Televizija N1

Ja ne pitam za Šutanovca jer je Vulin ministar odbrane postao sredinom 2017. a pre njega iz sadašnje garniture vlasti bila su 2 ministra koji su ministrovali 5 godina. Moje pitanje je po čemu je Bolje da Vulin bude ministar odbrane od onih iz ove vlasti koji su već bili ministri odbrane ne po čemu je bolji Vulin od Šutanovca.

Pazi Vulin jeste smešna pojava , ali realno u njegovo vfreme vojska se podiže . Da li mislim da je njegova zasluga , mislim da nije , on je tu samo figura.

Za vreme Šutanovca vojska je svedena na nivo ispod lovačkog društva ... čovek koji pristane da tako nešto uradi vojsci svoje države ne zaslužuje da nikada više ne obavlja ni jednu funkciju u državi, ne zaslužuje da budu ni portir

Između budale koja figurira i gde se vojska podiže i uglađenog ološa koji je uništava ... pa ne znam šta treba da se izabere

Uzgred kada je Šutanovac bio ministar vojni vojska je kukala da nikada tako poniženi nisu bili, Čak i oni naklonjeni toj stranci .

Sada ne znam kakvi su komentari
 
Pa ne vidi se na televizijama sa iole vecom pokrivenoscu , ni Vesećeva pljačka Beograda na svemu od novogodišnje jelke do sumanute gondole , koruptivni poslovi oca ministra policije ,premijerovog brata ,razne Jutke , ubistva žene Babićevim autom , "fondacije " Dragice Nikolić ,privatizacije sa lažnim arapima činjenice da pola vlade nije završilo ni srednju školu kako valja ,da se predsednikov sin i brat druže sa licima iz kriminalnog miljea ,BG na H20 , pokušaj ubistva novinara u Grockoj od strane predsednika opštine .... Ima još mali milion stvari koje ni na jednoj većoj televiziji ne mogu da se čuju , da ne spominjem da su iste zatvorene za sve koji su politički protivnici režima , ja lično ni moram da ih gledam ali je potrebno i da opozicija ima prostor u medijima .
Važno je jedino da izveštavaju od stvarima koje su od javnog interesa ,o onim o kojima druge televizije ćute ,a totalno je nebitno za šta se oni "zalažu " ili "podržavaju " to je medijska kuća ,neće njih niko ništa pitati ni oko Kosova ,niti bilo čega drugog .

Svako mesto ima svog lokalnog šerifa . Imao ga je i za vrema DSi SPS i sada. Sve je to ista priča.
Tek ona priča o onom Jutki, pa ono je bilo takvo zmajavanje naroda .

Prestala sam gledati tu TV kada je više postalo odurno slušati jedno te isto baljezganje , Non stop neko mračenje, non stop nešto ne valja, ne valja, ne valja

I generalno svi su naši dosadni, Od kada znam za sebe sve ne valja neka vlast, Non stop reži na one na vlasti, Dosta više. prođe nam život u zamajavanju sa onima na vlasti
Preživeli smo tolike pljačke, lokalne šerife , sankcije, bombardovanja, ratove ,,, pa evo nas još postojimo... dakle nek se oni menjaju . Moja crta za vlast je pitanje Kosova , Za sve drugo je mlaćenje prazne slame .
 
Đuka demoliran na N1 danas
i nije baš,barem ne koliko zaslužuje,i on je u neku ruku demolirao onog mutavog voditelja,voditelj je ničim izazvan bio pristojan prema amoralnoj neljudskoj gnjidi,zato će ''normalni'' i da gube i nastavićemo da živimo u ovom paklu,jer ovde postoje samo ili botovi ili (ipak malo ''bolja'' tj prihvatljivija varijanta)pichkicce bez mudda,kao jugoslav ovaj.
npr,prvo pitanje oma kad mu je postavio,kad je rekao djukanovic da bi radije se obesio nego došao na n1 ili tako nešto,pa ga voditelj pitao zbog čega je promenio mišljenje,i ovaj ofc uopšte nije odgovorio na to pitanje nego tera po svome što su ga naterali da nauči kao ''hehe što nebi došo :D '' i umesto,da je voditelj iole normalan i nenjanjav,da potom kaže tipa ''niste mi odgovorili na pitanje,pitao sam zbog čega ste ispali toliko kontradiktorni,dakle rekli ste da NEMA ŠANSE da dodjete na ovu televiziju,koju otvoreno mrzite,ali ste ipak došli,dakle da ponovim pitanje ZBOG ČEGA TA NAGLA I NESHVATLJIVA PROMENA?!'' ili tako nešto, on mučenik ignorište i dopušta da ga pravi imbecilom i mučenikom i kao hihihi idemo na sledeće pitanje.
prepreprejadno
zaslužujemo da sns vlada još minimum 4000 vekova
 
Pazi Vulin jeste smešna pojava , ali realno u njegovo vfreme vojska se podiže . Da li mislim da je njegova zasluga , mislim da nije , on je tu samo figura.

Za vreme Šutanovca vojska je svedena na nivo ispod lovačkog društva ... čovek koji pristane da tako nešto uradi vojsci svoje države ne zaslužuje da nikada više ne obavlja ni jednu funkciju u državi, ne zaslužuje da budu ni portir

Između budale koja figurira i gde se vojska podiže i uglađenog ološa koji je uništava ... pa ne znam šta treba da se izabere

Uzgred kada je Šutanovac bio ministar vojni vojska je kukala da nikada tako poniženi nisu bili, Čak i oni naklonjeni toj stranci .

Sada ne znam kakvi su komentari

Opet o Šutanovcu :fdlan:
Vidi slažem se u vezi Šutanovca ali istu funkciju koju Vulin obavlja može onda da obavlja bilo ko pa zašto na tako ozbiljnu poziciju njega a nekog kao Selakovica npr.
 
i nije baš,barem ne koliko zaslužuje,i on je u neku ruku demolirao onog mutavog voditelja,voditelj je ničim izazvan bio pristojan prema amoralnoj neljudskoj gnjidi,zato će ''normalni'' i da gube i nastavićemo da živimo u ovom paklu,jer ovde postoje samo ili botovi ili (ipak malo ''bolja'' tj prihvatljivija varijanta)pichkicce bez mudda,kao jugoslav ovaj.
npr,prvo pitanje oma kad mu je postavio,kad je rekao djukanovic da bi radije se obesio nego došao na n1 ili tako nešto,pa ga voditelj pitao zbog čega je promenio mišljenje,i ovaj ofc uopšte nije odgovorio na to pitanje nego tera po svome što su ga naterali da nauči kao ''hehe što nebi došo :D '' i umesto,da je voditelj iole normalan i nenjanjav,da potom kaže tipa ''niste mi odgovorili na pitanje,pitao sam zbog čega ste ispali toliko kontradiktorni,dakle rekli ste da NEMA ŠANSE da dodjete na ovu televiziju,koju otvoreno mrzite,ali ste ipak došli,dakle da ponovim pitanje ZBOG ČEGA TA NAGLA I NESHVATLJIVA PROMENA?!'' ili tako nešto, on mučenik ignorište i dopušta da ga pravi imbecilom i mučenikom i kao hihihi idemo na sledeće pitanje.
prepreprejadno
zaslužujemo da sns vlada još minimum 4000 vekova

Od Ćosića je prvi put cuo da je Toni Bler savetnik njegovog Vođe, zar to nije zanimljivo....

Ćosić ovom pravniku kaže - Vidim da Vam treba neki ozbiljan advokat da vam objasni kako funconiše zakon, svi podaci o nama su javni....Đuka pajser...
 
Opet o Šutanovcu :fdlan:
Vidi slažem se u vezi Šutanovca ali istu funkciju koju Vulin obavlja može onda da obavlja bilo ko pa zašto na tako ozbiljnu poziciju njega a nekog kao Selakovica npr.

Meni je zaista misterija kako ovaj i ovakav SNS sa tom gomilom likova koji nisu ni za čuvanje tri nacrtane ovce išta uradi. Evidentno je da rade . Kako, na koju foru, zaista ne razumem .

Taj Selaković je posebno odvratan i mislim da on nije ništa ni pametniji ni stručniji ni moralniji od Vulina. Težak ljigavac
 
Od Ćosića je prvi put cuo da je Toni Bler savetnik njegovog Vođe, zar to nije zanimljivo....

Ćosić ovom pravniku kaže - Vidim da Vam treba neki ozbiljan advokat da vam objasni kako funconiše zakon, svi podaci o nama su javni....Đuka pajser...
ili se pravi lud ili je stvarno mentalno zaostao,ništa me ne bi čudilo,moguće da je bukv glup ko tocilo kao što i izgleda, bizon-bizon,aali ipak nažalost postoji i gora opcija,da je itekako svestan svega i upoznat sa svime no dobrovoljno učestvuje u ovom zlu
 
ili se pravi lud ili je stvarno mentalno zaostao,ništa me ne bi čudilo,moguće da je bukv glup ko tocilo kao što i izgleda, bizon-bizon,aali ipak nažalost postoji i gora opcija,da je itekako svestan svega i upoznat sa svime no dobrovoljno učestvuje u ovom zlu

vidiš kakav je gmaz i sirovina, takav nije na kafi sa Đukom, svaka čast Čosiću na živcima
 

Back
Top