Muzika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne lazu ... electro music je sada naj popularnija. Veliki sam fan Madonne ali pop-dance,rnb,soul muzika polako izumire... sad je popularna takozvana Lady Gaga,David Guetta,Nicki Minaj i onaj Justin Bieber.
Jedino se tu provlaci Adele koja je kontra svega toga i sto mi je veoma drago jer prelepo peva i ima prelepe pesme...pravi talenti poput Susan Boyle,Birdy,Duffy itd... oni su tu ali kao da su nevidljivi za javnost!

Ne lazu ... electro music je sada naj popularnija. Veliki sam fan Madonne ali pop-dance,rnb,soul muzika polako izumire... sad je popularna takozvana Lady Gaga,David Guetta,Nicki Minaj i onaj Justin Bieber.
Jedino se tu provlaci Adele koja je kontra svega toga i sto mi je veoma drago jer prelepo peva i ima prelepe pesme...pravi talenti poput Susan Boyle,Birdy,Duffy itd... oni su tu ali kao da su nevidljivi za javnost!

Лејди Гага, Гета, Ники Минај, Бибер и компанија су веома популарни у Северној Америци, али се не може рећи исто то и за остатак света. Једино у Западној Европи их кол'ко-тол'ко слушају ван граница САД-а и Канаде.

Све у свему, најпопуларнија музика на свет је и даље рок, а метал је у експанзији.

Са друге стране електронска музика се доста развила, поготово хаус, а одмах затим и тренс и техно, али није то ни изблиза популарно као рок. И надам се неће никад ни бити.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back