Dobro, i gde tu po tvom misljenju pise da zaposleni imaju pravo da osporavaju vlasniku firme da vodi poslovnu politiku po svom nahodjenju? A sta ako on sutra odluci da N1 program treba da se preorjentise na neki sportski ili kulinarski sadrzaj, iz cisto komercijanih razloga? Jel' bi i tu po tebi bilo nesto sporno, ili "neprofesionalno"?
Ako su u pitanju drastične promene, gde se neki prave da ne vide slona u staklarskoj radnji, imaju svo legitimno pravo da se pobune i potraže odgovarajući pravni lek. Ne živiš u feudalnom dobu, pa da je baš sve svačiji ćeif. Ne leži meni da skrećem pažnju na to, ali nekima očigledno treba i to utuviti u glavu...
Samo da te podsetim, vidis koliko si ovde bio nekorektan. Nastupas sa nipodastavanjem sagovornika samo na osnovu necijeg imena ovde. Razmisli, sta ti to stvarno znas o meni da bi mogao tako da sudis. I kako mislis da ovako nesto moze da ti pogura tvoje argumente, ako takvi uopste postoje?
Naravno da ne sudim po imenu, nisam rođen juče. Cenim da si dovoljno bistar da razumeš ironiju... Ali, nisi ni ti od juče.

Znaš ti vrlo dobro šta pokušavaš da natežeš na forumu Krstarice i spinuješ u stilu prepoznatljivoga narativa, što ti dovoljno govori da si "očitan" u providnoj nameri, nezavisno od bilo kakvog nika koji koristiš, jer će ti uvek biti referisano na pokušaje zatvaranja očiju na marifetluke vradajućeg kriminalnog kartela koji uskoro hvata let za Urugvaj, kao što to čine njihova mađarska "sabraća" iz do nogu dotučenog Fidesa.

Misli malo o tome, "zemljače"... Svoj rezon ne menjam ni za jotu!
Razlika je u gledanosti. U digitalnom formatu, Informer je treci medij po gledanosti, dok je N1 tu vrlo nisko. Nije ni cudo sto novi vlasnici hoce tu nesto da promene. Ali avaj, usijane glave u N1 misle da gledanost i profit nemaju nikakve veze tu, da su oni nekakvi "branitelji istine" i kao takvi nedodirljivi.
Razlika je u upumpavanju nekontrolisanog novca od strane vladajućeg kartela u tzv. provladine tabloide, "blatoide", kao maloj deci da pričam, javna tajna, to već svako zna...

S druge strane, na vrhuncu protesta, čak im ni to nije pomagalo. Nije dosezala RTS i Pink, ali N1 je u to vreme debelo po gledanosti i šeru istinom gazio sve "đubroide", a sva je prilika, i nastaviće to da čini, ukoliko mu ne gurnu klipove pod točkove kao što pokušavaju.

Živi bili pa videli.