Na kome je teret dokaza?

Na kome je teret dokaza?

  • Na vernicima

  • Na ateistima

  • I na vernicima i na ateistima


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ako postoji dusa, a kazes da Boga nema, ko je stvorio tu dusu? I sta se desava sa njom nakon smrti?
Prirodnim putam baš kao i sve ostalo.

zato ja uzimam samo ono što mi se sviđa što mislim da je korisno i tačno iz religija...
Ne možeš. Posebno ne možeš to da činiš kod totalitarističkih religija kao što su hrišćanstvo i islam.
 
Један друг Ваш говори Вам непрестано: нема Бога! Једном у узбуђењу ви сте рекли своме бедном другу: Бога има, а тебе нема! И нисте погрешили. Јер они који се одвоје од вечног Животодавца у овоме свету, биће одвојени и у ономе. И тако ни овде ни тамо неће знати за величанственог Створитеља свих створења....
- vladika Nikolaj Velimirović
 
Један друг Ваш говори Вам непрестано: нема Бога! Једном у узбуђењу ви сте рекли своме бедном другу: Бога има, а тебе нема! И нисте погрешили. Јер они који се одвоје од вечног Животодавца у овоме свету, биће одвојени и у ономе. И тако ни овде ни тамо неће знати за величанственог Створитеља свих створења....
- vladika Nikolaj Velimirović
To i nije lose zavrsis u grobu i cao nego da ne bude kad ga ugledas u onome svetu krenes u bezaniju:rotf:
 
Један друг Ваш говори Вам непрестано: нема Бога! Једном у узбуђењу ви сте рекли своме бедном другу: Бога има, а тебе нема! И нисте погрешили. Јер они који се одвоје од вечног Животодавца у овоме свету, биће одвојени и у ономе. И тако ни овде ни тамо неће знати за величанственог Створитеља свих створења....
Sta je pojenta ovog praznoslovlja?
 

Back
Top