na koga ste se lozili u osnovnoj?

A bitch and a half

Zainteresovan član
Poruka
470
sad sam se setila..ja se btw nisam lozila ni na koga..znala sam da sam mala i sve shto uz to ide..
ali znam zashto nikad nisam skontala matematiku..
dragi profesor Stanoje(jedini mushkarac koji nam je predavao) bio je dobar chovek i sve. ..ali nekoliko puta se obracao samo meni pred celim razredom i to mi je bilo mnogo neprijatno--> :rumenko:
onda sam jednom prilikom ja prichala s drugaricom u zadnjoj klupi i on me premestio u prvu, ispred njega :rumenko: stalno me neshto zapitkivao i gledao u tek napupele grudi i veliko doope kad me izvodio pred tablu iz nepoznatih razloga:rumenko:
evo zashto je bio dobar..ja nisam znala tu j e benu matematiku..ali on je mene za vreme kontrolnog kad je video da neshto muljam kao, prebacio bash u klupu tj u grupu tj taman da mi drug uradi sve zadatke i ja dobijem 4!!! ahh.. a nikad nishta nisam imala vishe nego shto zasluzujem, a eto to je bilo iz matisha..josh je ziv on..nadam se da ovo ne chita.. :rumenko:

nespresso

Početnik
Poruka
14
lozio sam se u srednjoj na prof. iz racunara... kratka plava kosa 27-28 god. telo bombonica.. grudi - "balkanske"
u stvari kada bolje razmislim svi iz razreda su se lozili na nju.
A jedan lik je bio najbolji... On je do te mere odlepio na nju da je svakog casa startovao pred celim razredom: mogli bi smo ovo, ono....
svi smo vristali...
Normalno dok nije pocela da ga izbacuje sa casa... a u pocetku se samo smeskala... prijalo joj je to....

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
Svi su se kao klincu u osnovnoj lozili na neku nastavnicu ili nastavnika.Ja sam se lozio na nastavnicu engleskog i likovnog,a vi?Obavezno ga opisite!!! 8)

samarali smo majmune na uciteljicu..imala je 32 ..crnka kosa ,krupne oci ,lepi zubi,osmeh utehe....
nosila je suknje ispod kolena i imala je sjajne listove iznad kojih su bile sjajne noge,gooza .....medjutim prsla je sa zivcima,ostarila,otromboljila se....ali zahvalan sam joj na sve te prolivene plivace koji su plivali kroz mracan tunel ka svetlosti dana...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.