Muzika za pronalaženje srodne duše

markocheda

Domaćin
Moderator
Poruka
4.232
Mene nema šanse da pogodiš kakav sam po muzici..pogotovu sad kad je generalno ne pustam, a u kolima pustim radio da čisto zvoca.
Da dodam, imam ispod 40god. i nisam dzangrizavo, ali kapiram furanje muzike kao biznis zarade, što me odbija u startu, pa nalazim mir samo kad je ne čujem, jer ta tišina znam da nije koštala nikog ništa, a meni je dala koncentraciju da završim šta god sam započeo, i nije mi skrenula misli.

Poslednja izmena:

Golub

Elita
Poruka
16.878
Da, postoji npr i muzikoterapija koju kod nas radi mali broj psihoterapeuta, znam za jednu. :)
I od nje sam čula, tj od osobe koja je išla na grupnu muzikoterapiju koliko se toga iz naše podsvesti i svesti sublimira i koliko kada neko kaže koju pesmu voli zapravo toliko toga kaže o sebi. Ta muzika se i analizira itd... Dakle, čitav jedan pravac u psihoterapiji. Navodim kao primer koliko ona zapravo govori o čoveku.
Bolje da ta ne sazna šta ja volim, zatvorila bi me na neodređeno vreme

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.250
Sumnjam da bi me isti muzicki ukus i podudarnost u tom smislu bila dobar parametar za spajanje partnerskog odnosa, zamisli dodje mi neki sedi starac od 40kg i paz frizurom ili neki debelli bubuljicavi od 150kg masne kose i prljavih noktiju..
Moguce da bi aplikacija na tom principu mogla da napravi pomak u smislu ljudi koji imaju neke zajednicke teme i interesovanja, ali bas za nesto vise nikako.

Golub

Elita
Poruka
16.878
Sumnjam da bi me isti muzicki ukus i podudarnost u tom smislu bila dobar parametar za spajanje partnerskog odnosa, zamisli dodje mi neki sedi starac od 40kg i paz frizurom ili neki debelli bubuljicavi od 150kg masne kose i prljavih noktiju..
Moguce da bi aplikacija na tom principu mogla da napravi pomak u smislu ljudi koji imaju neke zajednicke teme i interesovanja, ali bas za nesto vise nikako.
Pazi kad je moja velika ljubav obožavala Zoku Brunclik (obožava je još uvek). A tek kad krene vlaško kolce, mora da skoči da zaigra.
Karamela Kaaarameellaaa :heart2:
A za mene je i "Status Quo" turbo-folk :(

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.