Na koje sve načine ste se zabavljali u tinejdžerskom dobu?

Šta ste sve radili ? Ludovali ili bili “normalni” :)
sta si radio
gde si izlazio
koju muziku slusao
definisace te kao osobu

sve sto postojis kao karakter
je odraz tog vremena
stvaralastvo takodje
duh isto
mane takodje

zajednici zivot sa drugima
ili nerazumevanje okoline
takodje

zato uvek kazem da su rokeri
ljudi koji su najplemenitiji
najobrazovaniji
i najzdravijeg duha
 
Sećam se da sam se baš spremala da promenim svet...
Neko ko mi se činio važan mi je podmetnuo ono nešto kao:''Kreni od sebe!'', i od tad više ni makac nisam napravila na tom polju jer sam savet prihvatila strogo lično.
:zcepanje:
najteze je suociti se sa sobom
ali iskreno, real, ne kao neka regresija
i sve dodje u zivotu kad treba
 
Eh, bilo je to ludo vreme, evo baš mi sećanja naviru...



Counterstrike.jpg
 
kao i danas .... navali se ortaku na gajbu ... nadji paket strike iz Svice i VHS ... sa svabicama belim kao mleko i ovolikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim grudima :rumenko:
i vataj ga i stisci za glavu yioime ne pustaj dok ne pljune i poslednju kap :kez:

ima li sta lepse od kvalitetne i lagane drKKice ?
A sta se promenilo od tada? ?

Sad drkas solo...
 
Ништа. Живео сам ко деда. Тв, књиге, посао, никакви изласци, дружења. Заправо нисам ни имао стално друштво. Тек понекад одем на пиће са неким и то је то. И није ми сметало. Рођен сам као пустињак-усамљеник.
 
Eeee..roman bih na ovu temu mogao napisati.
Ne bih menjao moje detinjstvo za 1000 ajfonova i 12 bmwX5..
Ne znam od kog dela da počnem. Sa drugarima, drugaricama ili familijom itd..bilo je raznih zabavljanja.
Sad mi pade prvo na pamet kad sam/smo se pentrali po 12 i 14om spratu da virimo kroz prozore kupatila od komšinica.:rumenko:..Stoji se na jednoj nozi i drži jednom rukom..Druga je slobodna😝...ispod tebe provalija od 40metara ali tada ne misliš nego žuriš slobodnom rukom pre nego zamagle stakla od komšinicinog kupatila.
Kupanje u februaru..normala..
Nas 10 klinaca stoji ispod terase i dozivamo komšinicu, zgodnu milfaru..produbimo glas, samo da izađe na terasu i da joj vidimo noge i da nam inspiraciju za samozad...ovoljavanje.
Kada ona čeka lift, a bogami bilo je tu i još drugih milfara..5-6..mi klinci, 14-16god, čekamo zajedno sa na njima..Svima nam našiljeni..guranje u liftu..gužva..dovoljno je bilo da se očešeš malo o nju i da imaš "inspiraciju" za naredne dane..Motam film unazad i mislim da je i njima to bio kompliment.Nijedna se nikad nije pobunila..
Neću dalje..Zaista roman..Ma Felini bi imao 6 filmova da snimi..A Bukovski bi ispao nevinašce šta sam sve radio u životu...eeeehhh..al još sam isti, što je najgore..mlada duša, duh a i telo me još ne izdaje..
Živeli kojekude
🍻
 

Back
Top