My fashion

Bambina

Buduća legenda
Poruka
25.036
Ova tema je zamisljena tako da predstavite vase modne ukuse i/ili vas modni stil, od onog casual preko sportski elegantnog do svecanog, slikom, tacnije slikama u setu.

Mozete koristiti gotove setove, praviti sopstveni kolaz od slika sa neta, kaciti fotografije odece, obuce i modnih detalja koje imate li kombinovati ta dva, kao i sminke, frizura, etc.

Za pocetak, okacicu kako bi to otprilike trebalo da izgleda, samo to, naravno, nece izgledat ovako natrpano kada se slike okace ovde pojedniacno :)

Ovaj set mi je bio simpatican kao primer na sta sam mislila kad sam temu postavljala, ali ne bih rekla da predstavlja mene.

set.8393893.2NFiSiQ23hG5YhijYlJiHQ.l.jpg
 
Poslednja izmena:
Kao prvo, sve pohvale, izuzetno mi se dopada ova kombinacija :vatromet:

Ne, nisam, niti je to moj odabir, samo sam navela sliku seta kao primer, da pokazem na sta sam mislila. Jeste skinut sa polyvore-a, ali nisam ga pravila, ja cu tek da izbacim svoje slicice :)
 
E ovako ja... :)

Moja garderoba je uglavnom vrlo dosadna... crno, belo, sivo... :rumenko:
skoro sam pocela malo da unosim sarenila u garderobu.. ali mi to nesto ne ide.. jer se uvek u butiku hvatam za crno ili sivo :neutral:

Jedina ''svetla tacka'' mog izgleda su mindjuse, koje obozavam, velike, sarene, razne, ovakve, onakve.. imam ih mnogo i nikad mi nije dosta :)
I samo po njima se vidi u kakvom sam raspolozenju :)

Recimo ove sarene su mi hit, imam slicne,
a ove, sa nozevima, bih jako zelela da imam i nosila bih ih po ovakvim odvratnim kisnim danima ;)

Farmerke imam iste (inace obozavam farmerke), cizme imam vrlo slicne, bluzu istu, tasnu... na taj fazon...

Ovo je moj ''idem na fax'' izgled :hvala:

festtl.jpg
 
Festomanko, imas strava ukus za mindjuse :ok: Mnogo gotivan izbor :heart: Hm, meni ovo iskreno nije dosadno, stvari su znaimljivo ukombinovane, samo su same po sebi jednostavne, a to ne implicira dosadan stil :) Samo sveden, sto ume da bude dobro ako se dobro nosi, isto kao i "bucna" raznolikost odevnih predmeta i pratecih modnih detalja ;)

Waterfall, sportski, elegantno, a i romanticno :) Narocito mi se svidja sat :aha:
 
Ja delujem obicno nekako "odrpano", volim jednostavan, lezeran, nonsalantan stil koji leprsa oko tela...to je za neformalne aktivnosti naravno, formalno ispunjavam zahteve dress code-a, tada mahom nosim ukrojene crne, sive, bez, bele stvari....nekako ovako to izgleda...

https://www.google.com/url?source=imgres&ct=img&q=http://4.***************/_1hKLl8cXR28/Sco3sPHPLOI/AAAAAAAAADQ/UjW4ALpo8jU/s320/rachel-bilson.jpg&sa=X&ei=WlQHTe_BC8mGswaRmdHBDQ&ved=0CAQQ8wc4Aw&usg=AFQjCNFZQE0tQRHP_1EAF8NqdMz16nRx-A



url
 
Ne znas dok ne probas, meni je mama kupila nesto sto sama ne bih ni pogledala, a kamoli probala, ja to obucem za njenu ljubav i odusevim se kako mi stoji :)

S druge strane se zalepim za jedne farmerke koje me raspamete kako su lepe na vesalici, a kad sam ih probala noge su mi vizuelno izgledale krace, a inace sam niska, pa to vodu nikako ne pije.
 
Vazdusasta, ovo je :ok:

Uz prvu kombinaciju bi i cizme u boji kaisa isto dobro isle :aha:

nice su kombinacije...

to su jedne od onih kombinacija koje mi se jako svidjaju na drugima, ali nekako na meni ne ide... nemam pojma..

...drugari ja da mogu bila bih odevena u "modu" prvobitnih ljudi...verovatno zato sto sam dugo trenirala pa sam navikla na rastegljivu sportsku garderobu danas skoro pa da ne podnosim
bilo sta uzano, pripijeno, kada bi mi klima dozvoljavala ja bih zivot provela u japankama i pamucnim haljinama pa sada mini, maxi svejedno...shvatam da je bolje sa cizmama, frizurom
sminkom ali nije fer da vas lazem buduci da samo gledam kako da se raskomotim...jos kada bih tako mogla tokom cele godine bila bih presrecna...
 
E ovako ja... :)

Moja garderoba je uglavnom vrlo dosadna... crno, belo, sivo... :rumenko:
skoro sam pocela malo da unosim sarenila u garderobu.. ali mi to nesto ne ide.. jer se uvek u butiku hvatam za crno ili sivo :neutral:

Jedina ''svetla tacka'' mog izgleda su mindjuse, koje obozavam, velike, sarene, razne, ovakve, onakve.. imam ih mnogo i nikad mi nije dosta :)
I samo po njima se vidi u kakvom sam raspolozenju :)

Recimo ove sarene su mi hit, imam slicne,
a ove, sa nozevima, bih jako zelela da imam i nosila bih ih po ovakvim odvratnim kisnim danima ;)

Farmerke imam iste (inace obozavam farmerke), cizme imam vrlo slicne, bluzu istu, tasnu... na taj fazon...

Ovo je moj ''idem na fax'' izgled :hvala:

festtl.jpg

dakle, ja sam, blago rečeno, oduševljena minđušama :O
i sama sam veliki fan istih - imam oko 70 pari, i ne planiram tu da se zaustavim :mrgreen:

a ja svakodnevno obično izgledam ovako

2h826c7.png
 
dakle, ja sam, blago rečeno, oduševljena minđušama :O
i sama sam veliki fan istih - imam oko 70 pari, i ne planiram tu da se zaustavim :mrgreen:

a ja svakodnevno obično izgledam ovako

super ti je kombinacija, ja sam fan kosulja inace :)

a sto se tice mindjusa - ja verujem da mozemo svi da obucemo dzak za brasno, ali cemo se po sitnicama razlikovati - mindjuse, narukvica, naocare, snala, nokti, frizura, cipele, itd...

odnosno verujem da ukus odrazavaju detalji a ne garderoba, obzirom da svi manje vise imamo slicnu garderobu jer je takva ''moda'' pa nemas sta drugo ni da kupis (mislim da svakodnevni look).

I podrzavam svaki stil, nemam problem sa tudjim izgledima, ali zato imam ogroman problem sa nenamazanim noktima, ili polomljen jedan nokat a ostali su tu :), iskrzanom spaljenom kosom, ispucalim petama itd..

tako da ne duzim - meni su svi vasi stilovi super! z:poz:
 
Ahahaha, i ja sam alergična na jedan polomljeni nokat
ali otkako sam baš počela da učim i da nemam vremena, razumem ljude sa nenamazanim noktima. Ali ne razumem sa iskrzanim. To već ne mogu da podnesem
 

Back
Top