Televizija N1

Meni je zaista misterija kako ovaj i ovakav SNS sa tom gomilom likova koji nisu ni za čuvanje tri nacrtane ovce išta uradi. Evidentno je da rade . Kako, na koju foru, zaista ne razumem .

Taj Selaković je posebno odvratan i mislim da on nije ništa ni pametniji ni stručniji ni moralniji od Vulina. Težak ljigavac

Ne mora da bude. Ali kao što i sama reče Vulin je klovan.
Ako neko treba samo da popunjava funkciju onda za poziciju ministra odbrane staviš nekog ko neće da izigrava pajaca već nekog ko izgleda pristojno, poželjno neki general ali može i bezlična faca u odelu i kravati ali Vulin pobogu mislim brate daj imaš 700.000 članova bolje da si deda rajka iz Meljaka dovukao na tu funkciju.
 
šta rade, sem što kradu narod, ispiraju im mozak,lažu i vredjaju sve koji ukažu na to?

Kaže moja sestra , koja živi u Australiji, i koja svake godine dolazi da se vidi da je mnogo bolja atmosfera. Ja to lično ne vidim. Kaže da se vidi napredak svuda ..
Opet jedan koji vozi po Evropi kaže da je Srbija najuređenija u ovom delu Evrope
Opet jedan Australac kaže kako je ovo najbezbednija zemlja na svetu i kako su ljudi normalni

Sve što sam dobrog čula o nama kao državi čula sam od stranaca

Ili lažu ili mi ne vidimo.
 
....ha,ha,ha...hebo vas N1 tipično muslimansko antisrpsko glasilo...otvorim portal N1 za bih...vjerovali ili ne....5 slika bakira izetbegovića...5 slika bakirovih večih ili manjih i prosipa svoju takiju....
 
Kaže moja sestra , koja živi u Australiji, i koja svake godine dolazi da se vidi da je mnogo bolja atmosfera. Ja to lično ne vidim. Kaže da se vidi napredak svuda ..
Opet jedan koji vozi po Evropi kaže da je Srbija najuređenija u ovom delu Evrope
Opet jedan Australac kaže kako je ovo najbezbednija zemlja na svetu i kako su ljudi normalni

Sve što sam dobrog čula o nama kao državi čula sam od stranaca

Ili lažu ili mi ne vidimo.
pa naravno da lažu
ili što je još verovatnije ne lažu nego,što je sasvim prirodno,budući da nežive ovde stalno,nemaju dobru perpektivu i nemogu da procene kako je živeti u ovom smeću STALNO,nego fazon samo povremeno navrate,svidi im se neka priroda il tako neš i toe to hehe. msm kontam da bi meni kad bi otišla čak i u severnu koreju svidela se neka gradjevina i slično al nikako nebi mogla da izvučem neki dublji zaključak,kakva je to ZAISTA zemlja,kakav bolesnik i kakvim zakonima i diktaturom tačno tamo vlada itd itd

mada verovatno si sve slagala,nema šanse da ti je to neko pričao,pa i stranac al aj,čak i da je istina ponavljam oni nisu nikakvo merilo
 
pa naravno da lažu
ili što je još verovatnije ne lažu nego,što je sasvim prirodno,budući da nežive ovde stalno,nemaju dobru perpektivu i nemogu da procene kako je živeti u ovom smeću STALNO,nego fazon samo povremeno navrate,svidi im se neka priroda il tako neš i toe to hehe. msm kontam da bi meni kad bi otišla čak i u severnu koreju svidela se neka gradjevina i slično al nikako nebi mogla da izvučem neki dublji zaključak,kakva je to ZAISTA zemlja,kakav bolesnik i kakvim zakonima i diktaturom tačno tamo vlada itd itd

mada verovatno si sve slagala,nema šanse da ti je to neko pričao,pa i stranac al aj,čak i da je istina ponavljam oni nisu nikakvo merilo
Nema gore analize od one koju neko vrši analizirajući samog sebe.

Poslednja datoteka koje bih se dohvatio po pitanju Srbije su ljudi koji tamo žive.
 
totalno nelogično
zašto pobogu?
Zato što niko na svetu nije sklon logici i nepristrasnom rasuđivanju. Naročito kad analiziramo sami sebe. To nije pitanje znanja i obrazovanja već same prirode čoveka.

Statistika, s druge strane, ona koju ne skupljamo i ne obrađujemo mi, najbolji je sudija našeg trenutnog stanja. Ličnog i društvenog.

Statistika kaže da Srbija nije ni blizu ćumeza koji nam opozicija predstavlja, niti je blizu balkanskog tigra kako je opisuje SNS.
 
Evo ovde možemo malo da prodiskutujemo o ovoj televiziji koja u našoj zemlji našoj Srbiji svakodnevno radi i plasira priče protiv zemlje Srbije i regularno izabranog rukovostvo ( na izborima ) Srbije sa presednikom Aleksandrom Vučićem na čelu.
Čija je ovo televizija i za čije interese radi....ko je Jugoslav Ćosić i čije interese zastupa.....gde plaćaju porez i dali imaju pravo da emituju političke emisije ....ko je finansijer ove tv jer po apr-u oni posluju sa gubicima.....ko im daje pare i zašto.....džaba ručak nema....N1,Ćosić i svi zaposleni su pravi primer plaćenika jer zarad sopstvene materijalne koristi pljuju po zemlji odaklu su.....napominjem i svi zaposleni.....ostali voditelji,kamermani i svi koji učestvuju u produkciji i imaju veze sa njima.....jel ima negde spisak ljudi koji zastupaju interese fašista sa zapada......lično sam video na toj televiziji gde jedan ustaša sa belom kapuljačom na glavi kaže....citiram.....ne mi ne bijemo Srbe......prvo skinemo bele kapuljače stavlljamo fantomke i ebemo majku Srpsku četnicima.....usred Srbije se veliča najveći genocid posle 2 velikog rata i slavi proterivanje Srpskog življa iz Krajine.....jel to normalno.....

.

Опет труло прангијање по медијима и додатни доказ у какву менталну институцију је Србија претворена.

Ово је једина земља у свету где политичари на власти постављају питања новинарима.

Даље, политичар на власти се јавно жали да је лош порески систем!?

Ако се ради по закону, нико нема право да поставља питање вођења пословања, осим власника.


Наравно, много је једноставније олакшати се по хипнотисаној маси него стварно уредити било коју област.


.
 
Svako mesto ima svog lokalnog šerifa . Imao ga je i za vrema DSi SPS i sada. Sve je to ista priča.
Tek ona priča o onom Jutki, pa ono je bilo takvo zmajavanje naroda .

Prestala sam gledati tu TV kada je više postalo odurno slušati jedno te isto baljezganje , Non stop neko mračenje, non stop nešto ne valja, ne valja, ne valja

I generalno svi su naši dosadni, Od kada znam za sebe sve ne valja neka vlast, Non stop reži na one na vlasti, Dosta više. prođe nam život u zamajavanju sa onima na vlasti
Preživeli smo tolike pljačke, lokalne šerife , sankcije, bombardovanja, ratove ,,, pa evo nas još postojimo... dakle nek se oni menjaju . Moja crta za vlast je pitanje Kosova , Za sve drugo je mlaćenje prazne slame .
Da ali tvoja crta je devijantna i poremećena.
Naime u SVAKOJ iole normalnoj zemlji u svetu su glavne teme od javnog značaja ako je neki ministar tj. drugi čovek u vladi faslifikovao diplomu i doktorat (a ne više njih ko kod nas ) , ukoliko je neka kompanija povezana sa likovima iz vlasti prisvojila javnu imovinu vrednu desetine i stotine miliona evra ,ukoliko je ministar zdravlja saradnik kriminalne organizacije i ima nadimak "dr Smrt" , a skoro svi imaju imovinu koju uz svoja legalna primanja ne bi mogli da sakupe ni za 15 života,ukoliko dobije stan od nepostojeće tetke iz Kanade,ukoliko predsednik države ne zna ni na kom smeru kog faklulteta je diplomirao samo par godina ranije ...
To su osnovne stvari o kojima svaki ozbiljan medij morao da izveštava ,al eto kod nas izveštava samo jedan koliko toliko ozbiljan i uticajan , čak ni ti nisi baš tolika Bosanka da to ne kapiraš , zato i ovako tupavi pokušaji relativizacije "jao oni mrače , nećemo loše vesti kad je sve divno , to je ionako uvek bilo ,šta ima veze nek sve ukradu i nek nas nas sve fistuju crnci samo dok ne potpišu Kosovo ".
 
Da ali tvoja crta je devijantna i poremećena
Naime u SVAKOJ iole normalnoj zemlji u svetu su glavne teme od javnog značaja ako je neki ministar tj. drugi čovek u vladi faslifikovao diplomu i doktorat (a ne više njih ko kod nas ) , ukoliko je neka kompanija povezana sa likovima iz vlasti prisvojila javnu imovinu vrednu desetine miliona evra ,ukoliko je ministar zdravlja saradnik kriminalne organizacije i ima nadimak "dr Smrt" , a ostali imaju imovinu koju uz svoja legalna primanja ne bi mogao da sakupi ni za 15 života,ukoliko dobije stan od nepostojeće tetke iz Kanade,ukoliko predsednik države ne zna ni na kom smeru kog faklulteta je diplomirao samo par godina ranije ...
To su osnovne stvari o kojima svaki ozbiljan medij morao da izveštava ,al eto kod nas izveštava samo jedan ozbiljan čak ni ti nisi baš tolika Bosanka da to ne kapiraš , zato i ovako tupavi pokušaji relativizacije "jao oni mrače , nećemo loše vesti kad je sve divno , to je ionaklo uvek bilo ,šta ima veze nek sve ukradu i nek nas nas sve fistuju crnci samo dok ne potpišu Kosovo ".

Vidiš i ta priča oko kupovine diploma ... i to je neko, kako da kažem, dizanje prašine da se prikrije nešto drugo
Prvo mi je besmisleno da neko plati nešto a da ne dobije ništa , diploma je dokaz i da poseduješ neko znanje , no kod nas je to postala najobičnija trgovina . Daješ pare za ništa
Za ozbiljne ljude znanje je uvek dokazivo
Drugo - ako nekome treba kupljena diploma za neki posao, znači ne treba mu uopšte to znanje, pa čemu onda muljanje novaca
Treće - nikada se ne kažnjavaju oni koji te diplome daju . Mogu ja otići da kupim nešto, ali ako neko neće da mi proda , u čemu je fora
Četvrto - drljanje oko tih diploma vrte oni koji nasleđuju roditeljske katedre, koji su polagali ispite tipa - poslao mi je čika .... pitanja koja će te pitati na ispitu.
pa nam onda u njihovim biografijama piše kako su bili briljantni studenti .. znači isti su i oni koji napadaju i one koje napadaju
Prema tome problem je u onima koji viču, neka gospoda prestane prodavati diplome i lepo kaže nekome osrednjem da za njega nije fakultet
I neka se više ne traži fakultet za zanimanja tipa sekretarica u svakoj prčvarnici od firme .
Uostalom fakulteti gube svoju monopolsku poziciju, jer sve više i više izbacuju falš, i bez kupovine .

Naravno da mediji treba da izveštavaju, ali ne treba da probijaju glavu sa manje bitni stvarima . Dve decenije ovde ljudi rade za mizerne zarade, u uslovima mobinga, iživljavanja , zaprepastim se koliko ljudi pije sedative, i nikada, ali nikada se nije stavila neka firma na stub srama , koja za godinu dana primi i odpusti 100 ljudi , ali se zato vija neki budžetski pacov koji je hteo da uvali nekoj lokalnoj opajdari

Evo vidiš i ovo sa N1, način poslovanja , koliko je takvih? Koliko se novaca na taj način iznese, a posle se taj manjak "nakači" nekom od aktuelnih državnih lopova . Možda je upravo tetka koja finasira N1, slična Vulinovoj tetki , samo se naljutila kada on nije hteo poslušati.

Dakle poenta je moja - prenesite vest, ja ću da procenim, a ako počnete da mi njome agresivno mlatarate , zapitaću se zašto to radite , pa mi onda neće biti važno suština da je neki političar korumpiran, već zašto mlatarate njegovom korumpiranošću, kada se i vi isti kao on.
Ako nekada i svratim na trafiku, zaprepastim se debilizmom naslovnih strana , no to je isto priča sluđivanja populacije , baš kao i N1
Samo tebi prija priča N1, meni ne prija ni jedna ni druga.
 
Vidiš i ta priča oko kupovine diploma ... i to je neko, kako da kažem, dizanje prašine da se prikrije nešto drugo
Prvo mi je besmisleno da neko plati nešto a da ne dobije ništa , diploma je dokaz i da poseduješ neko znanje , no kod nas je to postala najobičnija trgovina . Daješ pare za ništa
Za ozbiljne ljude znanje je uvek dokazivo
Drugo - ako nekome treba kupljena diploma za neki posao, znači ne treba mu uopšte to znanje, pa čemu onda muljanje novaca
Treće - nikada se ne kažnjavaju oni koji te diplome daju . Mogu ja otići da kupim nešto, ali ako neko neće da mi proda , u čemu je fora
Četvrto - drljanje oko tih diploma vrte oni koji nasleđuju roditeljske katedre, koji su polagali ispite tipa - poslao mi je čika .... pitanja koja će te pitati na ispitu.
pa nam onda u njihovim biografijama piše kako su bili briljantni studenti .. znači isti su i oni koji napadaju i one koje napadaju
Prema tome problem je u onima koji viču, neka gospoda prestane prodavati diplome i lepo kaže nekome osrednjem da za njega nije fakultet
I neka se više ne traži fakultet za zanimanja tipa sekretarica u svakoj prčvarnici od firme .
Uostalom fakulteti gube svoju monopolsku poziciju, jer sve više i više izbacuju falš, i bez kupovine .

Naravno da mediji treba da izveštavaju, ali ne treba da probijaju glavu sa manje bitni stvarima . Dve decenije ovde ljudi rade za mizerne zarade, u uslovima mobinga, iživljavanja , zaprepastim se koliko ljudi pije sedative, i nikada, ali nikada se nije stavila neka firma na stub srama , koja za godinu dana primi i odpusti 100 ljudi , ali se zato vija neki budžetski pacov koji je hteo da uvali nekoj lokalnoj opajdari

Evo vidiš i ovo sa N1, način poslovanja , koliko je takvih? Koliko se novaca na taj način iznese, a posle se taj manjak "nakači" nekom od aktuelnih državnih lopova . Možda je upravo tetka koja finasira N1, slična Vulinovoj tetki , samo se naljutila kada on nije hteo poslušati.

Dakle poenta je moja - prenesite vest, ja ću da procenim, a ako počnete da mi njome agresivno mlatarate , zapitaću se zašto to radite , pa mi onda neće biti važno suština da je neki političar korumpiran, već zašto mlatarate njegovom korumpiranošću, kada se i vi isti kao on.
Ako nekada i svratim na trafiku, zaprepastim se debilizmom naslovnih strana , no to je isto priča sluđivanja populacije , baš kao i N1
Samo tebi prija priča N1, meni ne prija ni jedna ni druga.
Jest da neko vrši proveru tog znanja ili da se to znanje traži.. Uslov za rad u nekoj državnoj ustanovi na nekoj višoj pozicije je diploma znanje niko ne traži u tome i jeste suština naših problema .
 
Nije isto. U situaciji kada tiranin maltretira svoje gradjane i poklanja 15 posto drzavne teritorije teroristima kao da mu je to njegov babo ostavio, mora se jasno podvuci crta ko je profesionalan i objektivan, a ko je glasnogovornik SNS-a...
a sta mislis da bi jeremija boskic ili djiki radili drugacije? ko je sada naivan...
bale kada ti gazda stavi muda u mengele imas da pevas kako ti naredi inace ode glava... ako vas istorija barem ova bliska nije nicemu naucila nikada necete nauciti
 
Jest da neko vrši proveru tog znanja ili da se to znanje traži.. Uslov za rad u nekoj državnoj ustanovi na nekoj višoj pozicije je diploma znanje niko ne traži u tome i jeste suština naših problema .

Sve je to krenulo od političke podobnosti (nije bilo bitno znanje, već odanost partiji), preko nacionalnog ključa (nije bitno znanje, bitno je da si određene nacionalnosti) , pa je došlo do nepotizma , nije bitno koliko znaš bitno je ko ti je otac, majka, stric ili ljubavnica da bi evoluiralo do ovoga ...plati pa ....

Sve ovo pobrojano ima se i danas , samo što se danas arlauče na one koji "pošteno" kupe , jer im kvare zabavu ... dolaze i oni iz manje privilegovanih kasti , a za njih se nikada ne zna , možda ukinu postojeći sistem privilegija .
 
jaka televizija... zna se sta je prava tv... to je rts koji imaju svoju produkciju, naucni i dokumentarni program, infrastrukturu ozbiljne medijske kuce... ebes televiziju kojoj je glavni nastup vezan za politicki marketing a sve ostalo uzima iz unilaterala ili sa dozvolom za emitovanje sa stranih televizija posebno emisije koje su na akciji...nemaju cak ni rijalitije ma sta god mislili o njima treba to znati napraviti...
 

Back
Top