Na Hitlerov rođendan izglasana pomoć za Ukrajinu, mislite li da je to slučajno?

nesko101

Elita
Poruka
18.346
Autorska
Retko ko je ovo na početku primetio samo je čuo za 61 milijardu dolara izglasano u Kongresu USA za pomoć Ukrajini.
Sada po mom mišljenju mislim da nacisti tj.fašisti kao vladari iz senke u USA vladaju i vode ovaj rat koji sigurno ide ka Svetskom ratu.

Autorska
Retko ko je ovo na početku primetio samo je čuo za 61 milijardu dolara izglasano u Kongresu USA za pomoć Ukrajini.
Sada po mom mišljenju mislim da nacisti tj.fašisti kao vladari iz senke u USA vladaju i vode ovaj rat koji sigurno ide ka Svetskom ratu.
Niko od njih rekao da je Hitler bio u pravu što je napao Poljsku i time započeo 2. svetski rat. To je rekao ... neko drugi:
https://forum.krstarica.com/threads/putin-hitler-je-bio-prisiljen-da-napadne-poljsku.993927/

Hitler je mrtav, ali njegova ideologija zivi uprkos dokazima sta je njegov rezim doneo..
Da li je slucajnost? Slucajnosti ne postoje.
Onda bi trebale sve EU zemlje da na zastave,novcu,proizvodima,postanskim markama itd zakace kukaste krsteve da se vise ne kriju iza neke kvazi demokratije

1713961744742.jpeg

Hitler je mrtav, ali njegova ideologija zivi uprkos dokazima sta je njegov rezim doneo..
Da li je slucajnost? Slucajnosti ne postoje.
Njegova ideologija je zestoki nacionalizam, i totalitarna centralna vlast.

Pitam se bas ko je najslicniji toj njegovoj ideologiji danas u Evropi. :think:

Ni Ukrajinci nisu bìli naročite cvećke kad su u pitanju poljski jevreji. I oni su ih tamanili.
Ništa nije slučajno kad je politika u pitanju i prosto ne mogu da se načudim kad prođem autobusom pored zgrade poljske ambasade na kojoj u znak podrške visi i ukrajinska zastava

Tek mi je jak prizor bio u Berlinu zastava Izraela na kapiji ili kad su im vojnu pomoć dovozili avionima na kojima su oznake nacista.

Back