Quantcast

Na daljinu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Zanima me vase iskustvo kako se snalazite kad imate vezu na daljinu. Na primer on ili ona su hiljadu, i hiljadu kilometra udaljeni od vas. Kakav je vas seksualni zivot? I dali pricate o svemu i pored toga sto ste toliko udaljeni? :lol:

Pomozite mi, posto ja imam vezu na daljinu.....moj je samuraj veoma daleko :wink:

MIMA blue

Zainteresovan član
Poruka
301
Nemoj da se ljutis , ali ja ne verujem bas u tu "ljubav preko zice...", postoje retki slucajevi kada to uspe, ali mislim da nikada ne mozete biti potpuno iskreni i sigurni u to.
Znas onu -Daleko od ociju daleko od srca...- Neznam ali sama proceni koliko mozes da ocekujes preko toliko kilometara...:(

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
36.833
geisha:
Zanima me vase iskustvo kako se snalazite kad imate vezu na daljinu. Na primer on ili ona su hiljadu, i hiljadu kilometra udaljeni od vas. Kakav je vas seksualni zivot? I dali pricate o svemu i pored toga sto ste toliko udaljeni? :lol:

Pomozite mi, posto ja imam vezu na daljinu.....moj je samuraj veoma daleko :wink:
Ti si istrajna i to mora da uspe..

I

iluzionista

Gost
Teško to ide... Mada su mene neki (jedna određena osoba) dugo uveravala da je to moguće na osnovu njenih iskustava... Bio sam blizu da uđem u to sa cicom iz jedne daleke Europske zemlje... Bio sam sa cicom iz drugog grada (koji doduše nije tako daleko)...

I mogu reći da je komplikovano. Ali ima ljudi koji u to veruju. Znam cicu koja živi u Francuskoj. U vezi je nekoliko godina sa momkom iz Bg-a i dolazi u Bg samo jednom mesečno... Znam Cicu koja živi na sasvim drugom kontinentu, a u vezi je sa momčićem iz naše zemljice... Dolazi ovde samo jednom u par meseci...

Znam... Ni ja ne verujem u to. I ne pada mi na pamet nekakvo takvo mučenje... Ali njima iz nekog razloga uspeva...

Lično to kod mene ne bi uspelo... Znam kako sam izgoreo jureći za cicom iz drugog grada, a kako bi tek bilo sa cicom iz druge države, kontinenta, planete... Ebi ga...

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
ako ljudi imaju cilj...sve uspe

ja se secam beskrajnih telefonskih razgovora moje ex cimerke kad je raskinula s momkom jer je on ishao na maltu, uglavnom posle silne kuknjave, beskrajnog plakanja i 6 godina i dalje su zajedno
eno ona sad ide da mu se pridruzhi tamo - uspeli ljudi jer su bili sigurni da je to TO i da niko drugi na ovom svetu vishe ne postoji za njih samo njih dvoje i eto..tako...

hehehe da sami ja verovala sad bi verovatno imala najgoru nocnu moru :lol:
ja, etotako i ta riba na malenom ostrvu u sred mediterana :lol: (ahahahhaaha)
kakva grozna pomisao :lol:

raindog

Domaćin
Poruka
3.810
pa to je ono pozhelish da pobegnesh na kraj sveta , da ne vidish nikad nikog vishe, napravish sebi iglo negde na severnom polu, ustanesh ujutro da se rastegnesh kad ono pogledash ujutro novi iglo do tebe a u njemu tvoja najgora nocna mora :lol:

Markoni_kv

Primećen član
Poruka
582
Sve zavisi od ljudi,ja sam imao vezu na daljinu i to veliku,i trajala je pa je pukla:(uglavnom razlog za raskid nije bila daljina,ako se stvarno volite onda ce to da uspe,sad je bar tehnoka cudo,chat,web camere itd,mi smo se culi i gledali svaki dan preko neta,i to je to.
A sto se sexa tice,kad se vidite onda nadoknadite propusteno:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.