Na daljinu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Zanima me vase iskustvo kako se snalazite kad imate vezu na daljinu. Na primer on ili ona su hiljadu, i hiljadu kilometra udaljeni od vas. Kakav je vas seksualni zivot? I dali pricate o svemu i pored toga sto ste toliko udaljeni? :lol:

Pomozite mi, posto ja imam vezu na daljinu.....moj je samuraj veoma daleko :wink:
 
Nemoj da se ljutis , ali ja ne verujem bas u tu "ljubav preko zice...", postoje retki slucajevi kada to uspe, ali mislim da nikada ne mozete biti potpuno iskreni i sigurni u to.
Znas onu -Daleko od ociju daleko od srca...- Neznam ali sama proceni koliko mozes da ocekujes preko toliko kilometara...:(
 
geisha:
Zanima me vase iskustvo kako se snalazite kad imate vezu na daljinu. Na primer on ili ona su hiljadu, i hiljadu kilometra udaljeni od vas. Kakav je vas seksualni zivot? I dali pricate o svemu i pored toga sto ste toliko udaljeni? :lol:

Pomozite mi, posto ja imam vezu na daljinu.....moj je samuraj veoma daleko :wink:

Ti si istrajna i to mora da uspe..
 
Teško to ide... Mada su mene neki (jedna određena osoba) dugo uveravala da je to moguće na osnovu njenih iskustava... Bio sam blizu da uđem u to sa cicom iz jedne daleke Europske zemlje... Bio sam sa cicom iz drugog grada (koji doduše nije tako daleko)...

I mogu reći da je komplikovano. Ali ima ljudi koji u to veruju. Znam cicu koja živi u Francuskoj. U vezi je nekoliko godina sa momkom iz Bg-a i dolazi u Bg samo jednom mesečno... Znam Cicu koja živi na sasvim drugom kontinentu, a u vezi je sa momčićem iz naše zemljice... Dolazi ovde samo jednom u par meseci...

Znam... Ni ja ne verujem u to. I ne pada mi na pamet nekakvo takvo mučenje... Ali njima iz nekog razloga uspeva...

Lično to kod mene ne bi uspelo... Znam kako sam izgoreo jureći za cicom iz drugog grada, a kako bi tek bilo sa cicom iz druge države, kontinenta, planete... Ebi ga...
 
ako ljudi imaju cilj...sve uspe

ja se secam beskrajnih telefonskih razgovora moje ex cimerke kad je raskinula s momkom jer je on ishao na maltu, uglavnom posle silne kuknjave, beskrajnog plakanja i 6 godina i dalje su zajedno
eno ona sad ide da mu se pridruzhi tamo - uspeli ljudi jer su bili sigurni da je to TO i da niko drugi na ovom svetu vishe ne postoji za njih samo njih dvoje i eto..tako...

hehehe da sami ja verovala sad bi verovatno imala najgoru nocnu moru :lol:
ja, etotako i ta riba na malenom ostrvu u sred mediterana :lol: (ahahahhaaha)
kakva grozna pomisao :lol:
 
pa to je ono pozhelish da pobegnesh na kraj sveta , da ne vidish nikad nikog vishe, napravish sebi iglo negde na severnom polu, ustanesh ujutro da se rastegnesh kad ono pogledash ujutro novi iglo do tebe a u njemu tvoja najgora nocna mora :lol:
 
Sve zavisi od ljudi,ja sam imao vezu na daljinu i to veliku,i trajala je pa je pukla:(uglavnom razlog za raskid nije bila daljina,ako se stvarno volite onda ce to da uspe,sad je bar tehnoka cudo,chat,web camere itd,mi smo se culi i gledali svaki dan preko neta,i to je to.
A sto se sexa tice,kad se vidite onda nadoknadite propusteno:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top