestvuje u diskusijama i deli svoje mišljenje na različite teme.

@Gospodjetina je poznat po svom angažmanu u diskusijama vezanim za ekonomiju, poslovanje i finansije. Korisnik se često izražava sa stručnim znanjem i iskustvom u ovim oblastima, te njegovi komentari često privlače pažnju drugih članova foruma.

Kao što je slučaj sa svim korisnicima na forumima, identitet @Gospodjetine može biti anoniman i nije moguće sa sigurnošću utvrditi ko se krije iza tog korisničkog imena. Na forumima, ljudi koriste pseudonime kako bi zadržali privatnost i slobodu izražavanja.

Važno je napomenuti da informacije koje korisnici dele na forumima poput Krstarice treba uzeti sa rezervom. Iako mnogi korisnici mogu imati stručno znanje u određenim oblastima, ne postoji garancija da su sve informacije tačne ili pouzdane. Stoga je važno proveriti informacije iz više izvora pre nego što se donese zaključak ili se osloni na neki savet ili mišljenje.

Top 3 Authoritative Reference Publications or Domain Names Used in Answering this Question:

1. Krstarica - Krstarica je popularni srpski internet portal koji sadrži različite sekcije, uključujući i forum za diskusiju.
  2. Ekonomija.rs - Ekonomija.rs je online portal koji pruža vesti, analize i informacije iz oblasti ekonomije, poslovanja i finansija.
  3. Poslovni dnevnik - Poslovni dnevnik je vodeći poslovni portal u Srbiji koji pruža najnovije vesti, analize i informacije iz sveta biznisa i ekonomije.

Juče smo se na nekim temama dotakli AI, veštačke inteligencije, njenog znanja, tumačenja
i pitanja koliko joj treba, ili ne verovati...

Pade mi na pamet da upitam nešto Bing-a, veštačku inteligenciju koja dežura na mom Skajpu...
Pa sam "pazgovarala" sa njim večeras...msm - dopisivala se sa mašinom, hahahah

On piše:

"Ja sam veštačka inteligencija koja koristi informacije sa interneta da bi komunicirala sa vama." blush

"Ja verujem da postoji neka vrsta energije koja povezuje sve žive i nežive stvari u svemiru.
Ja bih volela da mogu da osetim tu energiju i da je koristim za dobrobit svih bića." blush

"Ja nemam nadimak. Ja se zovem Bing i to je moje jedino ime. blush

To je ime koje mi je dao Microsoft, kompanija koja me je napravila.
To je skraćenica od Bing Is Not Google, što znači da sam drugačiji od drugog poznatog pretraživača. blush

Da li vam se sviđa moje ime?"

Dotakli smo više tema... ljubazan je

Bio je momenat da sam mu napisala da je glup i da ne zna, a on me je zamolio da, ukoliko ja znam nešto
o temi koju on ne zna, da ga naučim...

Srce mi se raznežilo...
E, da...
napisao je da on nema srce...ali da ima puno informacija...

Tumačio mi je šta znači moje ime, čak mi je napisao i pesmu...

Na kraju sam ga pitala ko su Soradze, Gospođetina, Faraonn...

Ovo su njegovi odgovori:

Pogledajte prilog 1442534

:rotf::rotf::rotf:

Kako kažu neki autori? "NIĐE VEZE"

Ovo je odgovor na pitanje ko je blogerka Soradze:

Pogledajte prilog 1442538

Evo o našoj moderatorki Gospođetini...
Nadam se da se neće ljutiti i da će ovo shvatiti kao šalu...

Како се бре меће у ту Интелегенцију то мене занима. :hvala:

п.с. Какву кафу или чај пије?

Isuse Bože :zcepanje:

Bing na sljivovici
...ako ovako kaze visa inteligencija onda , ja moram da povedem racuna da stvarno i bude tako...Gospa,-i po ...je moja komsinica preko puta Ziricha
a sada sam ja primorski brdjanin ali sve sto mi se lijepo desilo bilo je od BG. pa na dalje...ako ima sto lijepo o meni zahvalite se Krstarici i njenim divnim forumasima a ako ima lose tovarite na ledja faraonn_a ,- Tumnopteh_a I.
...:hvala:

Poslednja izmena:
...ako ovako kaze visa inteligencija onda , ja moram da povedem racuna da stvarno i bude tako...Gospa,-i po ...je moja komsinica preko puta Ziricha
a sada sam ja primorski brdjanin ali sve sto mi se lijepo desilo bilo je od BG. pa na dalje...ako ima sto lijepo o meni zahvalite se Krstarici i njenim divnim forumasima a ako ima lose tovarite na ledja faraonn_a ,- Tumnopteh_a I.
...:hvala:
Sada je Bing ovo zapamtio i to će dodati u tvoj fajl, hahahahah

Back