Quantcast

MZ odnosi:Sta zele od nas a nikad nece imati

gost 260148

Zainteresovan član
Poruka
118
Izvini ali sta je ovde primer za ponasanje sta zele a nece nikad imati od nas....
Mani te opste teorije, ovo je tema za proste primere...
Ili opet udaras kontru pa tvrdis da ne postoje ocekivanja kod zena, a postoje kod muskaraca.
Ovo je tema gde je to dozvoljeno tvrditi bez ikakvih argumenata, samo navedes primer i reakciju na taj primer...

primer? da nam obecaju da ce uvek biti verni ?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
U toga ima puno....
Nisam siguran da li zene zele obecanje ili reci obecanja, posto su audio tip po predubedjenju.
Kad bi stvarno htele obecanje to bi cak i ja mogao da vidim u muskim ocima, iako sam vise specijalizovao zensko citanje, naravno zbog upletenosti u posledice istog.
Ustvari,kad pogledam i analiziram to oko muske vernosti uopste nije mnogo zahtevno otkriti.
Ali nije primarne vaznosti, bar se meni tako cini, jer izmedju muskarca koji ce joj biti veran i onog koji je mocan u drustvu i faca i dobrostojeci i pazljiv njenom egu, biti veran i nije neki prioritet.
Velikoj vecini.Sto bi balkanski slikovito rekli , bolje jesti sa komsinicom tortu nego pomije sama....

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.