Muzika na trgu za NG i uopste sve ostalo za trg

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Dakle, kako ocenjujete muziku na trgu za NG? (a moze i ako ocenjujete higijenu u gradu :lol: )

I sta mislite, da li je nama mozda potreban malo veci trg? :-?


Znaci ja nisam slusao uopste Zvonka Bogdana, a hteo sam, malo sam kasno dosao, ajd to je moja greska,a onda kad sam dosao oko pola 12 bilo je krcato!!! Vec od kraja Zmaj Jovine! Bilo je iluzorno pokusavati ici dalje.... :sad:

Ali dobro, Vlado Georgijev je po mom misljenju bio OK. Nije smarao.

E onda sam vec iza 12 otisao jer sam morao da piskim, ali taman da cujem ono celavog kretena, koji non stop vrti na TV jednu jedinu pesmu koja je glupa do bola, i da ne poverujete, opet je pevao tu presmu :evil: :-?

Kako se vama svidela muzika?

A secam se ranijih godina, muzika na trgu je nekad bila uzasna a nekad super.

Ali definitivno nije uvek bila takva guzva kao poslednjih godina... :roll:


Sta misliste da li su precenjene organizacije doeka na nekim mestima uticale da ljudi sve vise budu na trgu? Jer ko zaradjue 200e mesecno moze da izdvoji 50ak e ali da li hoce? Tesko...
 
BASO:
Dakle, kako ocenjujete muziku na trgu za NG?

Muziku nisam ni cuo.

BASO:
I sta mislite, da li je nama mozda potreban malo veci trg?

Ne! Nama je potrebno manje ljudi. Tokom godina prica "Novi Sad je divan grad, divni ljudi,
sve je lepo, ima zenski ima sve...itd." je toliko uzeli maha da je jako mnogo ljudi doslo u NS.
Pa pogledajte samo koliko je kuca sruseno a na njihovo mesto su iznikle
petospratnice. Znaci sada na mesno jedne porudice dolazi minimum 15.
A za toliki broj ljudi je potrebno 2 Spensa, 2 trga, 2...itd. A toga nema jer
nema se para, sto je i logicno, ali nije mi logicno odakle ljudima toliko
para da kupe sve te novoizgradjene stanove??!

A najgore od svega je sto NS nije vise lep grad, nije vise siguran grad,
nije vise grad sa ljubaznim ljudima, nego je grad sa stokom, nekulturom
nasiljem i sl.

Poz.
 
Ma,na trgu u NS-u je bilo mnogo bolja organizacija nego u BG-u....Trebali ste tamo biti...nikad vam vishe ne bi palo na pamet da kazhete da je u NS-u stoka...ono je bilo nepodnoshljivo....petarde pod nogama,pucalo se okolo gore nego aprila '99. , rakete prolecu iznad glave,svi se guraju,chepaju,psuju,polivaju picima.... :roll: Sreca pa sam bila u dobrom drushtvu,to me je spasilo.... :wink:
 
Bio sam prisutan na trgu , cak ispred bine par metara - bilo je super !
Slusao sam Vladu , ostali me nisu interesovali .
Masa je bila OK.
Sve u svemu mi se svidelo - i bio je to moj srecan docek !:D
.....kasnije se sreca produzila do 07:i nesto !8-)

Volim NS i takve doceke , uvek moze biti bolje ( i uvek ce neko da kritikuje ) ali sam zadovoljan jer nikad ne trazim previse.
:D
 
Eh, ja obožavam Vladu i njegovu muziku, ali definitivno to baš i nije bio najsrećniji izbor za doček Nove godine, jer to nije muzika za veselje...
Zvonka nisam slušala, on je tek smor, a "onog ćelavog" tek ne mogu da shvatim kome je palo na pamet da dovede...
Meni je doček bio bolji prošle godine, a petarde su pucale, baš tu pored mene je neka matora konjina bacala ljudima pod noge i na glave. Da sam imala pištolj, ladno bi mu pucala u glavu... Po tom pitanju sam beskrupulozna, jer ne mogu da shvatim ljude koji maltretiraju druge...
A da se Novi Sad promenio, to je činjenica... Ali to je valjda normalno da se gradovi šire i postaju veći, jer teško da bismo mogli zaustaviti vreme i sprečiti modernizaciju i pravljenje bulevara, petospratnica itd... Srećni smo što smo daleko od sto-spratnica...
 
Са Тремине терасе:

trg0yl.jpg


trg12ey.jpg
 

Back
Top