- Poruka
- 13.653
Veci BDP per capita, vise radnih mesta, vece plate, penzije, bolji putevi, pruge ... Naravno, nista od toga neces cuti na N1. Tamo je vazno samo da se siri slika o nekakvoj "propasti Srbije". Izgleda da oni Srbiju poistovecuju sa sobom, odnosno njihovoj sopstvenoj propasti. Nije ni cudo sto im je gledanost katastrofalna.
Srbija je veca zemlja od Hrvatske i Slovenije ima drugacije potrebe,bitnija je za Zapad ali zato mora biti i kontrolisanija itd
Slovenija je bogatija ali to je zemlja za Penzionere da zive mirno i komforno
Hrvatska to je Dalmacija ljeti posle cijele godine nema nikog,depresija
Zagreb je ok grad al vecina Zagrebcana bi mijenjali Zg za Bg cak i Ns
Ljudi ne razumiju neke stvari
Norveska po glavi stanovnika je bogatija od Francuske
Al samo Idiot bi prije zivio u Norveskoj nego u Francuskoj
Francuska i da osiromasi uvijek bih zivio tamo,to je velika zemlja, mnogo mjesta novih mogucnosti i svega pa Pariz da mijenjas za Oslo axaxaxaxa
Al veca plata u Oslu pa i na Islandu je veca plata a gdje ces da potrosis te pare na minus 30 axaxaxaxaxa
Ljubljana vece plate nego Beograd tacno,ali im dzaba kada su im gradovi dosadni,penzionerski ne umiju ni da se provedu
Ali glupi ljudi gledaju samo neto i bruto
Lihtenstajn je super bogat al pre,nista nema sem par ulica i par parkova,i sta im znaci sto su bogati kada nemaju to gdje da potrose
A ljudi misle pa oni imaju para mogu da putuju gdje hoce,da kada ne bi morali da rade i kada im sve ne bi bio skuplje,tamo primas 10 puta vise ali placas kiriju 10 puta vise,toliko skuplja ti je i kupovina nekretnine,hrana sve ti je skuplje
Mediteran je raj na zemlji samo sto imas i tu zemlje koje su dodadne kao Cg i Hrvatska ne umiju da se provedu,nista
Srbija,Spanija i Grcka su najbolje zemlje da zivis zivot a ne da juris da budes najbogatiji penzioner sjutra,govorim o Evropi
Ljudi ne razumiju da na ovom svijetu imas zemlje gdje zivis bogato i gdje umires bogato
Poslednja izmena: