Na danasnji dan

Merkur-(sve u vezi komunikacije),papirologija, novac, tehnika(telefon, racunar, ..), prevozna sredstva,ispiti,ruke, pluca,zubi,ptice,,,,
Jos je u vezi sa malom decom.Moze doneti saobracajke(u zavisnosti od natala)
Merkur je u ribama u determitetu.Posto se nalazi u Jupiterovoj termi dobro donosi samo u vezi inostranstva(papiri).
 
Slušajući "Led Zeppelin-Stairway to heaven" - mogu samo da dodam, ko ima u natalnom horoskopu bilo kakav kontakt merkura i urana, danas će doživeti neku promenu plana, iznenađenje da sa drugom osobom ne može da ispadne kako je on želeo! Jaki Merkur(blizanac/devica) tipovi će na pozitivan način da iznenade svoju polovinu, a i sami će biti izuzetno lepo stimulisani...Jaki Uran(vodolija) i Asc konjukcija uran tipovi će danas biti naterani da urade nešto skroz otkačeno - na ljubavnom planu, sa ne baš uvek srečnim završetkom...Rakovi i posebno račice su danas između 13 i 14h provele određeni deo svog vremena maštajući o nečemu ili nekome - prijatan provod svima večeras želim a posebno "škorpiji koju bih poneo za večeru" .. :grin: :grin: :lol:
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Merkur-(sve u vezi komunikacije),papirologija, novac, tehnika(telefon, racunar, ..), prevozna sredstva,ispiti,ruke, pluca,zubi,ptice,,,,
Jos je u vezi sa malom decom.Moze doneti saobracajke(u zavisnosti od natala)
Merkur je u ribama u determitetu.Posto se nalazi u Jupiterovoj termi dobro donosi samo u vezi inostranstva(papiri).
Boze......
juce je pukla zica od tramvaja na bulevaru i taksista u kom sam se vozila to nije video, tako da smo mi naleteli na tu zicu koja je tako lupila o auto, izbila taksisti tablu, a on zakocio zamalo nisam preletela kroz soferku!!!!!!!!!!!!!!!!
Ko bi rekao....... :roll:
 
cleopathra:
Boze......
juce je pukla zica od tramvaja na bulevaru i taksista u kom sam se vozila to nije video, tako da smo mi naleteli na tu zicu koja je tako lupila o auto, izbila taksisti tablu, a on zakocio zamalo nisam preletela kroz soferku!!!!!!!!!!!!!!!!
Ko bi rekao....... :roll:
hehehe, cleopathra, tebalo je da pitas taxistu za datum i vreme rodjenja, kladim se da imate slican horoskop ili barem isto izaspektiran merkur :)
 

Back
Top