Quantcast

Na Danasnji Dan Rodio Se Veliki Heroj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
Ja nisam ratni zločinac, a tvoj junak Pampers jest, i kao takav će ostati upamćen.
Srpsko zločinačko smeće, kojeg je država Srbija isporučila međunarodnom sudu gdje je osuđen za ratne zločine.
Stvarno trebaš biti žešće retardiran da o tome imaš "svoje mišljenje".
Ти ниси ратни злочинац, али си зато искомплексирани ретард који лечи комплексе на форуму. Најсмешније је то их овде нећеш излечити.

жежени

Iskusan
Poruka
5.323
A tvoj razlog pisanja na forumu je - koji točno?
Ajmo srpska junačino, izjasni se.
Дружење, размена информација, забава...ти си болесник који је дошао на српски форум да иживљава комплексе ниже вредности, упоран си у томе па је ред да ти се скрене пажња на то. Није ти место овде, иди лечи се негде где ћеш бити под надзором професионалаца.

sumnjivo lice

Buduća legenda
Poruka
37.397
Ja sam

a) heteroseksualac
b) s visokim higijenskim navikama

tako da ti savjetujem da nađeš nekog drugog ustašu za oralna zadovoljstva.
c) neznalica
Dovoljno bi bilo da napises heteroseksualac sa visokim higijenskim navikama.Ovako si stavio opciju da si heteroseksualac ili si mozda neko sa visokim higijenskim navikama ali se trpas u aspuh.Hoces da pricas o Mladicu, a jos ne znas da li si hetero ili homo obzirom na ponudjene opcije

Frtajler

Elita
Poruka
18.472
c) neznalica
Dovoljno bi bilo da napises heteroseksualac sa visokim higijenskim navikama.Ovako si stavio opciju da si heteroseksualac ili si mozda neko sa visokim higijenskim navikama ali se trpas u aspuh.Hoces da pricas o Mladicu, a jos ne znas da li si hetero ili homo obzirom na ponudjene opcije
Vidim da ti osnovnoškolska logika nije jača strana, i da te izuzetno zanimaju moje seksualne sklonosti. Za to imaš pp, pa piši tamo, tko zna, možda ti se posreći.
A što se sirotinje Mladića tiče, znam da je ratni zločinac, kao što znam da je Zemlja okrugla.

Frtajler

Elita
Poruka
18.472
Дружење, размена информација, забава...ти си болесник који је дошао на српски форум да иживљава комплексе ниже вредности, упоран си у томе па је ред да ти се скрене пажња на то. Није ти место овде, иди лечи се негде где ћеш бити под надзором професионалаца.
Zaboravio su mavesti da se baviš psihoanalizom ostalih forumaša.
Uostalom, ako sam ti baš toliko interesantan, piši mi privatnu poruku umjesto da spamaš temu o srpskom zločincu.

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
35.387
Da, kad se grad zasipa kasetnim bombama ne čeka se na otvorenom.
Vi to niste mogli znati jer do vaših poraza niste osjetili što znači bombardiranje, ali kad ste osjetili, masovna bježanija i polaganje oružja. Samo šuti, sramotis se.

Nije bila 'masovna bežanija' već je aktiviran plan za izvlačenje civila kako bi što manje njih postalo NESTALO! :bravo:

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
35.387
Ja nisam ratni zločinac, a tvoj junak Pampers jest, i kao takav će ostati upamćen.
Srpsko zločinačko smeće, kojeg je država Srbija isporučila međunarodnom sudu gdje je osuđen za ratne zločine.
Stvarno trebaš biti žešće retardiran da o tome imaš "svoje mišljenje".
jaka fora! Pa znamo da je Srbija ( tj. ZLOBA) izdao i prodao tzv. 'zapadne' Srbe! Zašto ne bi i Ratka i Radovana?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
35.387
Razumljiva je ta ljubomora jer se Ratko izborio za Srpsku kao entitet, a Hrvatima je od Herceg-Bosne ostala ona stvar od ovce! :super:

Poruka
9.191
Heroj a ne zlocinac !

customLogo.gif

orator

Aktivan član
Poruka
1.543
Po tebi Srbija ne bi trebala da prima ni političare iz Nemačke, Austrije, Hrvatske, Mađarske, Bugarske i Italije?
Ne, nego ide mi nakHu.ac sto nas Bosnjake optuzujete za naki turcizam a ovamo vi ste sa njima puno vise od nas povezani i ekonomski i istorijski i kulturalno i jezicki i gastronomski i pono vise u svakom drugom smislu.... :deda2:

orator

Aktivan član
Poruka
1.543
1.t aj popis baš i nije važeći, jer uključuje i Muslimane u inozemstvu.

No- recimo da jest.

Muslimani su u okviru, više-manje sadašnje BH činili oko 1650-1750, i preko 70%stanovništva.

I skresano.

Što mislite, da će Hrvati i Srbi dopustiti neko širenje daljnjega muslimančenja?

Koliko je ono bilo muslimanskih Arapa u Izraelu? Koliko ih je u okupiranim dijelovima?
I koliko će ih, na kraju balade-ostati? :mrgreen:

Drumovi će poželjet Turaka
No, Turaka- biti neće.
Prvo mi objasni sta za tebe znaci muslimancenje, i sta ti u stvari smeta u Bosnjaka...

Scott Isle

Poznat
Poruka
9.013
Prvo mi objasni sta za tebe znaci muslimancenje, i sta ti u stvari smeta u Bosnjaka...

Njihov SDA drustveno rusilacki demokratski ustaski banditluk.

Ceracemo se jos. Prvi svjetski rat je bio rat politickh partija. Drugi svjetski rat je bio rat politickih partija. Ratovi devedesetih su bili ratovi politickih partija. I evo i danas vitlaju te iste banditske teroristicke ustaske politicke partije, koje imaju svoje banditske pipe svugdje, na univerzitetima, u skolama, i vojsci u policiji. Svugdje.
Sve te demokratske bande treba istrijebiti. E to nam smeta. Unistili su zivot na planeti.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.